Diskuze

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

No když projedu tvé hodnocení, tak není moc hororů, kterým si dal plný počet. Já jich dal asi o něco víc a hlavně trošku jiným stylům. Je to o chuti a ty si asi daleko náročnější.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Pilda17

V pohodě myslím,že každej má svojí topku o který je přesvědčený, že je nedotknutelná. To je v pořádku. A to nevím jestli je tohle mých top 5 spíš to byli první co mě napadli. Je toho samozřejmě víc.

na příspěvěk reagoval Pilda17, Pilda17

duckman

No problema kámo

Zkušební vzorek dal bych jich dohromady i víc. Samozřeimně je to čistě můj názor, ale na starý klasiky se stejně nic nechytá. Jediná vyjímka je u mě remake Plivu na váš hrob ten mě rozstřelil a těch 5* jsem mu dal. Jinak už si nemyslím, že by v současnosti někdo natočil horor kterej by si ode mě ten plnej počet vysloužil.

na příspěvěk reagoval Bloody13

Pilda17

Je to dobrej film, ale horor desetiletí určitě ne. Uvidíš sám i když tuším, že u tebe je 5* jasných už předem.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Já si myslím, že to hodnocení je tak dobrý, protože tomu každej bezmyšlenkovitě pálí 5* a dělá z toho horor desetiletí. Taky mě pár lekaček odvařilo, ale zase nebudu se tvářit, že je ten film bez chyby když to není pravda. Začátek a konec filmu je slabší, ovšem fakt je, že to co je mezi tím je opravdu poctivej teror. Takže na jednu stranu to hodnocení je tu přehnaný, když vidím kolik lepších starých hororů než je tento je na CSFD brutálně podhodnocených, ale mínus pár procent s ním souhlasím. Jenom ta hysterie co se okolo tohohle filmu všude vynořuje mi příjde kapku přehnaná. Zase až taková bomba to není, ale horor roku to asi bude. I když pravda v současný konkurenci to asi není až takovej problém...

na příspěvěk reagoval Pilda17, duckman, Martin741

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Podle hodnocení to vypadá fakt dobře, ale trailery mě teda fakt zatím nepřesvědčili. Kdyby to všude nemělo kolem 80% tak to trailery schazují na další průměrnou obyčejnou duchařinu. Naštěstí to tak asi nebude

Litsarch (hodnocení, recenze)

The Conjuring k 28.7.2013:
Celosvětově - $95,967,000 (započítáný zisk zatím jen z USA, Španělska, Austrálie a Nového Zélandu)

Statistiky aktuálně
81% - imdb.com - hodnocení od 14 735 uživatelů
88% - rottentomatoes.com - z 44,567 hodnocení
86% - csfd.cz - hodnocení od 402 uživatelů

na příspěvěk reagoval Pilda17

Kobain

On neumí brát nadsázku a chce se tvářit vážně jako frajer. Já to beru normálně a s humorem. On má pocit, že když tam nejebnu smajlíka, že to je myšleno vážně.

Uživatel Kobain smazal svůj příspěvek.

dr.horrible

Neboj se, ty taky potřebuješ být všude a mít všude super kecy. Ale přitom na tebe nikdo není zvědavý. Myslím, že si sereš dobře do huby, protože ses mě ani jednou neptal na to, proč kopíruji Verbala. To ses snažil vykřičet jiným uživatelům a nikdo na tebe nebyl zvědavý, tak to zkoušíš tady. A kdybych kopíroval Verbala, tak si mě on sám nepřidá do oblíbených. A škoda, že ten primitiv je inteligentnější než ty a umí aspoň srozumitelněji napsat větu než ty. A až budeš na moji úrovni, tak se přijď se mnou pobavit o hororech. Zatím jsi jen sráč, co mele páté přes deváté a přitom na tebe všichni serou.

na příspěvěk reagoval Kobain, dr.horrible

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Bestlama je odbornik na horory, a preto je v mojich oblubenych ............. Tak. A cakam, kedy sa do mna pustite, ze aj ja som kopirka Verbala.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Litsarch

nevšímaj si ho a rob si čo chceš.on sa sem chodí iba hádať a myslí si že mu to tu patrí, pritom je to len trápna rasistická verbal kopírka. neviem či mi viac vadí, že každému hovorí  že je decko, alebo že som sa ho už asi päť krát pýtal prečo kopíruje verbala a ani raz neodpovedal.alebo že na facebooku sám seba nazýva hororovým odborníkom.

každopádne, pre mňa je to primitív a plagiátor a ak náhodou na tento príspevok bude aj reagovať, každopádne iba napíše aby som sa vrátil späť do školy

na příspěvěk reagoval Martin741, bestlama, Kobain, Kobain

Litsarch

Neboj, viděl jsem ho. Ale že jsi to ty, Chrasťo. Půjdu si ho tedy přečíst. Snad to bude mít skvělou výpovědní hodnotu a nalákáš mě ještě víc. (To, aby sis nemyslel, že hodlám do tebe jen furt rypat)

Litsarch (hodnocení, recenze)

bestlama

Jak je libo. Můj komentář k filmu čítá skoro dvě stránky A4 a není těžké ho mezi ostatními najít. Byl to případně první koment k filmu, takže stačí si je seřadit od nejnovějších po nejstarší. Je z 18.7.2013. Příjemné čtení. ;)

na příspěvěk reagoval bestlama, dr.horrible

HBO Max se mění

HBO Max se mění