Ruprecht1.

Mno, Exorcist + Sinister + Ptáci + 3:15 zemřeš... namixované opravdu bravurně, bez nějaké prázdné vyplňovačky. Akorát jsem se do toho filmu neponořil úplně, jako minulý rok u Sinistra. Ale zasloužených 80%. ()

Googooplexer

Dlhší úvod, potom sa to rozbehne a dobehne až do paródie. Farmiga bol dobrý výber, vyzerá akoby sa mala každú chvíľu rozplakať, no a obživlý Elvis - Patrick Wilson - ktorý rebelantsky exorcistuje bez exorcistických papierov tomu dodáva potrebnú komediálnu šťavu. Lily Taylor nakoniec tiež ukázala svoju pravú tvár. Herci ma na tom filme bavili najviac.Aj som si trošku cvrkol, ale len kým nezačali obyvatelia lietať po dome. Potom som už len premýšľal, ktorí sú mŕtvi, ktorí živí a ktorí nemŕtvi, lebo to je pri dnešných filmoch už nutnosť. Film vám otvorí oči: zomrieť sa dá aj 3:07 nielen 3:15 ()

Slummer

Z hororu vytěženo maximum, v kině byl film neopakovatelným zážitkem. Pokud vás štve, kolik toho přes den naspíte, tak tady je řešení. 100% ()

Mimi28

Bala som sa a dost,viac ako pri evil dead ktore mi rpislo nechutne,tu ten strach podmienuje aj fakt ze nieco z toho sa aj realne stalo, no som rada ze tentoraz som nesla do kina ale mrkla som to doma na gauci. ()

mistrpropr

od sinistra nejlepší horor co jsem viděl v poslední době. neni to bez chyb, navíc ani nemam rád duchařiny, ale atmosféru to má dobrou a lekačky taky. objektivně 4* ale z radosti, že konečně přišel slušnej horor dávam za 5* ()

malahradna

čo som zas videl iný film ako všetci ostatní? nájde sa tu pár ľakačiek, atmosféra občas dobrá, ale viac ako za 3 hviezdičky to určite nestojí ()

BlackLucy

Opravdu skvěle natočená podívaná, při které mi běhal mráz po zádech a všechny smysly mezi sebou soupěřily .. Napětí opravdu veliké .. O to horší, že je to podle skutečnosti .. Fakt vydařený hororový zážitek .. Takhle by měly vypadat všechny hororové filmy !!! ()

w31rd0

Jasne, pujcuje si to vsude mozne a casto dost okate, ale to hlavni - straseni - funguje na vybornou. Kupodivu se mi libil i ten sedmdesatkovej setting, kterymu vevodi fotrik/kamionak Ringo Starr. Kdyz vrzou dvere nebo se v baraku dejou divny veci je to v pohode, ale linka "sem mama demonolozka a hrabe mi" sla tezce mimo me a kdyby misto toho tech dvacet minut vrzali s dverma, bylo by to lepsi. A panenky uz si taky strcte do prdele! ()

LooLaa

Hm... je zajímavé kolik rodin se nastěhuje do domu, o kterém nic neví. Neví kolik má pokojů, jestli mu jede topení, kde vedou stoupačky a kam, nebo jestli má vůbec sklep. To se může stát jen v Americe. The Conjuring zaujal, nenudil a kdybych ho viděl na plátně, tak by určitě i vylekal. Pro domácí koukání dělaný není, ani když ho sledujete od dvou ráno. ()

MajkVazovsky

Kterého vola napadlo na to jít do kina ? Pak se člověk nemůže pořádně vyspat a má kruhy pod očima , a já se ještě jak blbec vzbudím 2:58 .... Abych to shrnul ,dlouho jsem neměl potřebu koukat skrz prsty, abych nevyskočil i s Popcornem , moc jsem se bavil a řekl bych že sem nebyl jediný v kině . Konečně žádný trapný běhání po baráku s třepavou kamerou a padání pánviček na zem, ale pořádná sada sakra strašidelných lekaček . ()

luukaas

Po dlouhé době opravdu něco co stojí za shlédnutí. Ze začátku jsem měl obavy, abych nesledoval 3:15 Zemřeš 2, ale zdání klame. Musím přiznat, že tuto tématiku mám rád a byl jsem mile překvapen s propracování temnoty a napětí, která drží diváka v neskutečném napětí. Jen pár chybiček, bych mohl vytknout, ale to nestojí za to. Jsem rád, že jsem mohl sledovat V zajetí démonů a myslím si, že nastavil laťku poměrně vysoko. ()

Korra

Kvalitní horůrek ze staré školy. Posedlí, duchové, přízraky a hlavně pořádná dávka děsu. Líbilo se mi, že postavy se nechovaly hloupě, rychle pochopily situaci a přijaly nutná opatření. Žádné "rozdělíme se, abychom toho stihly víc prozkoumat a zjistit, kdo se nás to snaží masakrovat" a tím si naběhnout na ostří. ()

iron.maiden

parádní hororová jízda! Velice sympaticky jsou vybráni i herci. Skvělí jsou nejen Wilson a Farmiga, ale i celá rodina Perronovic v čele s R. Livingstonem. Wan válí. ()

PORTER44

Skvělá děsivá podívaná,výborně vizuálně tak temnou atmosférou a hudbou.Skvělé lekavé scény,výborné herecké výkony,výborná režie,žádné přehnané a trapné ječení.Hlavně druhá půle filmu mě nepustila od obrazovky,výborný duchařsky vymítačský horor. ()

rogosak

V kině jsem se spíše smál než bál, jen mne trochu zděsilo, že je Conjuring dle skutečné události. Ale asi to bude hodně dokreslené aby to bylo zajímavější. ()

baronGrga

Wanovu Conjuring, připomínajícímu natřikrát přelitý lógr z Insidious a několika dalších zřejmě autorových oblíbených hororů, dávám tři hvězdy. Vynechám fakt, že mi skutečně co chvíli Wanovy záběry připadaly nepříjemně povědomé. Co mě ale na filmu zaráželo víc, bylo (Pyrrhovo) vítězství formy nad obsahem. Ráčil-li mě Wan opít přehršlí děsivých panenek a bosatých polednic, nezdařilo se. Nedotažený příběh panenky Annabelle je tu snad opravdu jen kvůli Wanově loutkařské vášni a nedotaženě působí i zbytek Conjuring, jako kdyby na bližší vysvětlování tvůrcům nezbyl čas. Výsledkem je rychlý sled možná vyšperkovaných, leč v rámci celku nedopečených scén. 60% ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění