ZetDaElO odpad!

Pohľad na úchylný Troškov humor spracovaný v štýle nízkorozpočtového slnečného klipu kresťasnkej pop-rockovej kapely z TV LUX. ODPAD! ()

Roubais odpad!

Film o partě starých babiček, co roznáší drby po městě a mají uši všude. Nezáživná, bez akce, bez napětí, bez všeho. Troška se pokusil o vytvoření vtipů, které možná pro někoho byli směšné, ale pro mě jako mladšího diváka, nezaujali ani nerozesmáli. ()

denyny odpad!

V první řadě nepatřím mezi zaryté odpůrce Zdeňka Trošky. Některé jeho filmy či pohádky mám ráda, některé jdou mimo mě a některé se mi nelíbí. Také nemám ve zvyku si pustit film, o kterém jsem přesvědčená, že se mi nebude líbit, abych pak mohla psát "hejtující" komentáře. Přiznám se, že jsem si myslela, že tak špatné hodnocení Babovřesků mají na svědomí uživatelé, kteří berou hanění Troškových filmů jako svůj oblíbený sport. Jinak jsem si nedokázala vysvětlit, že se v Babovřescích objevila třeba Bílá, Dolanský nebo Pecha. A to vlastně nechápu dodnes. Shlédnutí nebylo plánované, prostě to zrovna začínalo v tv a já byla zvědavá. Nečekala jsem intelektuální zábavu, ale tohle by se mělo pouštět jedině za trest. Snažila jsem se tomu dát čas než se film rozjede, ale trpěla jsem už po prvních deseti minutách. Většinou nehodnotím filmy, které nedokoukám až do konce, ale z tohoto díla mi bylo tak trapně, že si prostě nemohu pomoci. Vydržela jsem okolo 40 minut a zasmála se pouze jednou a to je na komedii sakra málo. Nedokážu pochopit, co může někoho vést k tomu, aby si dobrovolně pustil pokračování. ()

Blackborne

Troška dokázal najít styl, který se českým lidem líbí. Není zde místo pro diváky, jenž oceňují kvalitu a celistvost filmů. Najel na koleje, po kterých dokáže jet další dekádu a české lidi to bude bavit. Vše ostatní bylo řečeno v nespočetných kritikách. Snímek je pro takovou skupinu diváků, kteří to prostě neřeší a jdou se podívat. ()

MarketaA85 odpad!

Napadá mě jen jedno... Proboha, proč...??? Režisér Troška na mne působí svými "filmy" čím dál zoufaleji, ale co přijde příště, to už si opravdu představit neumím. Zaplať pánbu, že ještě v Česku zůstala trocha vkusu, i proto celkové hodnocení mluví samo za sebe. Urážky není třeba ventilovat, jen podotknu, že snaha zavděčit se českému divákovi s velmi nízkým inteligenčním kvocientem sprostozoufalým (ne)humorem je tady vrcholně trapná. Pokud mohu vůbec hodnotit, protože film bych byla ochotná vidět celý jen za nějakou tučnou částku (opravdu se nedá koukat, snad, že by mne chtěli psychicky mučit). Pane rejžo, dejte si oraz, vyrazte do lesa na čerstvý vzduch, a než zase něco podobného začnete točit, rozmyslete si to dobře, prosím. ()

AnysekMel odpad!

Wifi nefunguje, jsem u babičky. Mam filmovej absťák, a tak se vrhnu i k radikálnímu řešení - kouknu s prarodiči na film v televizi. Nespoutaný Django? Bohužel. Babovřesky! Zapřísáhla jsem se, že se tímhle nebudu prznit, ale moje slovo málo váží, jak se utvrzuju při každé nedodržené dietě. Takže babovřesky. Upřímně čekala jsem to hodně špatný, ale Troška překvapil. Bylo to ultrasuperzlý. Už u Slunce, seno, erotika jsem přemejšlela, jestli mu degeneruje mozek, ale teď se mu evidentně přeměnil na šedý smoothie ušlehaný Horstem Fuchsem. Mizerný herci, mizernej děj, žádnej vtip. Díky bohu, že tam nejsou žádný 3D efekty, protože by to bylo horší než Malý Herkules. Na dvojku se už zviklat nenecham. ()

Kub21 odpad!

Už na začátku se zeptám,neměl být tento hrozný film jen další seriál vysílaný na Primě,viz.Cesty domů a další takovéhle sračky radši nebudu zveřejňovat.. Jo,další film,který spoléhá na tupost lidí.Děj je absolutně o ničem,respektive o nikom.Nevím,jestli je to zrovna komedie,protože děj je založený na starých vtipech a hlavně na lidech,kteří by se do filmu neměli dostat.Neznalec řekne, "To je legrační hrají tam staré babky a dělají úplně nemožný sračky".Ha ha ha.Také je vidět to,že na tomto filmu se absolutně nepřemýšlelo a přemýšlet se nebude,protože pak si neumím vysvětlit,proč jsou do dvojky přidaní hokejisti,kteří z takovéhle blamáže udělali ještě větší.Obsáhlejší děj má dokonce i pohádka,která je určena pro kojence. ()

blekekeke odpad!

Jsem ostuda, nevydržel a dal si ten snímek v domnění, že to přeci nemůže být horší než horší ... a ono to bylo ještě horší. Jen nevím jestli si autor dělá trošku z lidí blázny, nebo to fakt myslí vážně ... ale asi vážně, když v tom snímku je ztělesněná ta celá holá česká nátura do posledního drbu ... Jednou se to bude třeba prezentovat jako dějiny národa. PS: Viděl jsem Slunce seno, je ta podobnost s tímto snímkem čistě náhodná? Pak je ale jasně vidět, že na dobrých hercích se staví lepší filmy ... ()

El_Shafo

Je to... Nic. Velké, více než dvouhodinové Nic. Ale hloupé, tak hloupé, že to má pravopisnou chybu i v titulu. Největší perlička je, že toto Nic trhlo divácký rekord v kinech, což už asi o něčem vypovídá. Byla to hrůza, ale překonal jsem to. A kde se vzala hvězdička? Asi ve 3/4 filmu. Scéna výbuchu je naopak snad nejvtipnějším momentem české filmové produkce, co jsem letos viděl (možná i proto, že po skoro dvou hodinách jsem už nic vtipnýho vážně nečekal; bylo to, jako když jdete po celém dni do hospody, kde ale právě došel sud, a po hodině to vypadá, že dneska nic nebude - ale ejhle, v tom přinese hospodský ze sklepa alespoň starobrno, což přece jen asi, ruku na srdce přese vše můžeme uznat jako pivo!). ()

Hlavonozec odpad!

Náš národní neumělec Zmrdeněk Družka nám předvedl jednu geniální věc. Předvedl nám, že dokáže stvořit něco odpornějšího, než je kameňák. ()

Matonny1012

Ja proste české komédie môžem. Pripomenulo mi to jednu príhodu z detstva keď sa kamarát prvý krát opil ako prasa mal asi 13 tak sme ho preniesli domov po za rieku a les aby nikto nevidel a aj tak na druhý deň sme sa dozvedeli že ho vraj niekto viezol na fúriku po strede cesty. ()

OzzyCobain odpad!

Klasická "Troškovina". Debilní postavy, příběh a k soundtracku se radši nebudu ani vyjadřovat. Za celý film jsem zpozoroval jen jednu vtipnou scénu. Což je dost slabé na to že se má údajně jednat o komedii. Ať už si tento komentář čte kdokoliv, radím mu aby radši na tento film ani nemyslel. ()

Emperor1 odpad!

Co k tomuto napsat ... viděl jsem špatné filmy, viděl jsem horší filmy, pak ještě horší. Viděl jsem Slunce, seno, erotika, Jak ukrást Dagmaru, Trhala fialky dynamitem, Kameňáky a myslel jsem, že už nemůže být hůř. A pak jsem shlédnul Babovřesky. A ač mi to je silně proti srsti, musím říct, že proti Babovřeskům jsou všechny ty předchozí ještě pořád dobré. Tohle je filmové dno české kinematografie, níž už to fakt nejde. Nevím, co mě přinutilo, abych se na to díval, nejspíš jsem to bral jako výzvu, takovej hardcore challenge, možná jsem byl zvráceně zvědavej, jak moc blbý to je, každopádně si pamatuju, že jsem to nezvládl do konce. Nedalo se to. Nejen, že to bylo neuvěřitelně blbý, trapný, nevkusný, toporný a křečovitý, ono to bylo ještě dlouhý a neskutečně nudný. Po asi hodině se mi skutečně dělalo zle při představě, že bych se díval dál. Rozešel bych se se svými kamarády, rozvedl se svou ženou a vydědil své děti, pokud bych zjistil, že se byť jen jedinkrát něčemu ve filmu zasmáli. Ale to snad nebylo možné, lepší, mnohem lepší vtipy si vykládají děti na základní škole. Přehodnotil jsem svůj kritický pohled na ty nejhorší italské, francouzské či německé komedie, které jsem shlédnul. Ty jsou pořád ještě hodně dobré, když to srovnám s Babovřesky. Cokoli je lepší. Všichni, kdo se na tomto "skvostu" podíleli, by si zasloužili doživotní zákaz tvorby a hraní, protože pro tohle není omluva. Absolutní důkaz o tom, jak zprzněný vkus máme, když jsme schopni něco takového natočit a dívat se na to. S plnou vážností budu tvrdit, že si spíše užiju ty nejzvrhlejší budovatelské agitky z 50. let či sedmdesátkové normalizační perly, než znovu vidět Babovřesky. Protože z nich si člověk může alespoň udělat legraci. Babovřesky jsou tak stupidní, že je nelze ani parodovat. ... A běžte do háje vy, co tu omíláte fráze o tom, že obyčejný lidi se chtějí bavit jednoduchým a srozumitelným humorem a natruc metáte plnýma hvězdama. Já jsem naprosto obyčejný člověk a taky se chci někdy bavit jednoduchým, srozumitelným humorem. V Babovřeskách ho ale nenajdu. To jsem zjistil po hodině duševních křečí, ale i 10 minut by bylo dostatečných na naprosto objektivní odsudek. I obyčejný člověk, tedy pokud není naprosto dementní, oplývá alespoň elementární schopností rozeznat kvalitu od sraček. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015