Diskuze

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Počuj nepisal si tu už minule taky isty prispevok? :) Neviem prečo ale pri čitani mam deja vu,niekde som presne toto iste už čital.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lefty86

Oni jsou lidi a lidi, já u smrti Hemswortha brečela. Aby to lidi chytlo, musí umřít někdo, koho je škoda a mladýho krásnýho chlapa škoda je.

kulyk (hodnocení, recenze)

Furt ještě trvám na tom, aby nasadili Honzu Zemana nebo detektiva Tomsu!

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Statham je výbornej, jeden z nejlepších dnešního ( akčního ) filmu. Nedá se brát že by ho Adkins ukopal během pár vteřin při fightu v reálu, o tom jsem přesvědčený naprosto!!! Ale je to film. JCVD by taky seřezal Slye apod.... S tím aby umřel Statham nesouhlasím, Crewese Couture při nějaké hrdinské smrti klidně, nepasují tam do dob 80. + 90. let a celkově mě až tak netankují i když aspoň patří do Postradatelných už ve dvou celých filmech a jsou členy týmu. Ve dvojce měli nechat zabít Jeta Li když v tom nechtěl hrát, to by lidi chytlo mnohem víc než smrt Hemswortha. Taky už se o něm pak nikdo ani nezmínil a šlo spíš o záchranu vesničanů já i zapoměl že tam vůbec byl. Seagala i když nemusím v nejnovějších filmech mě i dost sere, ale je to pravý hrdina akčních filmů minulého století a patří tam už víc než kdokoli jiný kdo tam ještě nebyl. Rád bych ho viděl jako hlavního záporáka s pravou rukou Snipesem kterého by zmrskal Statham. Seagal, by mohl jako narážka na jeho nedotknutelnost ve filmech , zemřít tak že by sedl např. do vojenskýho vrtulníku při závěrečný řežbě a dělal nálet na Postradatelné který by ho nějak sestřelili nebo podobně. Nechtěl bych asi vidět že by ho zbil Sly, který je o dost menší, bojový umění neumí. Když by měl zkápnout v bitce líbio by se mi kdyby ho sejmul Dolph, je obrovitej, dobrej v bojovým umění , výborný fight. Nápad s prezidentem nezavrhuju a Mela Gibsona pro jeho postavu už mají :-D ten by jako prezident byl dobrej ;-)

na příspěvěk reagoval Martin741, Jezinka.Jezinka, martin1990, S.W.A.T

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

cinemag (hodnocení, recenze)

Segrestor

Ty jsi jen xenofobni a homofobni a možná i heterofobni pablb. Lituji některé uživatelé, že vůbec existují.. Zasloužíš si jen soucit.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

cinemag

vadí ti, že jsi za teplouše? ajajaj... za to se ale přece už dneska nemusíš stydět, ty kluku.

jezinka: když ono to na mě pořád mluví :)

na příspěvěk reagoval cinemag

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Jak potěšit mladého satanistu - říkejte mu ďáblíku. Aligátore, neprovokuj, bude si z Tebe chtít ušít kabelku. Možná by bylo vůbec nejlepší ho ignorovat, troublíka.

cinemag (hodnocení, recenze)

Z jakého blázince sem pustili toho pomateného vyznavače kultu Dannyho Treja?  Co slovo, to demence. Bez komentáře.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

cinemag

vysvětlivka pro teplouše: hodí se to k tomu, protože to má na konci společné tři písmena. podobně jako třeba aligátor, alternátor nebo třeba torpédo, ale už si musím docela zvyknout, že jednoducháč tvého ražení nachází podivuhodné podobnosti a souvislosti ve věcech vzdálených. ale buď, digestor je docela cool, to mě baví, horší je třeba Segruš, Segrouš, Segráč a podobně. to úplně nesnáším! tedy prostou náhodou mi děláš dobře, lásko má přičmoudlá. ne, vlastně já vím. jsi satanista a hrál jsi ve filmu nacistického vojáka. joo, tak to je :))) Tak bojuj dál, dítě!

na příspěvěk reagoval Martin741, Jezinka.Jezinka

Uživatel kulyk smazal svůj příspěvek.

kulyk

Já viděla nejdřív dvojku, u tý jsem se královsky bavila, i když tedy můj vyšperkovaný komentář Segrestorovi nešel pod vousy, pak jsem viděla jedničku, trochu jsem váhala, jsem se přiklonila o hvězdu výš z nějakýho záchvatu shovívavosti či kýho šlaka. Ale v tomhle hraje Milla, to budu nemilosrdná, jestli jí minimálně nestáhnou z kůže.

na příspěvěk reagoval kulyk, kulyk

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

kulyk

Tak to je u každýho individuální. Pro mě je dvojka maximální bomba :-) Jednička je hodně slusnej film, ale až dvojka byl ten pravej masakr!

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jezinka.Jezinka

cinemag se nejdřív objevil na diskuzi k Expendables 2 když už to tam bylo mrtvý. Takže dokud jsme ho stírali tam bylo to v pohodě, protože ta diskuze už jinak stejně nikoho nezajímala.

To není jenom o Segrem. On se naváží do každýho. Ne, že bych se chtěl chlubit, ale, mě například napsal cituji: Sežer koule svému otci, aby už nemohl plodit dementy jako jsi ty. Myslí si hot, že je strašně kritický, geniální a ostrovtipný!

kulyk (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no jo, ale co o tom chceš rozebírat..... já se osobně děsím výsledku. Z pěti hvězd u prvních byly tři u druhých - pokud udrží klesající standard, budu plakat jak želva.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Jezinka.Jezinka

Stallone, Chan a spousta ropy