Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Počuj nepisal si tu už minule taky isty prispevok? :) Neviem prečo ale pri čitani mam deja vu,niekde som presne toto iste už čital.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Jezinka.Jezinka

Jezinka.Jezinka (hodnocení, recenze)

Lefty86

Oni jsou lidi a lidi, já u smrti Hemswortha brečela. Aby to lidi chytlo, musí umřít někdo, koho je škoda a mladýho krásnýho chlapa škoda je.

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

Furt ještě trvám na tom, aby nasadili Honzu Zemana nebo detektiva Tomsu! 

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Statham je výbornej, jeden z nejlepších dnešního ( akčního ) filmu. Nedá se brát že by ho Adkins ukopal během pár vteřin při fightu v reálu, o tom jsem přesvědčený naprosto!!! Ale je to film. JCVD by taky seřezal Slye apod.... S tím aby umřel Statham nesouhlasím, Crewese Couture při nějaké hrdinské smrti klidně, nepasují tam do dob 80. + 90. let a celkově mě až tak netankují i když aspoň patří do Postradatelných už ve dvou celých filmech a jsou členy týmu. Ve dvojce měli nechat zabít Jeta Li když v tom nechtěl hrát, to by lidi chytlo mnohem víc než smrt Hemswortha. Taky už se o něm pak nikdo ani nezmínil a šlo spíš o záchranu vesničanů já i zapoměl že tam vůbec byl. Seagala i když nemusím v nejnovějších filmech mě i dost sere, ale je to pravý hrdina akčních filmů minulého století a patří tam už víc než kdokoli jiný kdo tam ještě nebyl. Rád bych ho viděl jako hlavního záporáka s pravou rukou Snipesem kterého by zmrskal Statham. Seagal, by mohl jako narážka na jeho nedotknutelnost ve filmech , zemřít tak že by sedl např. do vojenskýho vrtulníku při závěrečný řežbě a dělal nálet na Postradatelné který by ho nějak sestřelili nebo podobně. Nechtěl bych asi vidět že by ho zbil Sly, který je o dost menší, bojový umění neumí. Když by měl zkápnout v bitce líbio by se mi kdyby ho sejmul Dolph, je obrovitej, dobrej v bojovým umění , výborný fight. Nápad s prezidentem nezavrhuju a Mela Gibsona pro jeho postavu už mají :-D ten by jako prezident byl dobrej ;-)

na příspěvěk reagoval Martin741, Jezinka.Jezinka, martin1990, S.W.A.T

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

cinemag

cinemag (hodnocení, recenze)

Segrestor

Ty jsi jen xenofobni a homofobni a možná i heterofobni pablb. Lituji některé uživatelé, že vůbec existují.. Zasloužíš si jen soucit.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

cinemag

vadí ti, že jsi za teplouše? ajajaj... za to se ale přece už dneska nemusíš stydět, ty kluku.

 

jezinka: když ono to na mě pořád mluví :)

na příspěvěk reagoval cinemag

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Jezinka.Jezinka

Jezinka.Jezinka (hodnocení, recenze)

Segrestor

Jak potěšit mladého satanistu - říkejte mu ďáblíku. Aligátore, neprovokuj, bude si z Tebe chtít ušít kabelku. Možná by bylo vůbec nejlepší ho ignorovat, troublíka.

cinemag

cinemag (hodnocení, recenze)

Z jakého blázince sem pustili toho pomateného vyznavače kultu Dannyho Treja?  Co slovo, to demence. Bez komentáře.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

cinemag

vysvětlivka pro teplouše: hodí se to k tomu, protože to má na konci společné tři písmena. podobně jako třeba aligátor, alternátor nebo třeba torpédo, ale už si musím docela zvyknout, že jednoducháč tvého ražení nachází podivuhodné podobnosti a souvislosti ve věcech vzdálených. ale buď, digestor je docela cool, to mě baví, horší je třeba Segruš, Segrouš, Segráč a podobně. to úplně nesnáším! tedy prostou náhodou mi děláš dobře, lásko má přičmoudlá. ne, vlastně já vím. jsi satanista a hrál jsi ve filmu nacistického vojáka. joo, tak to je :))) Tak bojuj dál, dítě!

na příspěvěk reagoval Martin741, Jezinka.Jezinka

Uživatel kulyk smazal svůj příspěvek.

Jezinka.Jezinka

Jezinka.Jezinka (hodnocení, recenze)

kulyk

Já viděla nejdřív dvojku, u tý jsem se královsky bavila, i když tedy můj vyšperkovaný komentář Segrestorovi nešel pod vousy, pak jsem viděla jedničku, trochu jsem váhala, jsem se přiklonila o hvězdu výš z nějakýho záchvatu shovívavosti či kýho šlaka. Ale v tomhle hraje Milla, to budu nemilosrdná, jestli jí minimálně nestáhnou z kůže. 

na příspěvěk reagoval kulyk, kulyk

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

kulyk

Tak to je u každýho individuální. Pro mě je dvojka maximální bomba :-) Jednička je hodně slusnej film, ale až dvojka byl ten pravej masakr!

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jezinka.Jezinka

cinemag se nejdřív objevil na diskuzi k Expendables 2 když už to tam bylo mrtvý. Takže dokud jsme ho stírali tam bylo to v pohodě, protože ta diskuze už jinak stejně nikoho nezajímala.

 

To není jenom o Segrem. On se naváží do každýho. Ne, že bych se chtěl chlubit, ale, mě například napsal cituji: Sežer koule svému otci, aby už nemohl plodit dementy jako jsi ty. Myslí si hot, že je strašně kritický, geniální a ostrovtipný!

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no jo, ale co o tom chceš rozebírat..... já se osobně děsím výsledku. Z pěti hvězd u prvních byly tři u druhých - pokud udrží klesající standard, budu plakat jak želva.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Jezinka.Jezinka

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama