Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

ywo666 , SMilan

To kukáš asi vedla :-)

ywo: tiež si počkám do kina, nech sa môžem nad tým rozplývať v kine a s bandou nadšencov. Snáď to moc tie tržby neovplyvní.

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Sly by měl čtvrtý díl Expendables věnovat honu na člověka, který tohle ukradl a dal na net :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Shakers

Však to, mne to stiahne aj za 5-10 minút. Ale zatnem zuby a vydržím. By ma zaujímalo ktorý debil to vypustil. Práve tu ma to mrzí najviac.

na příspěvěk reagoval Shakers

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Páno vé tak já vždycky říkám, že zatnu zuby a počkám do kina, ale znáte mě a mojí pověstnou posedlost novými filmy, ale momentálně není šance. Zítra a o víkendu budu na Slovensku a tam si to určitě nestáhnu. Musím doufat, že ta ty 3 dny co budu pryč to někdo uvědomělej odstraní z internetu a mě nezbyde nic jinýho než si pěkně počkat.

na příspěvěk reagoval Shakers

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

jo, ty žiješ v USA? V takovém policejním státě, kde tě chytí na ulici a když nemáš průkaz, zmizíš navždy, bych žít nechtěl. Co tě tam vytáhlo? Naděje na lepší zisk? Škoda že dolar je absolutně v prdeli :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

IEO10

IEO10 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Je to každýho věc, já vydržim až do kina. Já osobně nechápu, jaktože filmy zhruba měsíc po premiéře jsou v cam ripech a Expendables tři tejdny před premiérou v DVDSCR, to mi hlava nebere.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ono to zachvilu bude aj tam. Tak či tak ... ja už si počkám do kina, aj ked ... láka mat jak svina, za polhodku by som to už mohol kukat :-)

na příspěvěk reagoval SMilan, ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tiež rozmýšlam či vydržím. Ale asi zatnem zuby a počkám do premiéry. Kino je isté, ale chcem aby kino bolo aj prvé a najlepšie.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

IEO10

No DVDSCR to bych asi neodolal... Ale hádám, že to bude asi jenom na torentu. Koukal jsem na hellspy a tam nic. Na torent kašlu neumím z nich pořádně stahovat. Nicméně kdyby se to objevilo na hellspy, tak asi neodolám. Do kina půjdu, tak jako tak, ale mít možnost to vidět už teď to bych bral. Koneckonců dvojku jsem si taky nejdřív stáhnul a až potom na ní šel do kina. Zase jako tady je kino fakt povinnost.

na příspěvěk reagoval ywo666, Shakers, IEO10, Lefty86

IEO10

IEO10 (hodnocení, recenze)

SpeedyCZ

Jediný co mě na tom torrentu těší je, že film bude mít asi fakt dvě hodiny což je super, ale sere mě to kvůli případnejm výdělkům v kině, který díky tomu, že je to tři tejdny před premiérou venku klesnou...

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama