nevergiveup

Už to trochu skřípe. První díl je takovým učebnicovým akčním filmem shlukujícím best of herce akční kinematografie.Opravdu jeden z nejlepších filmů svého stylu a každý by se na něj měl kouknout. Dvojka pořád drží nějaký standard, pár herců se obměnilo, ale pořád tam je slušná kvalita. Trojka už je pro mě trochu moc. Stallone a Statham jsou pořád fajn, to se asi nikdy nezmění. Zároveň chápu tu myšlenku tvůrců, že prostě stará generace odchází a nahrazují jí tou mladší, rozumím tomu, ale já jsem se s tou myšlenkou moc nepotkal. Fajn film, ale asi bych si dal radši ještě jednu 'starší generaci' bez omlazení. 60% ()

Ajfist

Stallone se holt zhlédnul v pozici scénáristy a zřejmě by chtěl udělat z Postradatelných drahý akční seriál.No dlužno říct,že měl zůstat u dvojky,protože trojka je prostě jen taková křeč,trapný pokus o zopakování úspěchu.Sly už je na stará kolena zřejmě trochu senilní.A divím se těm ostatním,že do takové zoufalosti šli. ()

Sa.sa

Nevím proč tak přísné hodnocení i komentáře?! Já se teda bavil a kouknu se kdykoliv... Tak teda 5hvězd ()

Xmarc

Rozhodně nejslabší část. Pořád slušná akční jízda, ale mohli si odpustit tu ošklivou babu v týmu a pár trapáren, které už se asi opravdu moc nedaly brát ani s nadhledem jako vtipné. Díky tomu hvězda dolů. ()

soukyd33

Poznámka: Přidal bych ještě žánr komedie. Ne proto že se budete smát, ale protože se budete smát scénám. Už první přestřelka je blbost. Profesionálové netrefí cíl na 12 metrů? Herecké výkony dobré. Hudba přijatelná. Zvuky podprůměrné. Pokud film pustíte jako kulisu, nic se nestane. Nedoporučuji! Hvězdiček 2 ()

Bogrant

Tretí Expendables nie sú až tak zlý film, iba sa tentokrát rozhodli ísť inou cestou, počas ktorej žiaľ urobili niekoľko zásadných chýb. Tak napr. obsadenie mladých, nevýrazných tzv. ''nástupcov'', minimum priestoru pre starých harcovníkov, striedanie krátkej, občas veľmi zle zostrihanej akcie s dlhými a miestami nudnými pasážami a taktiež aj slabé zapájanie sa do akcie v podaní hlavného (avšak skvelého) záporáka. Vtipné vsuvky od Banderasa a Arnoldove ''Get to the choppa!'' to pre tento krát tak ľahko nezachránia. Nabudúce poprosím viac priestoru pre tých starších pánov. ()

Ondak

No nevím. Už to nějak není ono. Přišlo mi, že se ubralo na brutalitě a největší problém jsem měl s tím, že už jsem musel herce hledat a nepoznával jsem je.  I tak se jedná o akční nářez  bez nějakého hlubšího děje  a bavil jsem se. Kvalitu předchozích dílů to ale rozhodně nemá ()

nikhaj

Trojka je už riadna sekaná. Oproti 1a2 premna postradalo z humoru i ked stale bolo citit podpis postradatelných. Ovšem na akcii sa tu nesetrilo a zaverecna honička hadam vyse  polhodiny si clovek neodskoci ani wc. To herecke obsadenie je proste bombo ()

Feacher

Možná jsem filmový amatér, ale až na to, že se sem nacpala taková ta stařecká nálada, tak mi tenhle díl nepřišel tak odlišný od 1ky a 2ky. Každý z dílů má svoje, dvojka určitě nejlepší, ale ani zde nevidím velký důvod pro to, klesnout pod 5*. Mělo to to, co to mělo mít. ()

Heywood

Bída... začne to dobře, skončí to závěrečnou bitkou, která hraničí s naprostou scénáristickou a režijní idiocií. Velké zklamání. 35% ()

Miroslav.Zac

Velmi slabé a hloupé pokračování jinak úspěšné série. Ani jako nezávislý akční film by to nebylo víc než na tři hvězdy. Doufal jsem, že po takové katastrofě už další film nebude. Historie mě ale poučila, že vždycky může být hůř. ()

-rooney-

Škoda že film s akčními hrdiny z 80sátek a 90sátek nedosahuje kvalit akčních filmů ze zmiňovaných let. Na trháky, jako Predátor, Smrtonosná past či zbraň, Tango a Cash či snad Indiana Jones se podívám rád i dnes, ale co se týče Postradatelných tak ve mě nezanechali nic tak silného že bych si nějaký pátek večer řekl že si jej zpříjemním opětovným zhlédnutím. Vidět všechny frajery pohromadě je fajn, tu a tam je to i zábavné, ale nic extra. ()

Terrific

Velké zklamaní, ultimátní jedničce to nesahá ani po kotníky a i slabá dvojka byla podstatně lepší , ta aspoň měla obstojné, mlátičky svaly z Bruselu a Bojku to byla trochu jiná liga, Gibson nezklame,ale sám to bohužel jako hlavní záporák nemůže , stejně utáhnout, jelikož i kdyby chtěl, tak si tenhle movie prostě Sly opět krade celej pro sebe. Novej tým je trapnej, hlavně Banderas, ať v příštím díle nehraje hlavně jeho manželka. Každopádně film působí tak nějak zmateně a až zoufale, nudně, akce je strohá až na konec pochopitelně, ale i ten působí až komicky, hrdinové téměř bez škrábance a to je prostě fraška. Postrádal sem kostelníka, Ford je sice fajn, ale není to ono, starej tým téměř nevyužitej, Jet li, dvě minuty, Arnold jakbysmet. Úplně nejvíc to ale zabila, kamera, ta byla opravdu otřesná a pekelně skákala, hlavně při těch pár mini fightech. Největší zlo na závěr i když film stál za prd, tak rating- PG-13 je totální úlet. ()

Hrmak

Určite ste to zažili. Chcete si na PC zahrať akčnú strieľačku a tá sviňa má tak chabú grafickú kartu, že aby ste to vôbec ,,rozbehali,, musíte vypnúť v menu hry niekoľko efektov, napríklad ,,blood,,. Hra potom šlape ale bez hore spomenutého efektu to nieje jednoducho to pravé orechové. (PG13 + Expendables = sklamanie) Sly, kašli už na to, fakt! Jednotku sme Ti všetci ,,zobrali". Dvojku ako tak tiež, ale toto? ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy