Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? (Cinemart)

Diskuze

Stallone

Mne sa to páčilo ale od teba samozrejme očakávam kritiku. Ale nečakal som že sa tebe ako kritikovi bude páčiť Insidious a The Conjuring.

Wacoslav1

Třeba tomu někdy dám šanci. Už nemám moc na co koukat. Chci si koupit Insidious 3, kterí mi v kinech utekl a dnes mě čeká to doporučení níže: DOBROU MÁMO. Tak uvidíme. A příští týden mě čeká pracák :o(  Nechce se mi tam.

na příspěvěk reagoval Marceloo

Lenina666

Srbský film mi byl už několikrát doporučován, ale jako křesťan mám vysokou životní úroveň a morálku. Kamarád z csfd Deratizér má k tomuto filmu komentář a já mu věřím. Nesnáším režiséry, kteří si myslí, že když natočí ´´šok´´, budou mistři světa.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lenina666

Lenina666 (hodnocení, recenze)

Stallone

Tak já ti doporučim...třeba Srbský film :-D pro inspiraci...snad máš i "krásný děti" se svou "krásnou přítelkyní". :-D pseudoexperte

Marceloo

někdy chlap musí být chlapem a zkusit jít do boudy uprostřed lesa a sledovat tam horory???

já jsem velký kritik hororů. hledám v tom logiku a já jen tak něco nedoporučím. to je důvod, proč mi už moc lidí nechce doporučovat horory. bojí se zkritizování

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lenina666

Stallone

Potom daj vedieť aké to pre teba bolo. A ako je možné že si pozeral V moci Diabla v opustenej búde uprostred lesa bez "tvojej krásnej přítelkyně"? To mi k tebe nejak nesedí.

El Patron

Insidious- první díl takový dětský, spíše fantasy. Druhý díl viděn v kině a líbil se mi.

V zajetí démonů - nejlepší horor za poslední roky viděno v kině

Rec- zklamání, viděn první díl, otřesná kamera

V moci dábla - výborný horor. jako křesťan oceňuji. na youtube možné shlédnout real videa té slečny. koukat na to ve tři ráno, sám v opuštěné boudě uprostřed lesa dobrý zážitek

Ti druzí - Krásná Kidman a super duchařina. To je atmosférický

Constantine - pořád to přecházím a odkládám. Jednak nemusím moc Reevese a ten žánr fantasy mě taky odrazuje. je to horor?

Jinak to není špatný výběr. Co takto nějaké méně známé horory? Nějaký šok? Díky

El Patron

El Patron (hodnocení, recenze)

Stallone

Tady máš pár typů, ale nevím co jsi viděl: Insidious, V zajetí démonů, Rec (1,2), nebo Paranormal Activity, V moci ďábla, Ti druzí a nebo ještě Constantine ujde.

Stallone (hodnocení, recenze)

Prosím můžete mi poradit nějaký dobrý horor? Já vybírám už hodiny a nemůžu narazit na nic, co by mě nějakým způsobem nadchlo a neviděl jsem to. Budu rád za tipy. Je jedno zda to bude duchařina nebo ´´vyvraž*ovačka´´. Děkuji.

na příspěvěk reagoval El Patron, Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

Když mu nabídla pohlavní styk, měl jí říct, ať se uklidní. :D :D

(hodnocení, recenze)

Jo no :D Rači ho necháme žít v tom světě kde má "krásnou přítelkyni" a je expertem na horrory.

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Ty kráso, tak to je velkej nářez ten komentář. "nejdřív držet za ruce, pak ty ruce jakoby proplést, pak pusa".......a ne hned nabídku k análu. Ale to asi Stallone přehlídl, že tam "pohlavní styk" nefiguroval. Co teprve, kdyby to fakt pochopil :D :D :D

Stallone

Jeje pravda že spousta věřících si o sobě hodně myslí (mám s tím zkušenosti), takže mě to u tebe vlastně nepřekvapuje.

na příspěvěk reagoval TheDon

Stallone

TVL co seš zač? Lidi čtěte ty jeho komentáře, hodně se nasmějete. Zvlášt u komentáře k filmu Kingsman. Běž si náboženství propagovat na nějakou jinou stránku.

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No upřímně,za komárů tady moc na výběr nebylo. Nějaká ta Noční můra a jinak v televizi max Major Zeman a zbytek na videu. A to byly sračky dabovaný jedním týpkem. Takže nějak moc nechápu tu snahu o ironii ve Tvé poznámce....