Copacabana

Majestátne! Velkolepé! Dokonalé! Keanu Reeves alias baba jaga, zbrane, Mustang, pitbull a Marilyn Manson s Killing Strangers. Jednoducho všetko čo milujem na jednom mieste! Akčný film s temnou atmosférou, ktorý neprestáva baviť ani po tretí raz. A ten podmaz😍 We got guns, we got guns Motherfuckers better, better run ()

BROKEN_

John Wick je rozhodně nejlepší akční film současnosti. Skvělé akční scény, s výbornou choreografii, skvělou kamerou, výbornou hudbou a hlavně Keanu Reeves! ()

LUKICKK

Kupodivu jsem tenhle film poprvé viděl až někdy v roce 2019 těsně před tím, než vyšel třetí díl, protože jsem na něho chtěl do kina, tak jsem doháněl, a už od začátku filmu jsem věděl, že byla chyba, že jsem ten film neviděl dříve. Odjakživa jsem měl rád filmy/seriály nebo cokoliv jiného, kde byl hlavní hrdina swagger, neboli byl prostě  totálně badass. John Wick je asi ideální ukázkou jak by takový film měl vypadat, hlavního hrdinu, v tomto případě tedy Johna Wicka vidíme jednak jako někoho kdo je schopný se prorvat 30 lidmi téměř bez problému, avšak ho vidíme i jak si sáhne na dno a je téměř na pokraji smrti, ale ani to ho nezastaví. To jak je film natočen, akce, soundtrack a vše okolo toho je prostě perfektní a proto tento film tak miluju. ()

Lamprea

Ok, asi dovedu uznat, že první díl Wicka ještě jakž takž funguje a ta pravá demence přijde až v dalších dílech. ()

FaceMan

Chcete eliminovať svojich susedov? Alebo sa chcete niekoho zbaviť? Tých ľudí je viacej? Volajte Johna Wicka. Takto má vyzerať poriadny akčný movie, kt. po sebe zanechal obrovské množstvo mŕtvych tiel. Akcia zvládnutá dobre. Keanu sa po tých horších filmoch konečne dostal do niečoho lepšieho. Síce to nemalo žiadnu hlbokú myšlienku ale ani mi tu nejak nechýbala. Klasický príbeh o pomste. Aj keď pomstu pre zabitie psa som ešte asi nevidel. Pre mňa skvelé odviazanie kde som mohol vypnúť a nemusel nad ničím rozmýšľať. Takto má vyzerať akčný výplach. Za mňa lepšie tri hviezdy. ()

viperDavid

Jo no nikdy se moc nevyplatí krást auta a zabíjet cizí psi. Mohlo by se vám totiž klidně stát, že příjde starý karate kid a pomocí krav maga a bouchačky vám nakope prdel. Vůbec nezáleží na tom, jestli prožívá osobní tragédii, nebo jestli na něj pošlete 90 chlapů který denně střílej na pohyblivé cíle, protože tohle je bubák který vyleze ze skříně a máš po ptákách. Výrazně připomíná equalizer ()

Qitek

Nejslabší je na tom opravdu pan Reeves. Nějak sem mu toho killera ne a ne sežrat. A to sem se sakra snažil. Jinak je to cool akrobatické žrádlo na jedno jediné použití. Tři hvězdy mu budou slušet úplně adekvátně. ()

Jizni Tlapa

Johny se svou umašťenou kšticí, kostící zabijáky pejsků je nemotora a pohled na něj není zábavný, je přímo nudný. To až v druhém a dalším souboji, protože ty všechny kopírují ten první-zábavný. Keanu stárne a bohužel nezraje jako víno, usychá jako stará větev.. lehká nadprůměrka a víc ani ťuk! ()

Mrkvič

Těšil jsem se na nejlepší akčňák posledních let. Místo toho je to film z pera scénáristy, který jinak píše pecky pro Dolpha Lungrena. Hm. Kde co bych tu odpustil, ale mám jeden hlavní problém. Hlavní hrdina pozabíjí asi stovku lidí a je mu to úplně fuk. Že ho mizerný scénárista nechá přežít dva lidi, který zná z dřívějška, je hodně slabá náplast. Liam v 96 hodinách nebo Tom Cruise jako Jack Reacher jsou stejný zabijáci, ale pořád se chovají lidsky. Tady je hrdina stejný jako celý film. Nelidský. Banda fandů (režiséři a scénárista) vystřelených mozků, kulek do oka atd si to tu pěkně užili, ale mrzí mě účast Reevese. Škoda že se vtipný začátek plný nadhledu zvrhnul do tohohle. ()

ivan_drago

Videoherně-komiksovo aukční kousek, který dává místy vzpomenout na to nejlepší z Johna Woo… Nadsazené, laděné do šedi, stylové a bez hlušších míst… A taky se tam moc nefilozofuje… ()

Johnny.ARN

Dobrý akčňák, ktorý ale naráža na klišoidnosť deja v tých najnesprávnejších momentoch. Nie žeby tam nebol kopec mrtvol a Reeves by bol mimo, to nie ( dokonca ma počúvol a už nebojuje nohami ) ale tých pár realistických prestreliek to proste nevytiahne z toho nadpriemeru. Čiže dobrý film, ale dalo sa z neho vyťažiť viac. 3 z 5 ()

LiborGondek

Jak vlastně vypadá takový nejtypičtější akčňák? Zpravidla jeden hrdina zabije všechny padouchy, ať je jich třeba milion. A tak to bylo i v tomhle případě. Pravda, důvody se liší. V Johnu Wickovi je důvodem krádež, auta a zabití psa, posledního daru od zesnulé manželky. Zbytek se dá celkem dobře domyslet a ne - pokud se domníváte, že vás zde překvapí něco dalšího - pletete se. 65% ()

JimmyII

Zabíjení nikdy nebylo tak krásné. Chad Stahelki a David Leitch natočili kulervoucí a dechberoucí audiovizuální baletně násilný masterpiece, kterým elegantně a drsně zároveň proplouvá Keanu Reeves coby největší božan od dob Johna McClana nebo Nevěsty. Kolstad vzal klasický motiv pomsty, kterou však snad až tentokrát opravdu hrdinovi věřím, a režisérské duo je přetavilo v rozsahem malý, ale formou a obsahem brilantní temný městský hrdinský epos. S ničím se nepářou a mrtvoly vrší ve zběsilém tempu, za doprovodu nádherné kamery, strhující hudby a extatických světel. A s místními výtkami, že Nyqvist není dostatečně cool záporák, nebo že chybí protivník, co by dlouho vydržel, si dovolím nesouhlasit. Naopak, díky postavě Nyqvista i tomu, jak se (SPOILER?) s ním a jeho synem Keanu vypořádá, je film trochu jiný, trochu realističtější, než jeho příbuzní. Na debut sakra dobré, na Keanu sakra dobré, vůbec je to boží! ()

PeterNet

John Wick aneb pomsta štěněte. John Wick je bývalý super-ultra-mega-mafián, jemuž nikdy nedojdou náboje jako v Duke Nukem 3D s cheaty, občas tedy na efekt vymění zásobník, někdy zase schová svou super-pistol do kapsy aby mohl svého protivníka rozcupovat holýma rukama či nožem, ale z 90ti procent všechny pobije přímou střelou do hlavy, přičemž jeho mafiánští, rusky hovořící protivníci stojí jak péra 20-tiletých černochů při pohledu na videoklip Miley Cyrus. Pak přijdou závěrečné titulky a vidím, že se na filmu podílela Gabriel Solisová z Wisteria Lane a hned je mi jasné, kdo vybíral ty roztomilé hafany, za které dávám jednou hvězdu. ()

Honzíno

Jedinečná štýlkova v nejsurovějším podání. Nepěju ódy, protože mi dojem kazí přílišná hloupost a místná nelogičnost. Jinak rozhodně doporučuji a dávám lepší tři hvězdy. Soundtrack na masírku. ()

Sfinkter

Snímek má dobrou atmosféru a skvělé herce, chvílemi však zavání superhrdiny z komiksu a v této fázi už mě přestává bavit. Ale s nadsázkou se zde počítalo. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch