Reklama

Reklama

Gotham

(seriál)
Trailer 1
USA, (2014–2019), 72 h 58 min (Minutáž: 42–50 min)

Tvůrci:

Bruno Heller

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Hrají:

Ben McKenzie, Donal Logue, Jada Pinkett Smith, Camren Bicondova, Robin Lord Taylor, Andrew Stewart-Jones, John Doman, Cory Michael Smith, Sean Pertwee (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(100)

Dlouho předtím, než se stane komisařem, se policejní zelenáč James Gordon postaví zločinu a korupci v Gotham City a chce pomstít vraždu rodičů Bruce Wayna. (Netflix)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

jj ten Krypton mi přijde takovej průměr o trochu horší než Gotham a Metropolis nevim, to mě třeba ale vůbec nezajímá...ty rádoby drsné post young adult CW věci nesleduju vůbec, to jsem vzdal po pár dílech....a jinak souhlasím, kromě Daredevila a snad pár dílů z Jessicy (druhou řadu jsem neviděl jestě) a asi třech dílů z Punishera a možná třetiny Defenders, to stojí také za vyližprdel

na příspěvěk reagoval dragon94, Blackhand47

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo místo toho dělal Gotham, Krypton a teď bude i Metropolis.. Člověk si říká proč proboha :D ! Na druhou stranu, když vidím jak jebou ostatní Netflix seriály krom daredevila tak si zase říkám zlatej Arrow, Flash, Legendy a Supergirl.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Blackhand47

tak to slyším poprvé, dobré vědět, to by mě zajímalo co chtějí udělat...pořád marně čekám na nějaký DC seriál třeba ze světa Batmana který by byl pojat stejně jako Daredevil na Netflixu, třeba jen 12 dílů, ale prostě Batman

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

tomas.malo

také se mi líbí to, jak Riddler a Oswald, trestanci z Arkhamu mají své kluby a nejsou stíhaní, to samé Barbara, v pohodě si zabijí, má svůj klub a takhle pořád dokola...já nevim, možná před dvaceti lety by to bylo super ale dnes? nejlepší mi přijde asi druhá řada, ale tohle.....

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

dragon94

Mňa aktuálna séria neskutočne ubíja. Ako tu už niekto spomenul... chytia záporaka, zbavia sa ho, o 3 epizódy ho vyslobodia, potrebujú jeho pomoc, on ich zradí a ideme dokola. Joker... mŕtvy, živý, teraz zase mŕtvy, ale je tu jeho identické dvojča, tak bude opäť živý. Selena raz na jednej strane, potom druhej, zase na tej prvej, potom tretej... a korunu nasadili tým Ford Mustang 2018 :-D všetci tam používajú písacie stroje, technika z roku 1990-2000 a zrazu hzper moderný Mustang... ktorý tam vzdržal dve epizódy.

Agenti oproti Gothamu sú 5* seriál :-D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Jelikož má být příští série částečný reboot, tak doufám v časový skok nebo odsunutí částí postav na vedlejší kolej a jejich nahrazení novými charaktery.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

já ti nevím, mně tam přijde takových 80% mega trapných až směšných...snad jedinej kdo je opravdu výbornej, je Oswald a místy Sofie, ale třeba Barbara, té herečce nevěřím ani nos mezi očima, to je fakt kopyto....to samé Lee, proč sakra je pořád v tom seriálu? nejdříve je to normální doktorka, pak se nadýchá viru a je z ní zmalovaná drsná sexy kunda v oblečcích s cool výrazama v ksichtě? už jen čekám na návrat Strange a Fish a poseru se smíchy....ted mě teda baví Scarecrow na kterého jsem čekal skoro celý seriál...ale asi nejvíc směšnej byl ten jejich Barns když byl otrávenej...

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Tenhle seriál byl vždycky tak trochu groteskní... Mně to prostě baví oproti agentům nebo druhé polovině druhé série je to teď vážně parádní.

na příspěvěk reagoval Ratemus, tomas.malo

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

no tenhle seriál už neví coby, kurva to je pořád dokola, jednou přijde padouch na tři díly, je poražen, zavřen do arkhamu, pak tvůrcum dojdou nápady, tak ho zase laciným způsobem vrátí na tři díly ven, pak je znovu zavřen zase tento ale za pár dílů opět uteče z Arkhamu a takhle pořád dokola, trochu mě to unavuje už...do toho ta absolutně k hovnu linka s Úžinami a Lee...nechápu třeba Tetche, on má takovou moc jen ve svém hlase ale nechá se vést Jeronem (poslední díl jsem neviděl) a přitom se chce za každou cenu pomstít Gordonovi...opravdu čekám, kdy zase zavřou tohodle jen aby se zase vrátil a dělal bordel...nevim přijde mi to pořád to samé a takové hodně dětské a třešnička na dortu je ta Riddlerova hra s hádáním odpovědí a s Lee, to bylo tak mega trapný a zbytečný...prostě ta kvalita je sice dobrá ale zároven absolutně zoufalá a groteskní...přemýšlím o další hvězdě dolů

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

A já bláhový si myslel, že jim Jim řekne, ať skočí opačným směrem. :D

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nový díl parádní. Všechny linky mě neskutečně baví. Nejlepší je samozřejmě ta Alfrédova.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

já mám radši Amy, už jen proto, že se na ní pěkně kouká, sice nic moc nepředvedla a nějak příhodně až legračně je vždy v centru dění a tam, kde by normálně být neměla, ale čert to vem

Uživatel jh666 smazal svůj příspěvek.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Vsadím se, že tam budou (jako v Gothamu) všichni Supermanovo záporáci :D

Ale šanci tomu dám, třeba obsadí lepší Lois než je ta filmová.

na příspěvěk reagoval higuain

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Kriste proč? :D ! Udělej te seriál se Supermanem a bude to! Nechápu, proč si DC schovává všechny esa jen pro filmy a pak vznikají takové beznohé odnoše...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Dokoukáno, vůbec to nebylo špatné, ale Crystal Reed by mělo být povoleno natáčet jen když nemá opuchlé pysky.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Colin Farrell se vrátí jako Tučňák

Colin Farrell se vrátí jako Tučňák

08.12.2021

Obvykle je zvykem nejprve uvést film, v tomhle případě komiksový reboot Batmana od Matta Reevese (Válka o planetu opic) čistě pojmenovaný The Batman, počkat si, jestli bude úspěšný a fanoušci s vizí… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Spin-off Batmana se zaměří na Gordona

Spin-off Batmana se zaměří na Gordona

20.04.2021

A teď jedna špatná zpráva pro fanoušky oceňovaného komiksu Gotham Central. Před pár měsíci jsme informovali o tom, že se chystaný komiksový snímek The Batman s Robertem Pattinsonem dočká seriálového… (více)

Sebevražedný oddíl 2 má nové scenáristy

Sebevražedný oddíl 2 má nové scenáristy

11.06.2018

Zatímco hodnocení kritiků nebylo v případě Sebevražedného oddílu nijak oslnivé, po finanční stránce se filmu dařilo. Momentálně tak vzniká pokračování, které do kin pošle zkušený režisér Gavin O… (více)

Reklama

Reklama