Bruce Willis v hlavní roli sci-fi thrilleru o dokonalém místě, tzv. Vice, kde mohou zákazníci uskutečnit své nejdivočejší fantazie s umělými obyvateli, kteří vypadají přesně jako lidé. (Filmbox)

kaylin

Tohle je hodně velký průser a já jsem přemýšlel o nějakém ještě horším hodnocení. Že už jsem moc možností neměl... Bruce Willis odmítne třetí "Expendables", protože mu nedali dost peněz, pokud je to pravda, a pak hraje v tomhle sci-fi, kde se o technologiích jenom mluví, ale ve skutečnosti robota ani na chvíli neuvidíte. Strašné dialogy, nablblá zápletka, no děs a hrůza. ()

JASON_X

Máte-li rádi mozkovýplachová devadesátková sci-fi béčka, tak tohle by se vám mělo zatraceně líbit. Vice si nehraje na žádný výpravný sci-fi velkofilm jako sračky typu Elysium a přitom je mnohem zábavnější. Všechno je jak má být - zápletka je krásně jednoduchá, děj příjemně odsýpá, hlavní klaďas (Jane) je hláškující oldschoolový beztechový retro týpek (připomněl mi Russellova Plisskena), hlavní záporák (Willis) je slizký, záludný a bezskrupulózní hajzl jdoucí za svým cílem přes mrtvoly, žoldáci hlavního záporáka i se supermoderními zbraněmi neumějí vůbec střílet, takže hlavní klaďas je v klidu jednoho po druhém sundavá svým oldschoolovým kvérem i přes jejich neprůstřelné vesty, sem tam na nás spiklenecky mrkne nějaká odkazová hláška (já na konci zachytil dvojku Aliena a Matrix)... Ale porouchanou umělačku mohla hrát nějaká jiná herečka a tvůrci mohli víc využít potenciálu její postavy po upgradu, šikovný scénárista by s takovým zázrakem (uprgadovaná všehoschopná sexy androidka) dokázal udělat divy; no ale možná bude dvojka. Každopádně pohledný a příjemný mozkový klystýr! ()

asirtes

Milí Bruce, s postavou MczLajna v Smrtonosnej prasci si ukázal gun a ako vie byť táto bižutéria na hranici efektívnej využitelnosti, ako decentne sa dá vystrielať celá zgerba hrdlorezov a ako sa pritom dá vlastne úplne pohodovo tváriť. Ako ništ. A svet padol na prdel. Širák dole pred Tebou rovno aj s polkou hlavy. A už to fičalo. Prišiel bezkonkurenčný Pulp a Tarantino si urobil z tvojho zadku a zadku jedného nesympatického afroameričana kult. No a keď si zadelil 12 opíc, tak som akože odpadol úplne na zem a doteraz sa z nej dvíham. Bol to poriadny Armageddon. Hm, a ešte si si napohon utrel vtáka aj do Sly-ovej excelentnej kokoťinky ala Postradatelná Expanzedebilů. No z tohto viceprepadáku asi nikto na prdel nepadne. Nevadí Brucík. Je to tu, dnes máš už 60-ku, ale si stále velký pán! Ja som oslávil skuknutím tohto Tvojho vice méně najnovšieho filmového nádoru. Tak osláv ako sa patrí. Happy Birthday Bruce! P.S.: Aby som nezabudol k Vice: odkáž svojmu novému režiserskému kamošovi Brianovi - Not bad for a robot! ()

Fiftis

Jasný priemer. Herci skvelí, ale žiadna veľká sláva, rovnako tak ich herecké výkony. Príbeh je celkom kvalitný, ale čo sa týka dialógov, to už je horšie. Ja som od toho až tak nečakal a to bolo podstatné, že moje očakávania boli v podstatne naplnené a nedostavilo sa ani nijaké potešujúce prekvapenie. Hudba celkom dobrá, ale samozrejme nejak zvlášť neohúri. Ja som sa miestami nudil, miestami sa mi to naozaj páčilo, sem tam boli hluché miesta. Ono by sa dalo povedať, že to nieje snímka pre všetkých, musíte mať naozaj radi starého Willisa, inak to pre vás ani nič moc nebude. Takže presne takej skupine ľudí by som to doporučil. Inak snímka zapadne medzi ostatné priemerné diela. ()

castor

Někde jsem četl, že Bruce Willis má odmakáno, chce být víc s rodinou, tudíž mu laciné produkce vyhovují. Vyžadují od něj minimum úsilí, natáčení probíhá rychle, producenty uspokojí málo, plešatá Willisova hlava na plakátu zachrání mnohé. I tady platí, že se před kamerou objeví jen párkrát, moc se nesnaží a akci přenechává druhým. ()

• The AV Club v online recenzii uviedol, že film je „mizerný a neumelecký spôsobom, ktorý je pozerateľný a hoci herecký prejav Thomasa Jane nie je presvedčivý, je zábavné sledovať bizarné manierizmy, ktoré sa dajú porovnať s nekonzistentnými výkonmi Garyho Buseyho“. (Arsenal83)
  • Na exteriérové zábery opusteného kostola Evana (Bryan Greenberg) bol použitý bývalý slobodomurársky chrám The Temple Downtown v meste Mobile. Exteriérové zábery reprezentujúce futuristické mesto sú z centra Miami na Floride. (Arsenal83)