Reklama

Reklama

Strážci Galaxie Vol. 2

  • USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
Trailer 10
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

Obsahy(1)

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

kurde.... nj, to se už vlastně řešilo. :D 

No tak Němci... :D

 

Ano on byl oslabený, tak to Batman určitě zamýšlel... chci tě zabít. 

Proto tě jen oslabím aby jsi mohl když tak ještě něco vrátit nebo zdrhnout. :D

To má logiku.. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

:D Ne...

 

SS není ale jen o této výrazné partičce podivínů.

Je tam mnohem víc postav i silnějiších.

SS byl brán jako spíš začátek rozjest speciální jednotky speciálních jedinců ze speciálními schopnostmi.

 

Ale to zrovna tobě budu vyprávět. :D

 

mimo jiné... 

Katana umí krást duše pomocí svého meče.

Echantress si hraje z realitou... a kouzlí. 

Nikdo neřekl že HS nemůže mít ve svém arsenálu Kripotonitové projektily. 

Diablo by mu taky zavařil...  pač Superman nesnese vysokou teplotu. 

Pač v Allstar Superman nahodil slunce za cenu vlastního života.

no a ten zbytek tajtrdlíků je tam jenom pro rozptýlení... :)

Takhle to musíš brát.. :)

na příspěvěk reagoval woodsman, Ratemus

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

tak superman bol oslabeny kryptonytom ale zas nebol uplne na sracky pomali dostaval silu a aj ked je oslabeny stael ma silnejsu pokozku telo len tak nim neprejde batmanova pest :Dpribech WW sa odohrava v 1 svetovej vojne a tam neboli nacisti :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

největší fail co mohli  DCEU udělat, je vytvořit SSq a říct k tomu, ,,co když přijde další Superman a bude zlý, kdo ho porazí?,, no přece holka s pálkou, alkoholik s bumerangem, člověk co umí střílet,  a týpek co čumí jak idiot a umí rychle plavat.. jo a ten digi ohnivej déon kterého porazí i ten digi dávný bůh....myslim že ani MCU nemá větší fail

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Tak si představ kdyby ten tank představující Batmana... pěstí narazil do zubů lidsky oslabéno supermana...si představ ten Fleck! :D To je ta logika ve filmu... kterou měli řešit. Tohle je jen taková blbost v moři dalších blbostí. 

Co lidi moc neřeší.. a to je dobře. to by pak asi ani marvel ani Dc nemohli pak natočit nic... Když si vezmeš jakou triviální blbostí vždy něco na konci Marvelovek vyřeší. :D

doufám že aspoň Diana v tomhle nezklame... Aspoň náckové tam lítaj jak hadrové panenky takže zatím v pohodě. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

to tazko to by bolo onicom na ten suboj sa cakal ´vela rokov bez neho by to bolo onicom to iste mozme hovorit aj v cicil war tam tie suboje boli uplne ohovne bez riadneho dvovodu

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

je pravda že kdyby on točil pro MCU tak nemají takové tržby nejspíš, jemu prostě sedí filmy s tmavým filtrem a deštěm v noci :-D ...no nevim, na mě to prostě nezapůsobilo no....ve výsledku mě překvapilo že Batman nedal kryptonit do těch kulometů co ze začátku střílely na Supermana...přesně jako tady https://www.youtube.com/watch?v=pTuyfQ5CR4Q 3:30

na příspěvěk reagoval Prometheus69

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

tak mne sa nahodou zas pacila scena s marthou polka filmu ide o to ze sa chce batman pomstit supermanovy a este lex ich naschvál provokuje tymi vecami okolo co robil a v tom suboji to vyvrcholi a ked ho uz ide zabit tak mu dopne ze co chcel urobit ze aj boch ma matku pre mna paradna scena

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak mě je 34... a fakt jsem se leknul... jestli ty né... nebyl jsi do toho správně zažranej.. ;)

Nebo to ten 3D efekt prostě kazil, já byl na normál... 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Kdyby Snyder točil marvel? 

Tak by těžko překročil hranici miliardové tržby... sorry. 

Ale Sniderovy prostě sedí DC svět víc. :)

 

No ten poslední byl teda drsnej... u CW jsem si říkal... ty vole proč se vlastně tak surově perou? 

A u BvS... TAK KDE JE SAKRA TA SLIBOVANÁ BRUTALITA A KREV? 

Umíš krvácet? Budeš!, jo to je fakt... pár kapek tam bylo no. :)

No vidiš... a když konečně na to přijde, tak to celí posere Matka... :D

na příspěvěk reagoval woodsman, Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Ne co počuaš... ale co zeráš! Teda... co vidíš! :D

Já ani u toho neměl puštěnej zvuk upřímně. 

Pc mám jen jako kulisu k tv.. v PIPU... :)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

no tak asi jednoznačně Watchmen, ale pro mě výborné komiksové adaptace jsou Kick-Ass, Kingsman, 300, Sin City, Watchmen, Hellboy, trochu i Constantine, Solomon Cane (taky trochu), RED, Man of Steel, ....pokud uplně vynechám Marvel a DC (kromě MoS)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

no myslim že zatim nemáme co srovnávat, DC se teprve rozjíždí a až udělá pár komedií a barevných filmů, tak si tu můžeme řikat nějaký srovnání....pro mě je to uplně v pohodě, kdyby Snyder točil Marvel vypadalo b to stejně....pro m navíc je mnohem drsnější bitka dvou přátel kdy jeden má černo před očima a je schopnej druhého zabít a ten mu následně rozmrdá ksicht kterej má celej od krve, to mi přijde drsnější než že je tma, prší, na kameře tmavej filtr a drsné hlášky......

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69 , woodsman

no na koně jsem byl na tom dvakrát a kromě lekačky mi to nijak hororové nepřijde, to bude možná tim že je mi 30 kdybych byl o deset let mladší možná bych to chápal jako horor......

 

on se BvS inspiroval asi pěti komiksy takže nevim kterej komiks myslíš a Watchmen jsi četl?

na příspěvěk reagoval woodsman, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman , woodsman

TO! :D

 

Ale prd.. jde o vnímání. 

Zatímco první video prostě jen vytváří nahodilé objekty a barevný krásný chaos... který hezky vypadá ale, nedává moc smysl. Je to něco jako spirituální cesta někoho kdo ujíždí na spídu. :D

 

To druhé je zkutečná cesta... mezi světy... která má tvárný a hmatatelný základ... pro změnu asi kokain. ;)

 

Já sakra nejsem žádný básník.. nebo teoilogický filozof... ale snad všici pochopily co tím myslím. :D

 

Prostě jsou hodně rozdílné...  i když se jedná v podstatě o to samé. 

Jelikož to najdeš na you tube pod stejným názvem... colorful music. :)

Je to jen o úhlu pohledu.. 

na příspěvěk reagoval woodsman

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To je přesně tak jak říkáš, ty to bereš z pohledu svého komiksového světa... Ale já se orientuji v tomhle jen na filmy. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

jde vidět že neznáš ani Marvel a ani DC.....prej hororový a temný....obě mají temné drsné příběhy ale i jednoduché a barevné....a mimochodem, kresba DC je stejně barevná jako ta DC, kreslíři přecházeli z jednoho do druhého uplně běžně....a scénáristi také

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Prometheus69, Prometheus69

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To asi nepochopil nikto...Proste tvorcovia si povedali: "Ok, nesmie s ním publikum sympatizovať, preto bude brutálny, i keď v scéne, kde to nemá žiadnu logiku." 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

No to jsem v DS moc nepochopil proč mu tu hlavu ufík? 

A ten hrnec k tomu... hmm. :)

Hele jako Ultron... utržená ruka, Thor:TS.. useknutá ruka... v SHIELD už je tam normálně Ghost Rider upaluje.. to jako není už tak dost Badass? :D

V DC BvS zase byla scéna které jsem se málem posral a to snesu hodně... DC je spíš temný a horový... než by se cílil na oteřenou brutalitu a krev. Tedy aspoň filmy.... U Marvelu je to asi jedno, tam když se krvácí tak maximálně ke konci nějaké škrábanečky.  :D

Takže nejsilnější co zatím tu pomyslnou hranici... překročil je FOX. :)

na příspěvěk reagoval Echelon1, Ratemus

Související novinky

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (více)

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

07.05.2023

Čtvrtá, ani začátek páté fáze marvelovského univerza mírně řečeno nenadchla, od vyvrcholení trilogie Strážců Galaxie, které na plátna dorazilo ve čtvrtek, se nicméně očekávaly velké věci. A film,… (více)

Sylvester Stallone míří do televize

Sylvester Stallone míří do televize

07.12.2021

Herec Sylvester Stallone, jehož Rocky v roce 1976 vyhrál Oscara, a který má za sebou role v komiksových blockbusterech Strážci Galaxie Vol. 2 a Sebevražedný oddíl a čerstvě dotočil i čtvrté… (více)

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)

Reklama

Reklama