Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Jaa byl v pohodě, pak se zbláznil oholil si hlavu, pokousal své kamarády a utekl do džungle, sice se vrátil a vypadá normálně, ale až na rychlé a zběsilé zatím hraje v hrozných kravinách........jo a taky v té podivnosti s Lundgrenem, ale ten film sem nepochopil, takže asi tak

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Podle mě je Bautista na Tong Poa v pohodě. Spíš mi nesedí ten dřevák v hlavní roli.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Bautista je navíc poměrně slušnej herec, na rozdíl třeba od Tonyho Jaa, kterej je herecky strašnej.

na příspěvěk reagoval Lacike

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

ywo666

Akrobacie od neho samozrejme necakam. To asi nikto - predpokladam. No skusenosti ma, ale zatial som este nevidel aby ich v nejakom filme predviedol. Tak snad tu choreografiu prisposobia jeho schopnostiam.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

návíc to neni žádná dřevák, ví jak bojovat a zná bojová umění, takže asi tak

ywo666 (hodnocení, recenze)

skipercak

Tak Bautista nie je akrobat. Ak niekto čaká kopance z otočky, saltá atď. asi sa nedočká nikdy. Predsa len Dave má 198 cm 132 kg a 47 rokov. To nie sú práve čísla ktoré by navádzali k nejakým kaskadérskym kusom. Ale hýba sa vie a je to hora svalov, ktorá nie je úplné herecké drevo.

na příspěvěk reagoval skipercak

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja som s Bautistom spokojny. Konecne by snad dostane prilezitost sa poriadne predviest.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Neviem co sa vam nepaci na Bautistovi. Suhlasim s ywom. Lepsieho typka najst nemohli.

spanel22

spanel22 (hodnocení, recenze)

ywo666

no já si myslím že Bautista by tam hrát neměl, ale Qissiho bych tam určitě nedal, jak psal Lacike to by mohl hrát hlavní roly Van Damm.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

kamil19

No ja neviem. Obsadit tam stareho deda, ktory nikdy nic poriadne nepredviedol ani ked bol mlady?

A do hlavnej ulohy potom mohli obsadit Van Damma a volalo by sa to GrandKickboxer.