Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jako půlka léta v tahu a už žádám o nějaký solidní béčko jak o smilování v kinech teď samá žumpa a s direct to dvd filmy to není o nic lepší.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Keby to produkovalo Lionsgate, tak uz davno mame nadherny rip. Na druhej strane, keby to produkoval sam Van Damme, tak film neuvidime nikdy. :))

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Ellmariachi smazal svůj příspěvek.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

spanel22

Bomba to bude (teda snad), ale max. tak pro fanoušky JCVD nebo pro nostalgiky. Žrouti marvelovských omalovánek asi nebudou úplně cílovka...

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Propad by to přiznejme si asi byl :( Tyhle filmy se v dnešní době musí u extra povest aby se chytly.

na příspěvěk reagoval spanel22

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

spanel22

Musí brát v potaz tuhle dobu a dnešní diváky v kinech, ale i já si myslím, že by to propad nebyl, ted ještě aby si to mysleli, distributoři v ČR.

spanel22 (hodnocení, recenze)

Enšpígl

Já si myslím že by to dívácky propad určitě nebyl, Kickboxer je klasika a patří mezi jeho nejlepší filmy, takže si myslím že by to propad nebyl spíše naopak.

na příspěvěk reagoval Enšpígl