Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Všade ho pchať nemusia. Ale práve sem by sa hodil. Podľa mňa do hlavnej úlohy by celkom pasoval.Shahlavi bol o 4 roky starší. Takže hrať jeho mladšieho brata by mohol. A v určitých smeroch sa aj herci podobajú.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

mzss1 (hodnocení, recenze)

V dvojce má být opět postava Kurta Sloana? By mě zajímala jestli nedají do budoucna roli Davida Sloana..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

No neviem, už pôvodne som kvôli hlavnému hrdinovi nemal príliš veľké očakávania a trailer mi to len potvrdil. A tiež som čakal niečo trochu ambicióznejšie, toto sa stráca aj medzi tými druhotriednymi žánrovkami.

Lefty86

Původní Kickboxer s Van Dammem je pro mě taktéž pecka, prostě 100% a první film s Van Dammem jaký jsem kdy viděl.. určo to nepřekoná, ale i tak se těším ;)

na příspěvěk reagoval Lefty86

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Napisem to takto: Stockwell a megadlha post-produkcia vo mne vyvolavali velke obavy, takze z tohto hladiska nakoniec trailer dopadol nad moje ocakvania :) Bautista top, Moussi flop.

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

z traileru to vypadá že těží z Bautisty co můžou. Původní film je pro mě pecka z dětství, tohle to nejspíš u mě nepřekoná ale věřím že to bude dobrý, já remaky mám rád, nijak mne neuráží

na příspěvěk reagoval mzss1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Rozporuplné pocity. Niektoré scény mi prišli peckové. Niektoré nasilu. Gina tam asi bude iba nasilu. Van Damme v pohode. Bautista môže spraviť celý film.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak v modrém to bude určitě, to je jasný, ale jde o to aby film byl nabouchanej testosteronem, zuřivostí a brutálními souboji, nic víc se ani nechce, no prostě takovej Raid ale v aréně

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Original chrani nostalgia. Toto nezachrani nic. Van Damme mi s tym debilnym klobukom pripomina Rourku, ktory ho tiez taha do kazdeho filmu a nikde sa nehodi.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja si nemôzem pomoct, ale pri scene, ked si Bautista namoci ruky do rozdrveneho skla, tak som cakal kedy sa tam objavi Charlie Sheen a namoci si ruky do gumenych macikov. :) To sa uz neda brat vazne,

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mě se to líbí. Jenom ten hlavní hrdina je děsný koště, ale Bautista vypadá stylově. Příjemná změna po tom teploušovi ze čtyřky :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

mzss1 (hodnocení, recenze)

Já jsem spokojený, jedině záleží jak zaujmou postavy ;)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

3/5...střihy hrozné, hudba katastrofální, ale bitky maj špičkovou choreografii.. jen jsou brutálně sestříhané a místy umělé.  Jean Claude Ball Gram na to ale furth má