Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Ratemus (hodnocení, recenze)

On byl hlavně jen jako vtip od Gunna, to bych spíš očekával Cosma, toho psa

mokki5

Práva by měli mít oficiálně, ale teď není nic úplně jisté. Každopádně Howard byl na seznamu těch, kteří podle režisérů přežili Thanosovo lusknutí, takže je šance, že objevit by se mohl :)

Nevka

A jak je to s původním Howardem vím že ta postava patří Marvelu jeho postava se objevila jako cameo ve Strážcích, tak se chci zeptat když už ho zařadili do série Marvel filmů jestli jeho postava (případně ta jeho původní dějová linie jako taková) zasáhne do dalších filmů?

Kincl

Oficiálně ještě ne, protože to musí projít přes kontrolu monopolů. Každopádně nedávno prošel prodej Warnerů a Fox nakonec řekl, že počítá s obchodem směrem k Disney. Byl tady totiž celkem tuhý boj s Comcastem, který Disney v jednu chvíli výrazně přeplatil. Jinak je to ale dost blízko.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Je pravda že teď má Disney práva na postavy jako F4 a všechny X meny?

mokki5

No, tam je trochu otázka, jak to s ní bude. Ona je prakticky jediná, kterou by Thanos mohl chtít nějak vrátit.

Nevka

Nejvíc mě mrzí Gamora i když vím že to tak muselo být proto mě zajímá sestava Strážců

mokki5

Tak ona je druhá věc, že ten návrat (který asi nikoho nepřekvapí) s vysokou pravděpodobností vyřeší závěrečnou 30 - 60 minut dlouhou bitvou, kde dost postav znovu zabijí.

mokki5 (hodnocení, recenze)

Tak jak říká Nevka je jedno z čeho groot bude kde se vezme kdo ho zasází... Stejně se ty postavy vrátí

mokki5 (hodnocení, recenze)

Rukojeť přece existuje jen ji nemohli najít, ano bude jí potřebovat ale to už takový problém myslím nebude

mokki5

Jinak to je úplně jedno. Pokud by vyrostl ze Stormbreakeru, bude to úplně nový Groot. Takto můžou vypěstovat nového i na domovské planetě, nebo někde jinde. Výsledek bude stejný :)

mokki5

Trochu to sjednotím. Strážci galaxie jsou skupina, která může fungovat i s přeživším Rocketem, novým Grootem, Thorem, Nebulou, Kačerem Howardem, Valkyrií...  Ve hře je Nova a další (třeba Korg, jestli žije). Tam bych problém nehledal, ani kdyby se nikdo nevrátil - což se asi vrátí. Jinak Thanos seděl spokojený a na farmě. Jak sám říkal. Ve chvíli, kdy vše dokoná si konečně spočine.

mokki5 (hodnocení, recenze)

Pozor Thorova sekera kterou rozštípnul Thanose zůstala a Groot může vyrůst z té rukojeti

Ratemus (hodnocení, recenze)

já se teda nejvíce těšim na setkání Rocketa se Starkem, jak se mu bude Rocket smát že jeho technologie je zastaralá a pak se setká se Scottem a budou spolu hláškovat....:-D jé doufám že něco takového bude..

mokki5

GoG3 se bude odehrávat po A4, a postavy se jistě vrátí, ale tým se má po GoG3 značně změnit...očekávám že se připojí Adam Warlock a Nova a možná i Thor

woodsman

oni mají nápady mají toho hodně, jen využívají další rasu, která má co dělat s Thanosem a zároven odkazuje na řeckou mytologii, přeci nejsi debilní abys to nepochopil...ale chápu, člověk tvé mentální úrovně v tom vidí nedostatek nápadů nebo snad kopírování něčeho? ten primitivizmus z tebe přímo vyzařuje a mimochodem ano, marvelácký Ares a Hercules jsou v komiksech mnohem častější a vyskytují se více, než ti z DC ale je rozdíl v Marvelu mezi Eternals a Olympany, ale to nemůžeš vědět

Ratemus , Echelon1

V tu chvíli mi to tak přišlo... Další věc nevíte něco jak chtěji udělat Strážce galaxie 3 když téměř všichni nejsou? Nee ty postavy se zkrátka vrátit musí

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

sak je dobre ze mcu sa zameriava viac na škandinavsku mytologiu a DCEU zas grecku ale chapem nemaju napady tak idu aj oni zachvilku ocakavam marvel herkulesa

na příspěvěk reagoval Ratemus

woodsman

je to v Marvelu stejně jako v DC...co je za problém? v DC máš také Asgard, Thora, Lokiho atd...v Marvelu ti to přijde směšný a v DC ne? jsi pokrytec ?

na příspěvěk reagoval woodsman

mokki5

proč by to dělal? jeho plán vyšel, sedl si na zem a s úsměvem satisfakce si oddechl a je štastný že zachránil vesmír....on nelituje, nešlo to na něm vidět...

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu