Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Ratemus (hodnocení, recenze)

On totiž groot a Rocket jsou zajetí v Gog tam je to prostě přirozený a lidí to berou ale aby tam byl kačer, to by působilo kardinálně stupidně..umíte si třeba v dceu představit superpets? Jestli víte.co to je, já teda nedokážu

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

S Howardem by mohl být fajn one-shot, ale to je tak všechno.

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

mokki5

Tak to ber jako cameo, podobně jako Stan Lee. Fakt nevidím důvod aby Howard měl svůj vlastní film, ale klidně ať se tam jako vtípek objevuje častěji.

Ratemus , Nevka

Upřímně řečeno když jsem zjistil že Marvel má mezi hlavníma postavama mluvicího mývala a strom co umí jenom tři slova tak jsem se smál co to bude za blbost a hele ono to fungovalo tak proč ne mluvící kačer s robotem vypůjčeným z Pandory? :D

mokki5 , Ratemus

Jo, ta figurka je dobrá. Vypadalo by to zajímavě :D

Tak on by Howard mohl do MCU přinést zase trochu něco jiného a interakce s Rocketem by mohla být vcelku zajímavá. Nemusí tam být nějak moc (sólovka není vyloženě potřeba), ale proč ne.

na příspěvěk reagoval mokki5, woodsman

Ratemus

Já nevím ale příjde mi to jako totální nevyužití téhle postavy když všichni okolo mají nejen svoje vlastní filmy ale už se i sjednocují

na příspěvěk reagoval Sweat55

Ratemus (hodnocení, recenze)

vy fakt chcete Howarda do zapojení do MCU nějak víc? mně to přijde jako naprostá stupidita a totálně nefunkční postava po boku dalších...prostě si to nedokážu představit, opravdu bych radši viděl jiné postavy z Marvelu než tohle

na příspěvěk reagoval mokki5, Nevka, mokki5, Echelon1

Nevka

Máš pravdu super figurka. V tomhle provedení s tím bojovým robotem asi v těhle Avengers válčit s Thanosem nebude ale když se tak dívám na tu postavičku tak doufám v jeho začlenění do MCU ještě víc. Fakt super

Nevka

Já neříkám špatnej film to není ale když vidím jak kvalitní filmy má Marvel teď tak by si podobný zpracování taky zasloužil. Navíc podle těch jeho cameových štěků a hlášek by si dost dobře notoval s Rocketem

mokki5

Já viděl pár krátkých ústřižků, ale celý jsem ještě neviděl. Každopádně si chci "doplnit vzdělání" a kouknout na to :)

Nevka

Já ten film mám viděl jsem ho jednou možná dvakrát a nic moc proto si myslím že má navíc ;-)

mokki5

Přesně. Navíc ten původní Howard (z filmu) mi přijde neuvěřitelně úchylný, ale to už je asi věc názoru :D

Nevka

No právě že já taky a kdyby to natočili v duchu současných MCU filmů tak by to mohlo být mnohem lepší :)

mokki5 , Ratemus

Cosmo by tam asi celkem sedl. Klidně i ve spojení s Richardem Riderem, jehož origin se mohl situací na Xandaru zrovna rozjet. Každopádně bych si dal klidně i novou sólovku s Howardem. Bylo by to zase něco jiného :)

Ratemus (hodnocení, recenze)

Jo tohle už si vzpomínám to bylo tak nevýrazné že se nedivím že si to nepamatuju, mne se hlavně moc Gog 2 ani nelíbilo. On je prostě jen vtípek ze strany Gunna jak zde tak v jedničce vlastní film bych fakt nečekal a zapojení do strážců to taky ne, normálně je s nimi Cosmo ten pes, ten je mnohem pravděpodobnější, v animaku celkem důležitěj

mokki5 (hodnocení, recenze)

Ve zkratce Howard bojoval z mimozemšťanama co chtěli udělat nálet na Zemi, jeden emzák tam dokonce posedl jednoho z vědců co Howarda dostali na Zemi. Takže z toho byla mírně hororová akční komedie, ale jde mi o to že by ho mohli jakožto svoji postavu víc využít

mokki5 (hodnocení, recenze)

Zkrátka by bylo fajn kdyby do budoucna dostal více prostoru třeba i vlastní film který by ho zasadil víc do těhle filmů, samozřejmě aby taky dějově vázal na původní film. Zase bych nerad nějaký restart staré dobré klasiky :-) jen mi přijde když se mrknu na všechny ty postavy že se to ted propojuje tak na to že Howard patří Marvelu je jako jedna z jejich postav dost nevyužitej

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu