Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 7
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

hrdygayko

Je neptal co tam je, já se ptal jestli tam něco je... Vzhledem k tomu, že patřím k těm co BvS a celkově DCEU spíš bránili, než na to nadávali, tak bys mě těch spoileru nebo potenciálních spoilerů mohl ušetřit tvle...

na příspěvěk reagoval Ratemus, hrdygayko

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Nevka

Beru to teda tak, že tam něco je :-D Jdu právě s rodinou a otec pak jede do práce rovnou, tak ho nechci zdržovat, kdyby tam náhodou něco nebylo. 

na příspěvěk reagoval hrdygayko

Uživatel hrdygayko smazal svůj příspěvek.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Omlouvám se, ale v případě Endgame jsem to nikomu neřekl :D Je to vrchol všeho, takže si film zaslouží počkat až do úplného konce.

na příspěvěk reagoval PhilTesi

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

Však ho nikdo neřeší...on si myslí že když sem hodí tunu spojlerů v aj že to někomu uškodí...je to kašpar ale věřím že jednou dospěje i když....já jdu v pátek, bohužel jsem na vojenském cvičení

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Lidi, jste všichni nějaký rychlí 😁 já jdu až v sobotu, tak doufám, že ty 3hoďky v 8. měsíci těhotenství dám 🤣 hlavně moc nepit, aby se nemuselo čurat 🤣

RiniX

RiniX (hodnocení, recenze)

Ratemus

On dal 3 hvězdičky i AV:IW. Trochu mě teď zaráží, jestli to fakt myslí vážně, a pokud jo... tak tyhle lidi jsou zkáza lidstva. :D Jinak je tu i killduke, u kterého, být adminem, to hodnocení vyhodím oknem. 2 hodnocení odpad od 1 stejného odpadu je fakt... existuje pro někoho takového vhodné pojmenování?? Možná lepší neplýtvat slovy...

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Samozřejmě ten zrzavej kokot bigsaw tomu dal odpad a přitom to ani neviděl, prostě jen hodnotí dle značky... neuvěřitelné ovšem nepřekvapil a všechny nás utvrdil v tom jaký je to kretén

na příspěvěk reagoval RiniX

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

A už nám dorazil i jeden dvorní šašek. To se dalo čekat :)

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Baronne

Něco málo jo. Každopádně to byly teorie, které jsem nečekal, že se stanou. A jednu teorii mi to zničilo úplně :D

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Dnes jdu od 20:30 na 3D. Tak jsem zvedavej. Těším se jako prase. Po zkouknuti dám echo. Samozřejmě bez spojlerů.

Silverthorn

Silverthorn (hodnocení, recenze)

 Ja si myslím, že TenNos luskne prstami a pomocou kameňa mudrcov prenesie Tonyho Starka do Westerosu, aby pomohol Starkovcom v boji proti White Walkers :-D Moc to tu prežívate ľudia. Je to len film. Bude lepší a zase lepší...

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama