Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 1
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

kamigava

Mně jen přijde jako naprosté pomatení smyslů ten výlev v komentářích - když podle jiných názorů z tvých komentářů vidím, že o Marvelu to není... Teď nemluvím o kvalitě filmů (mám SW rád, ale nejsem extra fanoušek), ale Epiozda IX. na to bohužel nemá, protože velké části lidí se ten směr nelíbí. Stejně tak si nejsem jistý, jestli Endgame udělá Avatara.

na příspěvěk reagoval kamigava

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

kamigava

Na SW jsem vyrostl a dlouho dobu to pro mě bylo číslo 1, troufnu si říct i několik desítek tisíc v legu ve hrách, v aktuálním battlefrontu 2 mám skoro 600 nahraných hodin, přesto jsem měl chuť v kině odejít, když jsem byl na Last Jedi a ten film se mi ani trochu nelíbil. Takže jsem píčus ? 

na příspěvěk reagoval kamigava, kamigava

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Né, promiňte mi všichni fanoušci Marvelu, jsem debil a jen závidím popularitu korporace Marvel a doufám, že vás SW IX porází v prosinci!

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

kamigava

Přesně tak, mně se ep 8 taky nelíbí nelíbí se mi ep 7...a co jako? Ty jsi třeba dle tvé logiky zase pičus který kritizuje Marvel... věřím že jednou prodělaš vývoj a dostaneš se na úroveň kdy se naučíš respektovat názor druhých i když je opačný bez toho aby jsi jim nadával...zatím tam ještě nejsi ale to přijde

na příspěvěk reagoval kamigava

Uživatel Textorix smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

kamigava

Můj názor na se je celkem vlažný, ale proč to znechucovat fanouškům? Tomu asi rozumí jen lidi tvé úrovně

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

kamigava

No dobře, to je tvůj názor, nauč se respektovat názor druhých, tobě se zase líbí něco jiného co je pro druhé sračka...nevím proč ze sebe děláš dobrovolně imbecila...někdo má rád Marvel, jiný SW, jiný star Trek, jiný rychle a zběsile a někdo Transformers tak to respektuj a nekaž druhým uvidíš že tě lidi nebudou brát jako pubertálního idiota a možná i mentálně vyrosteš

na příspěvěk reagoval kamigava

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

kamigava

Pochopím všechno, ale když takovou pitomost řekne fanoušek SW... Kdybys byl ortodoxní milovní westernu, nebo špionážního thrilleru, tak to pochopím. Ale tohle je moc :D :D

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

Přesně tak, normální konstruktivní názor i negativní je silnější než adolescentní urážení protože to potom nemá váhu a působí spíš směšně a vypovídá to autorovi komentáře...a už jen názor ,, nelíbí se mi hype na Avengers a proto to budu kritizovat a nadávat,, působí už z podstaty imbecilně...asi by mě nenapadlo jít do diskuze sw a bojkotovat to, asi na to nemám dostatečnou mentální hladinu demence jako tento puberťák

na příspěvěk reagoval kamigava

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Animátoři na tom dělali víc času než sám režisér. Kam dnešní film směřuje? Za chvilku budou i romantické komedie používat zelené plátno.

na příspěvěk reagoval Nevka

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nikde jsem netvrdil, že SW jsou jen pro dospělé. :) Avengers nemají takové srdce jako SW. Avengers se na poslední chvílí snaží zahrát srdcervoucí drama, které jim nežeru ani s navijákem. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

kamigava , Prometheus69

Bojkotuješ na úrovni desetiletého fakana, který na sebe upoutává pozornost jen nesmyslnou a nejapnou vulgaritou. To, že nesdílím názor většiny neznamená, že se musím chovat jako imbecil. Normální - opodstatněný - komentář by vyvolal úplně jinou reakci...

Prometheus69: Dává to smysl a není to tak jednoduché, jak myslíš :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

kamigava

Že ty budeš další adolescentní děcko? Je třeba vyrovnat účty, aha, velmi dospělý a inteligentní názor dospělého člověka...no nic další člověk kterého netřeba brát vážně...jakoby sw byly pro dospělé intelektuály... nečekám že víš co to znamená, sbohem a užij si ztrapňování sebe sama

na příspěvěk reagoval kamigava

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama