Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Spáčilová dala výjimečně vyšší hodnocení, než jsem čekal. :O

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

SPOILER:

Inak ako sa vám páčila scéna, keď sa začal otvárať portál a postupne prišlo celé MCU? A do toho ešte hláška avengers assemble a Silvestri to tam začal peckovať ? Ja som sa rozplakal a to nie som žiadny hardcore marvel fan ani zďaleka :D

Ale tieto nástupy, och.

na příspěvěk reagoval Nevka, Bury.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Škoda, že to nebylo o 2 hodiny kratší. Ale i tak by to byla děsná slátanina :o(

rafe2317

rafe2317 (hodnocení, recenze)

Taka otázka trosku mimo aktuálnu tému, neviete niekto nejaký datum kedy ma spustiť disney stream TV? Respektíve seriály ako loki, falcon a bucky...? :)

na příspěvěk reagoval Nevka

Skresa

SPOILER: Na čem ti to tak přišlo. Vždyť proti němu skoro nikdo neměl šanci - pokud nebereme v potaz postavy s magií.

Skresa (hodnocení, recenze)

Nevka

Spoiler: Hele v endgame určitě šly vidět jeho zkušenosti s boje.. Použití power stonu proti Cpt. Marvel v ten moment bylo cool.. Každopádně šlo vidět, že prostě v roce 2014 byl pouze ve fázi připrav. Na druhou stranu, Thanos je jedna s nejsilnějších postav Marvelu a i bez kamenů je fakt moc silný.. Což mi tak nepřišlo, ikdyz s Thorem, iron manem a Cpt. Amerikou zamával jak s kusem papíru..

na příspěvěk reagoval Nevka

Uživatel Skresa smazal svůj příspěvek.

Skresa

SPOILER: Nemohla. Původní plán byl dostat rukavici skrze kvantový tunel i s kameny na původní místo. Jenže to se podělalo a Tony byl jediný, jehož rukavice se na konci mohla modifikovat do formy, ve které byla schopná kameny využít a použít :)

Jinak je zábavné sledovat dvě skupiny lidí. Jedna se vzteká, jak moc byl Thanos OP oproti IW, a ta druhá se vzteká, že byl o několik levelů slabší :D

na příspěvěk reagoval Skresa, Skresa

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Skresa

Náhodou, s tým mečom mi prišiel dosť OP, veď odolal aj stormbrakeru a kladivu naraz. Nehovoriac o tom, ako rozflákal Capov štít.

Skresa (hodnocení, recenze)

CvokCZ

Mohla lusknout Cpt. Marvel (když je tak trapně OP), navíc Thanos byl proti IW tak o 3 levely níž.. Nemyslím si, že by to bylo díky absenci rukavice, ale prostě mi tady nepřišel tak dobrý, jako v předchozím filmu.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Nevka

Gladiator15

SPOILER: Je ušlechtilé, že Tony zachránil Morgan a zachoval časovou osu neporušenou (a potěšilo mě to - dceru jsem čekal, ale myslel jsem, že ji změna timeline nakonec vymaže), ale celkem tím podělal dost jiných lidí :D

Nevka (hodnocení, recenze)

SPOILER: Druhá věc... Představte si, že jste oběti snapu, a pak se všechno zvrátí. Najednou se zhmotníte u sebe doma a manželka bude mít další dítě s někým, kdo vám zrovna bude spát v posteli :D

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak si vyndej kolik z prdele a pak se na to hlavně nejdřív podívej...a až potom že sebe dělej debila...takhle se akorát ztrapnujes a jsi na úrovni hrdehomarvelaka

Bury.

Bury. (hodnocení, recenze)

Já jsem si to musel nechat trochu uležet. Byl jsem z toho naprosto na měkko. Bylo to skvělé dojemné zakončení ságy.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu