Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 9
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Spáčilová dala výjimečně vyšší hodnocení, než jsem čekal. :O 

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

SPOILER:

Inak ako sa vám páčila scéna, keď sa začal otvárať portál a postupne prišlo celé MCU? A do toho ešte hláška avengers assemble a Silvestri to tam začal peckovať ? Ja som sa rozplakal a to nie som žiadny hardcore marvel fan ani zďaleka :D

Ale tieto nástupy, och. 

na příspěvěk reagoval Nevka, Bury.

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Škoda, že to nebylo o 2 hodiny kratší. Ale i tak by to byla děsná slátanina :o(

rafe2317

rafe2317 (hodnocení, recenze)

Taka otázka trosku mimo aktuálnu tému, neviete niekto nejaký datum kedy ma spustiť disney stream TV? Respektíve seriály ako loki, falcon a bucky...? :)

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Skresa

SPOILER: Na čem ti to tak přišlo. Vždyť proti němu skoro nikdo neměl šanci - pokud nebereme v potaz postavy s magií.

Skresa

Skresa (hodnocení, recenze)

Nevka

Spoiler: Hele v endgame určitě šly vidět jeho zkušenosti s boje.. Použití power stonu proti Cpt. Marvel v ten moment bylo cool.. Každopádně šlo vidět, že prostě v roce 2014 byl pouze ve fázi připrav. Na druhou stranu, Thanos je jedna s nejsilnějších postav Marvelu a i bez kamenů je fakt moc silný.. Což mi tak nepřišlo, ikdyz s Thorem, iron manem a Cpt. Amerikou zamával jak s kusem papíru..

na příspěvěk reagoval Nevka

Uživatel Skresa smazal svůj příspěvek.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Skresa

SPOILER: Nemohla. Původní plán byl dostat rukavici skrze kvantový tunel i s kameny na původní místo. Jenže to se podělalo a Tony byl jediný, jehož rukavice se na konci mohla modifikovat do formy, ve které byla schopná kameny využít a použít :)

 

Jinak je zábavné sledovat dvě skupiny lidí. Jedna se vzteká, jak moc byl Thanos OP oproti IW, a ta druhá se vzteká, že byl o několik levelů slabší :D

na příspěvěk reagoval Skresa, Skresa

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Skresa

Náhodou, s tým mečom mi prišiel dosť OP, veď odolal aj stormbrakeru a kladivu naraz. Nehovoriac o tom, ako rozflákal Capov štít. 

Skresa

Skresa (hodnocení, recenze)

CvokCZ

Mohla lusknout Cpt. Marvel (když je tak trapně OP), navíc Thanos byl proti IW tak o 3 levely níž.. Nemyslím si, že by to bylo díky absenci rukavice, ale prostě mi tady nepřišel tak dobrý, jako v předchozím filmu.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Gladiator15

SPOILER: Je ušlechtilé, že Tony zachránil Morgan a zachoval časovou osu neporušenou (a potěšilo mě to - dceru jsem čekal, ale myslel jsem, že ji změna timeline nakonec vymaže), ale celkem tím podělal dost jiných lidí :D

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

SPOILER: Druhá věc... Představte si, že jste oběti snapu, a pak se všechno zvrátí. Najednou se zhmotníte u sebe doma a manželka bude mít další dítě s někým, kdo vám zrovna bude spát v posteli :D

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak si vyndej kolik z prdele a pak se na to hlavně nejdřív podívej...a až potom že sebe dělej debila...takhle se akorát ztrapnujes a jsi na úrovni hrdehomarvelaka

Bury.

Bury. (hodnocení, recenze)

Já jsem si to musel nechat trochu uležet. Byl jsem z toho naprosto na měkko. Bylo to skvělé dojemné zakončení ságy.

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama