Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak Red Skull a Supergiant sou ve stále ve hře. Další záporáky, kteří sou mrtví může přivést zpátky - Ultron ? Popřípadě někdo nový. Stále mají možnost, odkud mohou brát nový záporáky.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

dragon94

Mňa by zaujímalo, aj keď to asi vedieť nechcem, proti komu by vôbec mali bojovať?

Thanos má dovolenku, jeho armáda neexistuje, jeho deti mŕtve... tak si absolútnen eviem predstaviť proti komu/čomu by mal byť nejaký záverečný fight.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Strážci to podle mně přežijí všichni, to aby pak ve trojce se něco stalo.

dragon94

Anoo, něco takového jsem taky tušila, jen jsem na to zase zapomněla (:D, těch informací je tolik, že už ani sama nevím, jaké mám ohledně Endgame teorie, ups). No, tak uvidíme, co si na nás připravili.

Ratemus

Nebo prostě odejde na odpočinek, protože je Thanos mrtví a už nemusí nic dělat. Nebo řeknou, že někde pomáhá s přestavbou nějaké zpustošené planety.

Ratemus

Tak bitva Thanose s hrdiny by se mohla odehrát v tom prostředí, ve kterém se všichni rozprášení nacházejí, a kam se (podle mě teda) původní Avengers vydají s cílem je zachránit a dostat zpět (čili ta říše kvant, asi? já nevim, nejsem natolik v obraze, možná plácám blbosti).

dragon94

To je pravda, na to jsem zapomněla. Mohl ale taky myslet, že zemře většina jeho blízkých ve výměně za ty, kteří zmizeli. Ale to už si to každý může interpretovat tak, aby se to hodilo jeho tipům a teoriím :D Asi si jen nechci přiznat, že by nadobro vyřadili i Tonyho. Trošku Game of Thrones kind of trauma asi.

Ratemus

Drax je, ale prašnej... To se mi nějak nezdá.. Já žiju v domnění, že konec Endgame bude oživení všech co zemřeli v Infinity war... nebo myslíš, že se to stane třeba v půlce filmu a do závěrečnýho fightu pak půjdou všichni?

na příspěvěk reagoval Ratemus, tomas.malo, Prometheus69

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hawkeye, Cap, Tony, War Machine, možná Falcon ale kdo ví když má minisérii, Nebula, a možná Drax

Teringer

Já od chvíle kdy řekl Doctor Strange Tonymu, že to jinak nešlo a že ho to mrzí si myslím, že Strange právě věděl o Tonyho smrti a věděl, že v ten moment ho vidí naposledy... Proto tipuju toho Tonyho.

na příspěvěk reagoval Teringer

Teringer (hodnocení, recenze)

Díky za reakce, Capa tipuju taky (už jen kvůli tomu, že Chrisovi vypršela smlouva, co vím). Nemůžu si pomoct, ale mám dojem, že Tonyho nechají přežít, aby ho mohli sem tam čas od času švihnout do nějakého filmu jako cameo nebo tak. Hawkeye je taky dobrý tip.

dragon94 (hodnocení, recenze)

Cap a Tony. Hodně by mě překvapila smrt Thora, ale v to moc nevěřím. Ještě je možnej ten Hawkeye. Což by inspirovalo jeho dceru stát se potom hrdinkou místo něho.

na příspěvěk reagoval simo.n

Teringer

Capa, Tony, Bruce - možná, nicméně oddělí se od Hulka, ze kterého se stane profesor Hulk. War Machine - taky možná, Scarlet Witch možná zcvokne a pak už jenom: no more mutants/peopl. A asi Clint, v tomhle ohledu ho pak nahradí jeho dcera.

na příspěvěk reagoval Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo určitě s tebou souhlasím, ze svoji roli zde sehrála ta etnická příslušnost. Aquaman se mi líbil vic než Antman. Přiznám se, Deadpoola jsem nekoukala dodnes, nezaujal mne.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

Tak Aquaman není ten případ, mně se hrozně líbil, více než mnoho MCU filmů.. Panther neříkám že to byl hlavní důvod ale určitou roli sehrálo to že hlavní postava je černá a odkazuje to n a prostě černou africkou kulturu...

na příspěvěk reagoval Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Ratemus

Hlavně Aquaman, líbil se mi, ale nebylo to nic co by mě vystřelilo ze sukně. A na Oskarech tuším ostrouhal, zatímco Black Panther mel 2sošky kostýmy a ještě něco.

na příspěvěk reagoval Sigebert, Ratemus

Vision se vrátí ve vlastním seriálu