Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Teringer

Teringer (hodnocení, recenze)

Kodousek

Pravda, navíc nějaký hinty o tom, že by se Loki měl vrátit, jsem taky někde zachytila. Ale zas to nemusí znamenat jeho vyložené oživení z mrtvých, pokud by cestovali časem... spíš by prostě nezemřel.

na příspěvěk reagoval Kodousek, Kodousek

Ratemus (hodnocení, recenze)

simo.n

tak vidět ho jak zachrání rodinu a následně pro ni i zemře...perfektní, ale zase kdo ví, co s ním jako potom, hodně postav bude mít příběh uzavřený už

simo.n

simo.n (hodnocení, recenze)

dragon94

stále doufám, že Hawkeye přežije, jako Ronin se mi líbí čím dál tím víc, celkem bych ho rád viděl i dál.. ale kdyź se zase mluvilo, že má nastopit Kate bishop, tak je celkem možné, že zařve....

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Script

Script (hodnocení, recenze)

Sakra!! Po shlédnutí Captain Marvel jsem tak trochu už tušil, že když Thor opustil Portmanku, tak si najde zrovna ji. :D

Captain Marvel je stejně tvrdohlavá jako Thor. Tohle se dalo předvídat že se stane. :D

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

:OOOOOOOOOO Není možné...

Konečně je to jasné, zřetelné a vyjasněné..

Guardians of the Galaxy vol. 3 = James Gunn (.. LIKE a SLÁVA)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, CarnTheNunya

Kodousek

ne ne, já si myslím, že se s Brucem stane ještě něco před Quantum realm a to z něho udělá profesora Hulka napořád. Ale je to jenom moje doměnka.

Yoshitsune

Jo tak. Jakože Professor Hulk bude produktem quantum realm. No vidíš to mě nenapadlo. Ja právě myslela, ze to bude nejak souviset s Ragnarokem, jak tam byl 2roky Hulk, ze ta přeměna nastala nejak již tam. Pak se ze jo vrátil Bifrostem, který spustil Heimdall a pak zas měl spor být Hulk

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Prometheus69

Kodousek

nejde o to že to má na sobě, spíš je šance že on vymyslel ty obleky. V tom je ten vtip, ono se může před do Quantum realm něco, co je spojí dohromady a vznikne profesor Hulk.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale to je komiks od komiksu, že někde umřou společně Hulk + Banner, nebo že se oddělí, či že spolupracují a žijí vzájemné harmonii. Ale osobně bych profesora Hulka uvítal, je to charakter který se může vyvíjet a může ve filmech ještě hodně nabídnout.

Ratemus

Ja si právě myslím, ze by možná mohl jit Vision oživit krvi. Poněvadž, kdyz ho napichl ten emzak tak říká " měl jsem te za úžasný stroj, ale jsi smrtelný "

dragon94

Ja nevím, jak to presne bylo, to psal Yoshitsune. Ale včera vysel na to tema angl. Článek dej si do google Professor Hulk EndGame

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

Vision nejde oživit krví, je to android...Thor asi ne, díky Ragnaroku v něm našel Disney potenciál, podle mě bude jistě pokračovat...bylo by zajímavé kdyby se najednou na základně Avengers objevili skrullove, Talos by chtěl pomoci

svar0g

svar0g (hodnocení, recenze)

Zdravím, myslíte že by mohol plagát niečo naznačovať ? Kedže sa všetci pozerajú do lavej strany až na Thóra a Okoye? Že by sa s nimi niečo stalo ? alebo mám len bujnú fantáziu? Čo si myslíte?

na příspěvěk reagoval Echelon1

Yoshitsune

SPOILER jo ty myslíš jak Banner říká, ze maj s Hulkem spor, tsk že by mohlo dojit k oddělení a mohl by vzniknout profesor Hulk. Jo zajímavá teorie a dává logiku 👍

na příspěvěk reagoval dragon94, Yoshitsune

Vision se vrátí ve vlastním seriálu