Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Sayko

rieši sa čo sa dialo pred. ale nielen to, čo už vieme. povedz jeden, jeden jediný prequel v histórii, ktorý nepridal aj niečo nové. teda okrem stranger things

Sayko (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Máš pravdu, díky za objasnění, měl jsem za to, že se v prequelu řeší to, co se stalo před. Flashback odpovídá mému popisu i knize lépe.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Sayko

to je ale úplný nezmysel. významom prequelu je prinášať nový príbeh, pred tým pôvodným. a osmička je jedna z dvoch (!) dejových línií celej knihy a ani sa ju neunúvali uzavrieť. to čo popisuješ neni prequel, ale možno tak flashback

Sayko (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Tak nic nového, obohacujícího příběh seriálu, by to ani přinášet nemělo, v prequelu se jen dozvídáme o minulosti a co vlastně Eleven dělá v laboratoři, proč je ta "výjimečná". Osmička je zase moc daleko od hlavního příběhu ST, proto vytvoření extra příběhu o ní nedávalo autorům smysl.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Sayko

akože ja som tiež rád, že som to čítal, lebo je to stranger things. jasne, že ta skupina okolo terry bola nová, ale tá len pomáhala dopracovať sa k tomu, čo už vieme. o kali sme sa nedozvedeli nič nové, ani jak sa tam dostala, ani jak sa dostala von. ohľadom terry vs brenner tiež nie, lebo kniha končí tým, čo už sme videli v seriále. samozrejme to rozvíja terryn príbeh, ale neprináša to absolútne nič nové k seriálovému stranger things. komiks detto.

Sayko

keď aj nerátam, že je to písané štýlom tak pre dvanásťročné dievčatká, nečakal si aspoň, že sa dozvieš čokoľvek nové? aspoň niečo? o hocikom?

jhr

Však právě Rusáci si to otřevřeli strojem, takže nadpřirozených schopností nebude třeba :P Otázkou zůstává taky obsazení, jestli přibudou nové postavy a některé zmizí. Nebo jestli se teda starej tým dá dohromady.

Uživatel Han_Quintet smazal svůj příspěvek.

jhr (hodnocení, recenze)

Han_Quintet

Jaké vědy? Pak by to už nebylo tak mysteriosní a hororové. Upside Down je temná alternativní dimenze našeho světa a brána do ní byla otevřena díky nadpřirozeným schopnostem Eleven a Rusové si pomohly přístrojem, který jsme viděli ve třetí sérii. Domnívám se pro definitní zničení spojení s Upside Down bude nutné nutné vynaložit obrovské množství nadpřirozené energie, aby se naše dimenze opět oddělili.

na příspěvěk reagoval Han_Quintet, Han_Quintet

CvokCZ

Cvoku tak to nesouhlasím, co se týče her všichni frčí dávno na steamu, co tu jede bomby je pak samozřejmě xbox a playstation bazarovky, ale jinak rozhodně víc jak polovina pcčkárů jsou na digitální distribuci přirozeně zvyklý.

Han_Quadro

Suzie by byla fajn ve čtvrté sérce, o tom žádná, mohli by tu nestvůři svini taky porazit bez speciálních schopností, na což vsázím.

jhr (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Já bych si to koupil ale jen kompletní vydání všech tří sérií. Ten seriál na mě udělal takový dojem, že bych za to ty peníze dal.

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Tak to je otázka, na kterou se nedá najít odpověď. Osobně by mě zajímalo, kolik lidí si koupilo u nás tu knihu a komiks, podle toho by dalo hádat jaký je zájem a nakolik je ST celkově známý.

na příspěvěk reagoval mm13

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Stranger Things tady hodnotilo 24 496 lidí, což je u jakéhokoliv seriálu myslím docela rekordní číslo. Ale kolik z hodnotících nebo třeba jen z těch 4 371 lidí, co mají Stranger Things v oblíbených seriálech, by bylo ochotno si to koupit na blu ray nebo DVD? Tipnu si... tak 100? A i kdyby si to krom nich koupilo ještě dalších 200 lidí mimo csfd, vyplatilo by se to vydavateli?

Netuším, jen tak uvažuju nad tím, co tu v diskuzi nedávno padlo.

Co myslíte vy?

na příspěvěk reagoval jhr

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

včera

Marvel potřebuje hit jako sůl. Poslední díla jako Ant-Man a Wasp: Quantumania nebo Marvels byla přijata s nemalými rozpaky a ani na streamu komiksové studio příliš neoslňuje tak, jak bylo dříve u… (více)

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu