Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

AndewMX

Na druhou stranu její schopnosti jsou důvodem, proč většina akcí ve třetí sérii se smrskla na to, že někam přišla a s něčím mrskla o zeď.

na příspěvěk reagoval AndewMX

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Myslím, že postupná adaptace Eleven z pokusného monstra na začátku první série v relativně vyspělou a sociálně stabilní adolescentku ve třetí sérii naznačuje, že bychom ve čtvrté mohli dostat Eleven jako hotový sociální produkt - tedy obyčejnou postavu bez schopností. Ten směr a vývoj tam je patrný. A NightPortere, ty trolle, umři na raka v bolestech.

na příspěvěk reagoval AndewMX, martinbucek

Film2

Pravděpodobně z ni “vysal” ty schopnosti mind flayer přes tu nohu. Myslím si, ze autoři se chtějí ve čtvrté sérii věnovat tomu, jak je bude postupně získávat zpět.

Uživatel NightPorter smazal svůj příspěvek.

Film2

Film2 (hodnocení, recenze)

Zaujíma ma jedna vec na konci 3 série, dopredu upozorňujem na SPOILER! Konkrétne ma zaujíma ako sa EL podarilo úplne stratiť schopnosti?? Chápem že na konci bola úplne vyšťavená a ešte si naposledy dokázala vytiahnuť toho parazita z nohy čo ju úplne odstavilo od schopností. Ale prečo na konci jak už sa sťahovali stále nemala schopnosti, veď za ten čas sa jej už museli zregenerovať. Prišla teda o ne úplne alebo ako jej povedal Mike tak sa jej vrátia? Som na to zvedavý, dúfam že v 4 sérii bude mať tie schopnosti naspäť :) Alebo ich znovu získa a bude tomu venovaná jedna epizoda :)

na příspěvěk reagoval NightPorter, AndewMX

PozorGranat

PozorGranat (hodnocení, recenze)

Nevím, no. Buďto se třetí série nepovedla nebo jsem z tohoto žánru už vyrostl. První a druhá řada byly skvělé, trojka čistý průměr.

AndewMX (hodnocení, recenze)

Doufám, že se Stranger Things dostanou tady zpátky do první dvacítky nejlepších seriálů a alespoň na 30 místo v nejoblíbenějších. Zaslouží si to :-)

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Je to dost cílené na určitou věkovou skupinu, postavy se často chovají nelogicky (jako idioti) a celkově je ten děj podivnej a výsledek je nijakej.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

Hm, mě přišla Hannah nesnesitelná už od první epizody a o moc dál jsem se kvůli tomu nedostal. A celé to vyznění seriálu je dost nedomyšlené až nebezpečné.

na příspěvěk reagoval Ludus

TheDarKnig

Ta první řada byla hodně dobrá. A určitě stála za shlédnutí. Druhá řada už je pak jen nastavovaná kaše z níž nejlepší díl byl ten co odporoval ději první řady. Naštěstí je první řada dostatečně ukončená, že není potřeba sledovat tu druhou.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, dr.horrible

AndewMX

Tak to doporučuji Daredevila, Alterned Carbon a první sérii 13 reasons why. To jsou takový nejlepší Netflix seriály. Krom tedy tebou zmiňovaných.

na příspěvěk reagoval AndewMX

Sayko

Já jsem seriál také "objevil" až letos v dubnu, kdy jsem si začal platit Netflix, takže čekání na třetí sezonu bylo velmi krátké. Asi jsem z mála, který ten boom po první sezoně vůbec nezaznamenal. Netflix jsem znal jen díky Narcosu a House of Cards a byl pro mě něčím, co je stejně možné pustit jen v USA.

na příspěvěk reagoval dragon94

Sayko (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

To možná jo, ale dělám to nerad, radši si projedu seriál celej s tím, že se na něj plně soustředím, než abych přeskakoval..

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jhr

Kliid to bylo jen na odlehceni debaty ;) ale me to teda moc nevzalo, nekonecnej pribeh me nikdy nebavil a ten song mam spojenej spis s ilonou carkovou nebo leonou machalkovou a jejich zvecujicima se ozonovejma dirama :/ za me jen nejkultovnejsi pohadka 80s Souboj titanu a na ten se snad zatim ani drobinek neodkazali :/

Sayko (hodnocení, recenze)

Phantasma

Mě odsuzoval ten velký boom okolo Netflixu, který začal po vydání první série ST, a jak o seriálu všichni mluvili, že jde o nejlepší počin, který kdy mohli vidět.. No já si jel GoT a nic jako je Netflix a ST mě nezajímalo :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, AndewMX

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Phantasma

Vzhledem k tomu, že je plánované natáčení další řady na tento rok za pár měsíců, předpokládám, že premiéra bude zase příští rok někdy v tomto čase.

Phantasma (hodnocení, recenze)

Fantastický seriál, hned si mě získal. Na jednu stranu nechápu, proč jsem ho začal sledovat až nyní, na druhou jsem i rád, protože jsem si mohl vychutnat všechny tři série, 2 roky na další sérii bych teda čekat nechtěl. Snad bude Čtyřka příští rok ....

na příspěvěk reagoval Bluntman, Sayko

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

No buzerantu je tu koukam vic, s tim neverending story :D docela solidni oftopiiiik si tu jedete, ale furt lepsi nez twin peaks 3..

na příspěvěk reagoval jhr

Netflix chystá americkou Korunu