Reklama

Reklama

Noví mutanti

  • USA The New Mutants (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Rahne Sinclairová (Maisie Williams), Illyana Rasputinová (Anya Taylor-Joy), Sam Guthrie (Charlie Heaton) a Roberto De Costa (Henry Zaga) jsou čtyři mladí mutanti, které drží v odlehlé nemocnici dr. Cecilia Reyesová (Alice Braga) za účelem jejich psychiatrického pozorování. Je přesvědčená, že tito mladí lidé představují nebezpečí sami sobě a celé společnosti. Má je neustále na očích a snaží se je naučit ovládat jejich mutantní schopnosti. Když se však osazenstvo rozroste o Danielle "Dani" Moonstarovou (Blu Hunt), začnou se v nemocnici dít zvláštní věci. Pacienty začnou ovládat halucinace a vzpomínky z minulosti. Nepotrvá dlouho a jejich mutantní schopnosti - a vzájemné přátelství - podstoupí zkoušku, při které budou muset svést bitvu o to, aby vyvázli živí. (Falcon)

(více)

Videa (4)

Trailer 4

Recenze (305)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Noví mutanti sú tmavým filmom, predovšetkým sú ale filmom šedým, totiž tak priemerným, ako sa len priemerným dá byť. V podstate ma na nich nič neštvalo, občas možno slabšie dialógy, ale ani v jednom momente nemajú šancu asi nikoho ničím ohúriť. Výborne by fungovali ako pilot tv seriálu, pretože ako slušný tv výrobok aj vyzerajú a skončia v tom najlepšom, kedy by ste chceli vedieť, čo príde ďalej. No a možno nepríde už nikdy nič, pochybujem, že sa niekto pustí do pokračovania. Inak herci sú fajn, napriek všetkým produkčným problémom film pôsobí konzistentne a má nejakú tú svoju tvár, aj keď nie príliš zreteľnú. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečný film. Takto to vypadá, když se film xkrát přetáčí. Prostě to moc nedává smysl. Sledujeme partu béčkových mutantů, kteří jsou zavření v této léčebně. Mají problémy ovládnout své schopnosti a tu se to mají naučit. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá. Atmosféra je nic moc a akce je tam málo. I přes dobré obsazení tomu něco chybí. I finále je slabé. Maisie Williams a Anya Taylor-Joy jsou sice super, ale ni ty to nevytrhnou. Už dost těmto nedodělaným mutantům. Snad to pod Disneym bude lepší... Jediným plusem je snad krátká stopáž. "Jakou máš schopnost?" ()

Reklama

Othello 

všechny recenze uživatele

Jméno, které hledáte je I Am Number Four. To byla totiž podobná středoškolská zhůvěřilost, která vznikla jenom za účelem osahat potenciál vzniku nové young adults franšízy a byla v tom průhledná až za roh. U snímků jako The New Mutants máte téměř tendence personifikovat filmové médium díky tomu, jak dokáže být přirozeně resistentní u těchto pokusů jej čistě, bez jakýchkoli dalších ambicí a schopností, prostě zpeněžit. Snad jen vyložení sadisté, kteří se budou tetelit na tím, jak herci válčí se svými přízvuky a koneckonců i rolemi, by mohli najít nějaké naplnění. Nicméně ten nepříjemný pocit při sledování je daleko pronikavější. Být svědkem nepohodlí všech zúčastněných ve filmu o pouhých šesti hercích je spíše srovnatelné s tím, když se jako jediný dostavíte na oslavu narozenin neoblíbeného spolužáka. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

New Mutants dlouho odkládaná záležitost, která se konečně dostala do kin, ale víc by filmu slušelo místo na platformě Netflixu než v kině. Není to však špatné, trošku mě štvalo, že celý film se odehrává ve tmě a má hodně tmavý vizuál ( v kině to působilo jako 480P kvalita), ale odehrává se naštěstí v dobrém prostředí ústavu a má poměrně sympatické postavy, kde nejvíce září naše Scream Queen Anya- Taylor Joy, která si připisuje už 6. zářez v hororu a objeví se i v očekávaném Northmanovi a Last Night in Soho, ta holka prostě jede, je výborná a fandím ji a zde si zahrála drzou mrchu a je i nejlepší postavou celého filmu. Film je poměrně napínavý i záhadný a nejzajímavější scénou je příchod Smiley Mana, který má skvělou masku a působil nepříjemně, ovšem film sráží dolů hodně digitální finále s obrovským medvědem, což se přehouplo spíš na teen fantasy než- li horor, ale vzhledem k problémům jaké film potkaly to nakonec dopadlo asi lépe než jsme čekali. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí>Ne, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***. 6.5/10. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Uf. Finálna polhodina je aspoň solídna komiksová zábava s mackom, vĺčkom, dráčikom a svetelným mečom (obstojná v zmysle, že keby to bol pilot nejakého TV seriálu, tak by som si možno pozrel ďalšie časti), ale dovtedy môj vnútorný hlas zúfalo zavýjal. Čo sme komu urobili, že filmy z X-Men sveta dospeli až k tomuto lacnému a nefunkčnému polotovaru? ()

Galerie (41)

Zajímavosti (26)

  • Točilo se od 10. 7. 2017 do 16. 9. 2017, hlavně v Bostonu v Medfield State Hospital. (Varan)
  • Ve filmu se objevuje postava Demon Bear, vytvořená stejně jako samotní New Mutants, Chrisem Claremontem a Bobem McLeodem. Stejně jako v komiksech i zde slouží jako antagonista primárně hrdince Mirage (Blu Hunt). (Mikahu)
  • Drak Lockheed je v komiksech mazlíčkem Kitty Pryde. Dále se oproti tomuto filmu jedná o mimozemšťana. (Mikahu)

Související novinky

Tenet v kinech uspěl

Tenet v kinech uspěl

31.08.2020

Tenet se stal prvním velkým filmem od počátku pandemie, který si studio trouflo nasadit do kin. Mnozí tak logicky netrpělivě čekali, jak si snímek v omezeném počtu sálů – a ještě navíc doprovázený… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

25.12.2019

Původní mutantí univerzum de facto skončilo s filmem X-Men: Dark Phoenix. Škarohlídi by dokonce mohli říct, že skončilo už s Loganem v roce 2017. Existuje však ještě jeden snímek z téhož světa, který… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Mohli jsme to předpokládat, teprve minulý týden se to však stalo oficiální. Po propadácích typu X-Men: Dark Phoenix se studio Disney rozhodlo zaříznout drtivou většinu chystaných snímků od studia… (více)

Reklama

Reklama