Sestra

• USA The Nun (více)

Diskuze

Yoshitsune

:-D Fakt?!! :-O No pravda, krapet jsme to tu včera rozjeli ve velkém, byla menší kalba. :-D

Jinak díky moc za ten odkaz (před temi 200 příspěvky :)), pomohlo mi se v tom trochu zorientovat.

Mimochodem - nevím už kdo (snad ExpertRaptor - nechce se mi to tu teďka hledat) zmínil, že hudba je masakr, i odkaz sem hodil, tož fakt že jo, zní to hrozně démonicky a děsivě, myslím, že se připos..u už jen z té hudby. :-D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, PKD

Idée_fixe

Zvláště v tom vynikají 70 léta. Tam se jelo těžce atmosféru a depku. V tom naprosto vynikal Larry Cohen (trilogie Ono to žije,the Stuff a Bůh mi to řekl,u kteréhožto divák dodnes jasně neví,zda jde o SF/H,nebo jen o H). Malá oprava,to byla teta,ne babička.:)

PKD , PKD

To mě povídej, já se snažila od toho komplu odtrhnout nejméně hodinu... :-D Klasika.

Jinak jen jsem zapomněla dodat, že ještě nedávno tam měl foto trošku jiného mývala, jak mává packou (nebo tak něco), docela roztomilej. ;-) To jen tak pro úplnost. ;)

Hehe, no jasně, grál, mazec - "Teď ty a ty vylezete z toho králíka....." :-DDD My jsme se taky kolikrát u ledasčeho nalámali (a ne, loď nehavarovala :)))

Kdyby na babičku přivolali poldy, třeba by dojeli Wiggum, Eddie a Lou, takže byste byli v suchu. ;-)

Jo a díky za ten tip, jsem ráda, že ani kapka krve nepřijde nazdar! :-D

Starý horory mají super atmosféru, a většinou se obejdou bez potoků krve, lekaček a tak podobně, takže pravda, fakt nejsou pro každého (Psychor by nám už ukazoval dveře :DDD ).

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

PKD: Jasně, já psal, že si myslím, že dvojka bude lepší než jednička :)

ExpertRaptor: Jasně, pak něco napíšu, ale mám ještě trochu resty, protože nemám napsaného BlackKklansmana, kterého chci taky rozebrat.

Idée_fixe

To ví jen on. A mě osobně je to šumák.:) No,jen si jdětě. Pěkně jste mě zdrželi,jen co je pravda. Mě se sice už škola,nějaký ten pá netýká,ale chtěl jsem si pustit v 8 jistý film a teď...si ho stejně pustím.Haha! Jo tip pro tebe. Je to Shock Waves (1977) a má to geniální hudbu,díky které je tam atmosféra dost hustá a hl.,není tam ani kapka krve. Takže by ti to,mohlo sednout. Ale není to zase pro každého,to jo.:)

Idée_fixe

Rodinku si už moc nevybavím. Je to moc dlouho. Akorát arzén,babičko!:) Jinak,u mě jednoznačně vede vraždící králík. Když jsem pouštěl Sv.Grál tetě před měsícem,ta řvala v 10 večer tak smíchy,že jsem se bál,aby na nás nezavolal někdo poldy.:)))

PKD (hodnocení, recenze)

To ti věřím,ale pokud tu existuje věc jako plnoletost a občanka a pak těch zás.18,tak s tím asi těžko něco naděláš. To je prostě život. Já taky nemohl na horory v té době chodit do kina (ani jsem je v tom věku,jak víš,sledovat stejně nemohl) a nic se mi nestalo. Takže to taky přežiješ. Neboj. Buď  rád! že ti je tolik,kolik ti je. A hl.nikam nespěchej. Vy mladí a děti furt dnes někam spěcháte a pak jste ve 30 starci,co už mají všechno za sebou. Jo,většinou je to tak. Uživej si to,páč ten čas,se už nikdy! nevrátí. Vím o čem mluvím. Co já bych za to dal,aby mě bylo zase 13.

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Javor, taky se už prozatím loučím (děcka se samy neuloží, hejsci :))))))), ale bylo to tu s vámi fajn, někdy si to rozhodně musíme zopakovat, díky za příjemný večer v evaší společnosti, i když "jen" takto virtuálně. ;-)

PKD

Má mývala, alespoň tedy v poslední době, nevím jak třeba někdy před tím, jen jsem nepochopila, proč, a tak, koneckonců jeho věc, nic ve zlém nebo tak, jen jsem zvědavá.

PKD

:-D No jasně, Trpajzlík, díl Queeg, říká to Rimmer Hollymu. ;-DDDDD Ale dobrý s těma Pythonama, mně to zas připomnělo, jak ve Smyslu života zazvonil ten Smrťák, a cápek vyleze z chalupy a prý "To jdete kvůli tomu plotu??" :-DDDDDDDD

Mimochodem - to s tím mývalem bylo z Takové normální rodinky, kdybys ty či i někdo další znal / vzpomněl si, tož jen taková perlička pro zasmání. ;-)

Idée_fixe

Jo to já nevím. To se musíš zeptat jeho. Má buď čb fotku nějakého asiata (asi je to ostuda,ale fakt nevím koho:) a nebo toho mývala.:)

PKD (hodnocení, recenze)

No,já chlapče nevím. Na to jsou zákony. Nevím,jak u vás,ale u nás ano. Mimoto,o co jde? Stejně to uvidíš později tak jako tak,tak žádná křeč. :DDD

PKD

Jasně, já vím, jsem si jen dělala pihel. ;-)

Mimochodem - ale proč je mýval? Má je jen rád, či třeba nějak souvisí s jeho původem?? ;-)

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

No jasný, ale myslela jsem to tak, že pokud bys tam šel já nevím třeba s dospělým bratrem / kámošem, tož nevím, zda by tě tam pustili. A dále, jestli třeba nebudou požadovat nějaký důkaz, že se jedná o rodiče, fakt nemám vůbec tucha...

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí