Sestra

• USA The Nun (více)

Diskuze

Idée_fixe

Jo to jsem celý já,kluk (no,to už dlouho ne) nezbeda. Zvláště po včerejších pivech,které jsem si zpestřil četbou Pulitzerovou cenou odměněného comicsu o holokaustu. Možná znáš,Maus od Arta Spiegelmana. Vskutku mistrovské dílo. To pak má člověk opravdovou radost a chuť žít.:)

Idée_fixe

A co ta music? Já vím,nejni to holt pro každého,leč já jsem tomu před 4 lety prostě propadl.:) A to jsem tu dobu,kdy to vzniklo poprvé,zažil.

Idée_fixe

Heh. Nekazíš,neboj. Mě je to ale celkem šumák. Páč já se řídím vlastní kedlubnou a ne nějakými pitomými procenty. Navíc,hodnotit procentuálně film,je pitomost kolosálních rozměrů. Na to máme hvězdy (a někdy i pruhy:)))

PKD (hodnocení, recenze)

Tak jsem to trefil. Jak jsi po mě chtěl odhad %,tak jsem psal že tak 60-65%. Tak vidíš.:)

PKD

Aha??!!?!!! No vidíte, to mi nějak uniklo, myslela jsem fragment hudby tady k Sestře, takže tím pádem zřejmě PKD, pakliže ho zaslal on. ;-)

Promiň, Experte, hned si poslechnu i ten tvůj príspevok. ;-)

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

pokial budu lakacky funkcne mne to ku scastiu staci :) hlavne aby mniska narobila poriadny bordel

Idée_fixe

Ne,to není má vize. Já tam byl 3 měsíce! Every damn single day! Fuck off s takovými rádoby žvanírnami.

PKD

Aha, tak s tou diskuzí, jak uvádíš, nemám pražádné zkušenosti, takže nemohu posoudit... Třeba jsi měl prostě jen smůlu, a kdykoliv před tím / potom bys tam našel nějakého spojence. ;-) Ačkoliv - pokud to trvalo měsíc, to už je, pravda, na pováženou.

Idée_fixe

Ty co mám v oblíbených,tak ano. Až na 2 vyjímky. A z toho důvodu,jsem se po měsíci tenkrát odhlásil s dikuse čistě jen o ostčkách,která (jak jsem záhy zjistil) je všechno,jen ne o fillm.hudbě. Žvaní se tam o věcech,které s tím nemají skoro nic spol.,je to tam zaplácané samými odkazy a když jsem se chtěl o určitých skladatelích či ost bavit,tak odezva...byla minimální. Tak jsem se nasral a zmizel. Jestli ty to máš jinak,tak ti závidím. Já mám tady smůlu. Nestěstí...v reálném životě mám na pokec o tomto lidi,takže mi to tady tak nevadí. Ale nepotěší to,to ne.

PKD

Aha! ;-) Jejda, až tak??!!! Já si myslím právě opak! ;) Překvapivě hodně z lidí, na které jsem tu narazila (ať už náhodou, či třeba z mých Oblíbených), tu filmovou hudbu žere!! A teď, babo raď! :-D

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí