Reklama

Reklama

Sestra

  • USA The Nun (více)
Trailer 1

Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií. (Vertical Entertainment)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Jo to jsem celý já,kluk (no,to už dlouho ne) nezbeda. Zvláště po včerejších pivech,které jsem si zpestřil četbou Pulitzerovou cenou odměněného comicsu o holokaustu. Možná znáš,Maus od Arta Spiegelmana. Vskutku mistrovské dílo. To pak má člověk opravdovou radost a chuť žít.:)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

A co ta music? Já vím,nejni to holt pro každého,leč já jsem tomu před 4 lety prostě propadl.:) A to jsem tu dobu,kdy to vzniklo poprvé,zažil.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Heh. Nekazíš,neboj. Mě je to ale celkem šumák. Páč já se řídím vlastní kedlubnou a ne nějakými pitomými procenty. Navíc,hodnotit procentuálně film,je pitomost kolosálních rozměrů. Na to máme hvězdy (a někdy i pruhy:)))

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tak jsem to trefil. Jak jsi po mě chtěl odhad %,tak jsem psal že tak 60-65%. Tak vidíš.:)

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Aha??!!?!!! No vidíte, to mi nějak uniklo, myslela jsem fragment hudby tady k Sestře, takže tím pádem zřejmě PKD, pakliže ho zaslal on. ;-)

Promiň, Experte, hned si poslechnu i ten tvůj príspevok. ;-)

na příspěvěk reagoval PKD

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

pokial budu lakacky funkcne mne to ku scastiu staci :) hlavne aby mniska narobila poriadny bordel

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Ne,to není má vize. Já tam byl 3 měsíce! Every damn single day! Fuck off s takovými rádoby žvanírnami.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Aha, tak s tou diskuzí, jak uvádíš, nemám pražádné zkušenosti, takže nemohu posoudit... Třeba jsi měl prostě jen smůlu, a kdykoliv před tím / potom bys tam našel nějakého spojence. ;-) Ačkoliv - pokud to trvalo měsíc, to už je, pravda, na pováženou.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Ty co mám v oblíbených,tak ano. Až na 2 vyjímky. A z toho důvodu,jsem se po měsíci tenkrát odhlásil s dikuse čistě jen o ostčkách,která (jak jsem záhy zjistil) je všechno,jen ne o fillm.hudbě. Žvaní se tam o věcech,které s tím nemají skoro nic spol.,je to tam zaplácané samými odkazy a když jsem se chtěl o určitých skladatelích či ost bavit,tak odezva...byla minimální. Tak jsem se nasral a zmizel. Jestli ty to máš jinak,tak ti závidím. Já mám tady smůlu. Nestěstí...v reálném životě mám na pokec o tomto lidi,takže mi to tady tak nevadí. Ale nepotěší to,to ne.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Aha! ;-) Jejda, až tak??!!! Já si myslím právě opak! ;) Překvapivě hodně z lidí, na které jsem tu narazila (ať už náhodou, či třeba z mých Oblíbených), tu filmovou hudbu žere!! A teď, babo raď! :-D

na příspěvěk reagoval PKD

Související novinky

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí

29.04.2018

Svět momentálně oslavuje propojený filmový vesmír od Marvelu, který čítá už 19 filmů. Jak asi víte, většině konkurenčních pokusů se příliš nedaří. Pokud byste ale hledali největší výjimku, dostanete… (více)

V zajetí démonů potřetí

V zajetí démonů potřetí

27.06.2017

Alfou a omegou dnešního Hollywoodu jsou propojené filmové vesmíry. U Star Wars nebo Marvelu šlapou na jedničku, jinde se více či méně klopýtá. Naposledy se trochu spálil vesmír s klasickými monstry,… (více)

Reklama

Reklama