V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě. (Freeman Ent.)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ouwen

Počkej, včera tu celou dobu píšeš o všech těch faktorech, kvůli kterým je Wick lepší než Mechanik.. a dals jim stejné hodnocení?

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

mzss1

nevim jak ty, ale kdyby mě manželka co umře dala psa a někdo by mě o něj připravil, tak ho taky zabiju. tobě přijde logické že zabiják co nic necítí se zamiluje do bloncky? loool!! loool!!

ywo666

Nie je to prototyp akcneho herca, ale zakazdym, ked sa dal na akciu, tak pôsobil vierohodne. Matrix, Speed, Constantine, John Wick. Vsetko v pohode zvladol.

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Lacike

Podľa mňa nie je ani nejak bohvie aký herec a nemá ani fyzický potenciál. Nie je to prirodzený akčný herec. Na druhú stranu jeho pracovná morálka je v holywoode legendárna. Môj príspevok nemala byť kritika Reevesa ale ostatných. Že keď to dokáže on, mali by aj oni. A lavou zadnou.

na příspěvěk reagoval Lacike, Ellmariachi

Lacike

Tak ale sú herci, ktorí nie sú akčný ale vedia natočiť dobrý akčný film. Hardy, Butler, Cruise a spol. Podľa mňa kopec hercov má lepšie predpoklady ako Reeves. Ale nemajú záujem (respektíve občas majú, nehovorím, že Wick bol jediný dobrý akčný film)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Tak určite je Statham lepší akčný borec. Ale to neznamená, že Reeves nemôže natočiť lepší akčný film. John Wick je úplná pecka. A strašne by som chcel aby Jason dal do akčného filmu také nasadenie ako dal Keanu. Ale Statham sa nám stáva rutinérom. Chcelo by to sólovú pecku. Mechanik 2 pecka určite nebola.

ywo666

Smutne? A kto by ju mal tocit? Arnie, Sly, Dolp, Jean a vyzrata nadpozemska entita su uz stari.

Rock sa dal na komedie. Diesel sa do konca zivota bude hrat s autami.

Videoligu nepocitam. Adkins a spol zozenu na film maximalne 3 mega a za take prachy môzu slusne vyzerat akurat arenovky.

Takze kto ostava?

Statham s ktorym to ide pomaly dolu vodou.

Ziadny iny cistokrvny akcny herec uz nie je.

Sem tam nieco akcne natoci Reeves, Wahlberg, Damon, Jamie Foxx, takze budme radi, ze aspon vdaka nim este nie je klasicky akcny zaner uplne mrtvy.

na příspěvěk reagoval ywo666, Martin741, Martin741

Wacoslav1

no ono to působí dost komiksově, jako by v tom měl prsty Garth Ennis, ale já s tím nemám problém, Stathama mám docela rád, ale zase né moc Keana mám přeci jenom o trošku víc raději

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

navíc Keanu v obleku boží, hra barev taky potěšila, výběr zbraní a auta, to taky rozhoduje jak film divák přijme

Yoshitsune

Mno nevím Statham je fakt akční macho borec. Reeves je docela nemehlo na to jakou mu v tom filmu dělají všichni bombastickou reklamu, že je to ten nejdrsnější zabiják co kdy žil... mě teda nepřesvědčil v akci působil místy až směšně a jeho neschopnost v bitkách byla až zarážející.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, ywo666

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

John Wick rozhodně lepší než Mechanik, Mechanik to vždycky dotáhne na čtyři, Baba Jaga za pět svěží, vtipné, drsné a takové "neberu se vážně ale přesto ve mně něco je"

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Tak já prostě nesouhlasím podle mě tam bylo v akčních scénách spousta vychytávek a dobrých nápadů, proto jsem taky hodnotil jak jsem hodnotil.

Wacoslav1

Po akční stránce to bylo dobré, i v clubu, ale máš pravdu, v tomto se shodneme, že ta akce pak začala nudit.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Lacike

Ups Laco dej si facku :-) Mechanik má tedy podle mě mnohem kreativnější a vymazlenější akční scény to se na mě nezlob já vím, že tebe sral ten rychlejší střih, ale to už je zase tvůj problém. Třeba Wick má oldschol střih, ale výsledkem pak zase je, že ta akce působí hrozně sterilně a nemá vůbec žádnou dynamiku.

na příspěvěk reagoval Lacike

mzss1

Námět by byl ještě v pořádku. Prostě pomsta vem si, že 90% Seagalovek je taky o tom, že mu někoho zabili a on kvůli tomu zabije desítky a je fuk jestli je to kámoš žena nebo pes :-) v námětu nevidím problém problém vidím ve sterilní a stereotypní akci která se ti časem přejí a začne tě nudit. Sekvence v klubu byla náhodou dobrá podle mě nejlepší na celém filmu. Pro mě je jednička čistokrevnej průměr, tak uvidíme co dvojka, ale tipuju, že to dopadne dost podobně.

ChrisBa

Viděl jsem ho v kině, takže se hod do klidu. ;) Já to pochopil moc dobře. Pejsek bylo to jediné co mu po jeho ženě zbylo, ale mě to za srdce nechytlo. ;)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

ChrisBa

ChrisBa (hodnocení, recenze)

mzss1

"Bude zabíjet po desítkách kvůli psovi a tak".. po tejto vete začínam pochybovať, že si Johna Wicka videl. Buď si film nevidel alebo si ho videl v čínštine a nevedel si pochopiť kvôli čomu John Wick zabíjal.. Motivácia je dosť silná a asi ti musím prezradiť, že nezabíjal kvôli nejakému psovi...skús si ten film pozrieť ešte raz a pozorne.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Trailer mooooooc dobrej,Fishburne potešil...tak snad to bude dobré ako jednička(doufám že bude lepší:D )

Ouwen

Tak chápu, tobě přišly blbé motivace a příběh v Mech 2 ale ve Wickovi to bylo mnohem horší. Bude zabíjet po desítkách kvůli psovi a tak. Celkově vypadá Wick jak sjetej co si jde pro drogu - viz scéna v tom clubu, snaží se tvářit nasraně a na mě to moc nepůsobilo. Věc názoru. ;)

na příspěvěk reagoval ChrisBa, Ouwen

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

ywo666 , m.a.t.o.

Přesne tak. Souhlas ywo. Jednička je super a dvojka pokud nebude chtít byt nějaka prekombinovana bude snad taky. Hlavně se nezaplest do nakejch prehnanejch ambicí.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Teším sa. Dvojka vyzerá dobre. Jednotka bola mega pecka. Je síce smutné že poriadnu parádnu akciu musí točiť Reeves ale keď väčšina akčných hrdinov stagnuje tak mi je jedno, kto preberie žezlo. Nepotrebujem nič iné aby sa to aspoň blížilo jednotke.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Ellmariachi, Lacike, Martin741

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

hnusných místech? i Wick měl fešné lokace, za což mohl skvělej vizuál a to stylové podání. hlavně scény v noci jsou pastva pro oči

Ouwen

Mechanik ma aspon pekne lokacie. Wick sa odohrava na hnusnych miestach.

A podla jedneho experta su lokacie na filme to najdôlezitejsie. :))

na příspěvěk reagoval Ouwen

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (více)