V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě. (Freeman Ent.)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

ywo666

mega pecka nebol Dzon Wyk pre Verbala a spustu dalsich uzivatelov. Dokonca v istom komentari verbal nazval Johna Wycka dementalnou picoidou, takze az taka "pecka" to nebola

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Uživatel CaseyRyback007 smazal svůj příspěvek.

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

ywo666 , Lacike

Naprostej souhlas. Hejt na jeho osobu jak je jako akcni herec nepozitelnej. trosku prehanim, je na nic. Ja za sebe rikam, ze jsem rad, ze nekoho ta akce jeste tolik bavi a venuje se ji.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak neznat Deadpoola jevit se tomu že mele šílenosti, v pětihvězdičkové restauraci se také nebudete chovat jako když si koupíte pomazánku s rohlíkama a sníte si to před Kouflandem

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen , mzss1

My s Wacom do seba ryjeme kamaratsky jak dvaja kamosi v krcme.

Z vasej hadky citit, ze ste na seba trochu nasrati. Tak snad si to vyjasnite.

mzss1

Víš, mě to ani nepřekvapuje. jedinej kdo mi fakt rozumí, je Lacike, ale jinak tu asi není nikdo. a nejen tady, i v osobním životě jsem komplikovanej. to sem ale nepatří

Ouwen

Tobě prostě moc nerozumím. Waca, Lacike - jejich rytí se dá pochopit a tak. Já mám názory na filmy převážně stejné. Proto je moc neměním. A když ti nerozumím, tak je jasné, že si myslím všelijaké věci o tom zda li si dokážeš či nedokážeš názory obhájit. To bylo silné a nechal jsem se tím unést, takže klid, nechme to být. :)

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

mzss1

můj vkus se mění, na filmy se dívám úplně jinak už a všímám si detailů, které mi dřív unikali. dřív mi byl u prdele vizuál, styl režie, měl jsem rád i prasostřihy co měl Seagal ve filmech. ale to už prostě neplatí.. přečti si ted moje nejnovější komentáře a zjistíš, že se to nedá s těmi starými srovnávat.

jinak si opět protiřečíš, říkal jsi že to je uzavřená debata a máš zapotřebí se přede mnou sám obhajovat. to snad vypadá, jako kdyby jsi sám nevěřil tomu co píšeš :)

ano reju do tebe, i Lacike reje do waca, jakej to je uchlastanej blázen a mohl bych pokračovat.. si to osobně neber. a mě neštve, že jsi na mě naspeedovanej. mě štve, že jsi přesvědčen o tom, že máš ve všem pravdu a ještě si dovolíš mi říct, že to svoje nedokážu obhájit.

John Wick měl absurdní zápletku stejně jak mechanik 2 - oboum filmům jsem dal 2*. ty tomu nerozumíš, tomu hodnocení? ale ne fakt kašlu na to. mám plno argumentů, ale to mě právě nejvíc sere. sere mě, že mám tendenci furt psát takové slohy...

na příspěvěk reagoval mzss1, Lacike

Ouwen

Já názory respektuji, ale tvým mnohdy nerozumím. Ted k Seagalovi. vysvětloval jsem to už mockrát a nejsem jediný, kdo jeho filmy furt shleduje. Prostě byl pro mě kdysi na prvním místě, myslel jsem na jeho filmy furt, představoval si plakátky na dvd apod. :) Prostě doufám, že se aspon trochu předvede v soubojích abych aspon ty 2 - 3* dal, ale to se už neděje. Jednou je sledovat přestanu a bude to asi brzo - ale to říkám jen tak mimochodem. Jinač proti tobě nic nemám, určo seš fajn a v reálu by se s tebou kecalo asi dobře. Jen poslední dobou mi přijde, že do mě na různých diskuzích ryješ, tak to pak se nediv, že jsem dost naspeedovanej na tebe :))) Každý má svůj styl hodnocení, vyjadřování názorů na filmy atd. Nechci tahat konkrétní případy, ale proč si po nějaké době snížil hodnocení filmu Die Hard 5 z 5* na 3*? Tehdy když si mě ještě měl v topce - tak tam si u mě psal, že jsme výjimka, že se nám film líbil. A to si udělal v mnoha filmech. Já chápu, že časem si dost lidí některé filmy přehodnotí, ale ještě když si to tak zdůraznoval, to mi hlava nebere a ještě o dvě *. No nic, navrhuji zde nepokračovat a uzavřít to. Nic špatného jsem tím ted proti tobě nemyslel chlape. :)

mzss1

jak neumim obhájit svoje názory? přestaň se vyjadřovat jako pokrytec a nevymlouvej se na respekt názoru, když poslední větou mě ještě podráždíš tim svým přesvědčením. když PROFI ZABIJÁK, co celej život zabijí, mučí, týrá lidi, NEMŮŽE se zamilovat do ženy, O KTERÉ NIC NEVÍ! Kdyby si o ní zjistil každej detail (to zabijáci dělaj, kdybys sledoval Korejské filmy, pochopíš) tak bych to bral, ale on shlédl jedno video a viděl její modřiny na těle. NIC VÍC. Ani ty se nezamiluješ do holky, co neznáš...

představ si, kdyby ta Alba zabila Stathama. už by Statham nebyl profi zabiják, pač by to o ní nevěděl.

jo a jinak, já na rozdíl od tebe nemám zapotřebí sledovat Seagalovi sračky a pak si v komentářích stěžovat jaké to jsou hovna. to mi přijde ještě hloupější, když pak nadáváš jakej to je shit. cos čekal od těch filmů? jak obhájíš tohle? strašně si protiřečíš a jseš přesvědčenej o své pravdě.

na příspěvěk reagoval mzss1

TheDarKnig

protože u mechanika jsem třískal smíchem do stolu, jaká to je ptákovina. navíc několik akčních momentů bylo výborných, ale to byli jen chvilkové okamžiky. i prostředí se mi líbilo i když bylo na efekt a pro Jasona mám vždy slabost :)

Ouwen

To je věc názoru. Taky je diskutabilní pohlížení na faktor, že zabiják nic necítí. Vážně zabiják nic necítí? Viděl si někdy nějaký film, kdy se zabiják zamiluje či projeví slabost? Tohle mi moc dobře nevysvětluješ. Prostě ti to přišlo jako blbost, fajn já to beru. Mě to přišlo naprosto logický. Oba dva máme svůj názor. Tvůj vyvracet nebudu, myslím si, že je to uzavřené téma. Moc dobře své názory neumíš obhájit. Tečka. ;)

TheDarKnig

protože krom toho dobrého námětu Wick postrádá v akčních scénách logiku a akční scény se recyklují. něco jako když deadpool mele za každou cenu sračky. prostě jsem se toho přejedl po polovině filmu a nudil jsem se.

na příspěvěk reagoval Martin741

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (více)