Diskuze

Lima

Lima (hodnocení, recenze)

Za těch 17 let, co jsem na csfd, pamatuju, že tenhle web přežil škodiče, kteří se nabourávali do zdrojového kódu a tapetovaly sekci komentářů, nebo celý web rovnou vyřazovali z provozu, přežil různé trolíky, větší, či menší, přežil nechutné začátky verbala, než začal být konečně vtipnej....no a přežije i debila Psychora, nad kterým se postupem času zavře voda, protože ho přestane bavit tady duševně onanovat, pokud to ovšem nemá jako smysl svého života. Tak mu přejme, že si tady konečně našel podobně duchem chudého kamaráda Hekmana, aspoň tady nejsou sami, můžou se chytnout za ruce a jít třeba do prdele. A my tomu jejich dělání debila ze sebe samého budem blahosklonně přihlížet, s chápavým úsměvem a myslet si svoje. Všeho do času.

na příspěvěk reagoval obregon

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

DJ_bart

Svědčí to o tom, že podobnou nekritickou adoraci pozorujeme téměř u každé komiksové blbiny. Zástupy pubertálních fanboyů vynesou snímek do nebes a žebříčky nejlepších filmů historie se otřásají v základech, ale jakmile snímek opustí kina a dostane se k řádným divákům, tak nastává tvrdý střet s realitou a následný propad do modrých čísel. Ne jinak tomu bude i v případě Jokera.

na příspěvěk reagoval janoo8, DJ_bart

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

Lacike

Průměrném snímku? Ale no tak, c'mon... MovieZone popravdě nečtu a s největší pravděpodobností nikdy číst nebudu, ale rating 9,5 na IMDb od cca 15k uživatelů musí ksakru o něčem svědčit.

na příspěvěk reagoval Psychor

hawkins

hawkins (hodnocení, recenze)

Konecne ma Psychor kamarata , resp. to vyzera tak, ze si ho sam.vytvoril ?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Trailery podle mě naznačovaly i dost inteligentní a silný příběh. A podle hodnocení jiných kritiků to tak je :) A i tady jak vidím komentáře :)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Podla ohlasov z MZ to vyzera na Phoenixovu one man show v priemernom filme bez opory v silnom pribehu. Cize presne to co naznacili trailery.

na příspěvěk reagoval DJ_bart

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

prej je to vynikající film a nějaký Psychor s tím nic nenadělá a nezmůže, ani kdyby se posral do vejšky.

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

janoo8

Mluv za sebe ! Ja na nej zvedavej jsem a kdybych mel nejaky dotaz ohledne filmu, s kterym bych si nevedel rady, tak bych se obratil na nej, protoze pujdu pro radu k expertovi, to da rozum ty sisko.

na příspěvěk reagoval janoo8, gein

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

12 fanoušků? Zajímavé. Pochybuji, že se někdo z nich zúčastnil projekce v Benátkách. Pak má zdejší hodnocení o něčem vypovídat.

na příspěvěk reagoval janoo8

Uživatel Psychor smazal svůj příspěvek.

copyrig4t

Zase ten Trier :D

Je fakt, že naše Nabarvené ptáče je také od 18ti. Jsou to prostě filmy co můžou způsobit nějakou psychickou újmu. A upřímně si myslím, že ani není o co stát. Obvykle to jsou nudné nic neříkající natažené sračky, které mají způsobit jistý vnitřní neklid v člověku. Což se asi stane, ale je to celý hrozně účelný a přitažený za vlasy. Podle mě se to ani nikomu nemůže líbit a jestli jo tak je to jen jejich póza, aby vypadali strašně sofistikovaně.

Připomínají mi ty lidi, kteří jsou ochotní vyplajznout za černou skvrnu na bílém plátně miliony dolarů.

Pilsen_Kafka

Je nepřístupný jen do 15 let. Není mnoho filmů co by byli nepřístupné, až od 18 let. Poslední co si vybavuji byla Nymfomanka. To protože to je v podstatě porno. Takových 50 odstínů je taky jen do 15 let. Pak ještě teda existují silné psycho dramaty nebo extrémní přemíra násilí, které můžou mít nepřístupnost třeba do 23 let, ale takové věci se k nám do kin určitě nedostanou a bůh ví jestli se nějaké vůbec točí.

na příspěvěk reagoval copyrig4t

Pilsen_Kafka

Pilsen_Kafka (hodnocení, recenze)

dragon94

Asi tak, no. Taky, nemám rád, když je sál přeplněnej :D

Jsem rád, že na ten film můžu jít. Kdyby mi nebylo 18 nebo víc, tak bych nemohl :D ale i tak bych šel.

Protože, už v sedmnácti jsem vypadal na víc. A to pořád platí. I když mi táhne na dvacet.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Asi bych šel taky, ale nerad se mačkám v plném sále :D Musím vychytat nějaký čas, kde se nebudu mačkat. Takže asi čtvrtek odpoledne... Pokud to budou hrát. Přecejen je to nepřístupný film.

na příspěvěk reagoval Pilsen_Kafka

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu