Reklama

Reklama

Andor

(seriál)
  • USA Andor
Trailer 1
USA, (2022–2025), 20 h 42 min (Minutáž: 38–57 min)

Tvůrci:

Tony Gilroy

Hrají:

Diego Luna, Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Kyle Soller, Denise Gough, Adria Arjona, James McArdle, Rupert Vansittart, Joplin Sibtain (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(24)

V nebezpečných časech se Cassian Andor vydává na cestu, která z něj udělá hrdinu Povstání. (Disney+)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ahoj kucí. Jak to tedy bude? Každý týden 3 díly? Díky za odpověď.;-)

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Skeleton Crew se dřív označovalo hodně jako ''Stranger Things ve vesmíru.''

Tedy velkou roli hraje nějaká mystery alá ST, přičemž v centru bude skupinka děcek.

O Jude Lawovi se mluvilo už předtím a to, že by možná měl dělat těm dětem mentora.

Původně jsem ale čekal, že to bude (stejně jako Acolyte) High Republic, tak jsem se asi přečetl.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ještě k tomu Skeleton Crew: "The story is set in the New Republic era, and tells of a group of kids lost in the Star Wars galaxy trying to find their way home"

Takže vskutku Lost in SW Space. Není to premisa, která by mě nějak moc nadchla, ale třeba alespoň dostanu zajímavější a širší vhled do New Republic... ne že bych o to moc stál. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Shakers

Popravdě mě osobně by nevadily ani nějaké dějové odbočky, pokud by byly dostatečně fascinující a dobře provedené. A sloužili k hlubšímu seznámení s postavami či jejich vývoji. 

Gladi: No jo, to jsem si říkal i u Skryté hrozby, když jsem si oblíbil Aniho :D

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ťažko odhadnúť, či bude tých 12 hodinových epizód na škodu alebo k prospechu. No za 12 hodín si vieme pozrieť takmer 6 epizód....tak snáď aj tu sa dočkáme dobrého príbehu a nie zbytočnej vaty.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Teď jsem si našel, co k tomu říká Gilroy:

"And show runner Tony Gilroy isn’t stopping at 12, as work on a season two is already underway. “It is a second season, but it’s really, for me, the second half of the novel,” Gilroy said to Vanity Fair. “This first season is about him becoming a revolutionary, and the second 12 episodes take him into Rogue One.”

I have the sheet in front of me. I have 211 speaking parts in this show. There’s probably 75 people in there who really matter, and there’s at least a dozen seriously important characters that we’ll be carrying forward to the second [season,]” Gilroy said. “It is a huge, orchestral, Dickensian ensemble cast, with Diego at the middle of it, and Genevieve at the middle of another part of it.

Jo, tohle vypadá přesně jako něco, co jsem opravdu chtěl v SW zase vidět... ale taky jako něco, co se může lehce rozpadnout pod rukama. I když se zdá, že Gilroy to má vše obstojně rozplánované, tak doufám, že se to nestane.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Vyzerá to zaujímavo, dúfam, že to nebude zbytočne naťahované, keď to ma toľko dielov.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Související novinky

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Je tomu už téměř osm let, co do kin dorazil zatím poslední filmový Star Trek s podtitulem Do neznáma. A zatímco o přímém pokračování série v hlavních rolích s Chrisem Pinem, Zacharym Quintem a Zoe… (více)

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

V současné době hraje u studia Disney prim spíše seriálová odnož Star Wars. Poslední celovečerní film jsme v kinech viděli téměř před čtyřmi lety, od té doby jsme však dostali seriály Ahsoka, Andor,… (více)

Dočká se Ahsoka druhé řady?

Dočká se Ahsoka druhé řady?

05.10.2023

Aniž bychom se pouštěli do nějakých velkých spoilerů, po finále nového Star Wars seriálu Ahsoka už je jasné, že si showrunner Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Povstalci) nechal… (více)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023

Jedním z důvodů, proč se vůbec povedl vznik seriálu Mandalorian, byl tehdejší technologický průlom zvaný StageCraft, jenž byl od té doby použit v řadě dalších filmových i seriálových produkcích. V… (více)

Reklama

Reklama