Reklama

Reklama

Třetí hlídka

(seriál)
USA, (1999–2005), 97 h 10 min (Minutáž: 42–87 min)

Kamera:

Glenn Kershaw

Hudba:

Martin Davich

Hrají:

Coby Bell, Molly Price, Jason Wiles, Skipp Sudduth, Anthony Ruivivar, Kim Raver, Michael Beach, Eddie Cibrian, Amy Carlson, Tia Texada, Chris Bauer, Nia Long (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(132)

Seriál se odehrává výhradně v ulicích New Yorku. Sledujeme každodenní realitu policistů, záchranářů a hasičů, kteří se snaží, často s nasazením vlastního života, pomáhat ostatním v težkých životních situacích. TŘETÍ HLÍDKA zároveň zobrazuje i jejich osobní život, který je často obtížnější než jejich náročná služba. (worm14)

Recenze (31)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Vynikající seriál od producentů Pohotovosti, takže o akčnost a adrenalinové scény není nouze. Ukazuje se tu práce záchranných složek a to policistů, hasičů a zdravotníků. A v tom nejlepším obraze. I zde každá postava má svůj soukromý život a s tím spojené problémy které okrajově řeší, ale hlavní devízou seriálu jsou neustálé výjezdy. Po 11. září tvůrci neopomněli věnovat několik dílů jako poctu těmto lidem. Každou další sérií se však ze seriálu pomalu stává další policejní seriál, jakých jsou tucty. Vytratí se hasiči a zdravotníci jsou ukazováni jen z nutnosti. A je to ohromná škoda. Rozjezd byl skutečně výborný a velice slibný. ()

bundaboy 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších kriminálních seriálů, který navíc kombinuje vedle policie i hasiče a záchranku. Hodně dobře napsané postavy, výborné scénáře kombinované se skvělou hudbou dává dohromady ucelený mix celých 6. sérií. V posledních dvou sériích se hodně do popředí dostala policie a Bosco, což se mi moc líbilo, protože je to jedna z nej postav :). A když k tomu připočtu ten nádherný závěrečný díl - prostě musím dát plných 5*. A nakonec zpráva pro všechny tvůrce, scénaristy a režiséry - TAKHLE se ukončuje seriál! :) ()

Reklama

melo.d 

všechny recenze uživatele

Zrovna to sleduju. První díl šesté série. Dostal jsem se k tomu víceméně náhodou a nestačím se divit. Začalo to přestřelkou v nemocnici. Něco tak směšného a ubohého se jenom tak nevidí. Podle mě to nestojí za víc jak 2* ale nebudu hodnotit podle pár fragmentů. Možná jsem zrovna narazil na nejhorší díl. O půl hodiny později: Zrovna to skončilo a vypadá to že už to stejně asi lepší nebude. Co naplat. Šup tam s nimi. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Vynikající seriál, který, bohužel, nemá ve 3 ráno moc šancí. Policajti, záchranáři, hašiči v ulicích i v roztodivných soukromých tenatech a působí to velice naturalisticky. Neříkám, že je, říkám: působí. V několika dílech se Třetí hlídka prolne s Pohotovostí, když jedna z lékařek hledá svou feťáckou sestru a její dítě. A taky tu fanoušci Kiss uvidí Gene Simmonse - pokud jsou nespavci. Já spim ráda, takže těch mých 5* s párátkama pod víčky už něco znamená. ()

mirkath1 

všechny recenze uživatele

Konečně seriál, který ukazuje policisty, hasiče a záchranáře jako obyčejné lidi se kterými se mohu ztotožnit. Bez pozlátka hollywoodu. Bez příkras a tím pádem o to zajímavější. Po dvou epizodách 75%, uvidíme co přinesou další. Nejlepší epizoda 2/7-plakala jsem Musím dodat, že Carlos mi neuvěřitelně pije krev,dala bych mu v každém díle přes dršku. ()

Galerie (136)

Zajímavosti (9)

  • Boscovo celé jméno je Maurice Louis Boscorelli a předtím, než nastoupil do NYPD, působil u US Army Ranger. (Nedhelborn)
  • Skladba "Battersea" od belgické skupiny Hooverphonic zazní jak v závěru první epizody "Welcome To Camelot", tak i na konci poslední "Goodbye To Camelot". (deepspace101)
  • Dvacátá epizoda třetí řady s názvem "Unleashed" je crossover mezi seriály Třetí hlídka a Pohotovost (od r. 1994). V šestnáctém dílu šesté řady pojmenovaném "In The Family Way" se Třetí hlídka dějově prolne se seriálem Lékařské záhady (od r. 2004). (deepspace101)

Reklama

Reklama