Reklama

Reklama

George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (951)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

První polovina je skutečně úžasná, třeskutě vtipná a stylová gangsterka / road movie, ale bohužel v té druhé snímek dost ztrácí (a to jsem si myslel, že ta hororovější část se mi bude zamlouvat víc). Nejvíc mě na celém filmu bavil Tarantino v roli Richieho, nejméně zběsilá akce v baru, která byla celkově divně zrežírována a přes svou krvelačnost mě měla tendence uspávat. Poslední záběr vtipný :) Horror movie of the year ()

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Naprostá šílenost a ujetost, která je v první hodině hodně stylová a v druhé morbidně vtipná. Quentin Tarantino a George Clooney jako bráchové gangsteři, z nichž první je jednoduše cvok a druhý neuvěřitelně charismatický unesou jednu "normální" rodinku a zamíří s ní přímo do Mexika, do baru, který má otevřeno od soumraku do úsvitu a jeho obsluha rozhodně nepatří mezi obyčejné smrtelníky... Bavila jsem se dobře, ale kdybych byla chlap, bavila bych se v určitých okamžicích asi ještě trochu víc :) V tomto žánru pořád zůstává nekorunovaným a zřejmě nepřekonatelným králem Peter Jackson se svými Braindead. ()

Reklama

troufalka 

všechny recenze uživatele

Další pokus o Tarantina. Po 12 minutách jsem to vyhodnotila jako ztrátu času.                                                                           9.3.2018 Druhý pokus o tuto šílenost. Hvězdné obsazení, poťouchlý Tarantino a sposta drsných srandiček a krve. Maskéři se vyblbli. Moje srdcovka to nenií a nebude. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

U režisérského kormidla Robert Rodriguez se svým nezaměnitelným akčním stylem, takřka primitivní scénář Quentina Tarantina, který byl psán spíš pro legraci a peníze a k tomu hned dva filmové žánry. Gangsterka a upírský horor. Myslíte, že to nejde dohromady? Jste na omylu. Pokud máte alespoň trochu smyslu pro (černý) humor a neberete každý film smrtelně vážně, tenhle akční nářez si prostě užijete. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„I may be a bastard, but I'm not a fucking bastard..“ Ultradrsný Clooney, jeho deviantní brácha Tarantino a pastor bez víry Keitel s dětičkami. Základní pětka na souboj s vyvrženci pekla je nastoupena na palubovce nestandardního nočního podniku a pokud nebudete brát Rodriguezův kousek vážně, báječně se pobavíte. Pane Chet Pussy, původně jsem si zamlouval z Vaší široké nabídky tu slepičí, ale jak jsem uviděl Salmu omotanou hadem, pozměnil jsem názor.. ()

Galerie (57)

Zajímavosti (71)

  • Na film navazuje videohra „From Dusk Till Dawn“ z roku 2001. (asdfasdf)
  • Seth Gecko (George Clooney) používá ve filmu revolver Astra Terminator ráže .44 Magnum. Richard Gecko (Quentin Tarantino) používá pistoli Colt 911. Pete Bottoms (John Hawkes) má revolver Smith & Wesson Model 66 ráže .357 Magnum. Jacob Fuller (Harvey Keitel) používá brokovnici Mossberg 500 ráže 12 Gauge. (dc125)

Související novinky

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Ve věku 83 let zemřel v sobotu v americkém státě Tennessee herecký veterán John Saxon. Podlehl zákeřnému zápalu plic, jak médiím potvrdila jeho žena Gloria Martel. Rodák z Brooklynu s italskými… (více)

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston

13.07.2020

Herečka Kelly Preston zemřela ve věku 57 let po dvouletém boji s rakovinou prsu. Zprávu přinesl její muž herec John Travolta. Preston započala svoji kariéru v soap opeře Capitol, k jejím nejznámějším… (více)

Lloyd Kaufman na Bloody Xmas Festu

Lloyd Kaufman na Bloody Xmas Festu

23.10.2010

Hororový guru, na kterém vyrostl Quentin Tarantino, přijíždí! Lloyd Kaufman hlavním hostem 2. ročníku Bloody Xmas festu. Lloyd Kaufman je hororová legenda. Quentin Taratino, který na Kaufmanově… (více)

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)

Reklama

Reklama