Spider-Man: Bez domova

• USA Spider-Man: No Way Home (více)

Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spider-Mana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nebližší ocitnou ve velkém nebezpečí. Spider-Man požádá Doctora Strange, aby mu pomohl jeho tajemství obnovit. Kouzlo však způsobí v realitě obrovskou trhlinu, jíž do světa proniknou ti nejmocnější zloduši, kteří kdy bojovali se Spider-Manem v paralelním světě. Peter tak musí překonat svou doposud největší výzvu, která navždy změní nejen jeho budoucnost, ale i budoucnost paralelních světů. (Falcon)

Diskuze

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Právě, je to jen obří reklamní tahák na vysátí peněz. Shang-Chi nám taky v trailerech víceméně propálil camea, aby na to lidi šli. Eternals se pak snažili držet bokem a to se zase lidem nelíbilo. Reference dneska prostě letí.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Někteří to označují i za nejlepší superhrdinský film vůbec, tak uvidíme. Jako určitě to bude obří fanservice. Zajímá mě, jak by na to ale třeba reagoval někdo, kdo o starší pětici filmů o Pavoukovi předtím ani neslyšel.

RukiaCZ

RukiaCZ (hodnocení, recenze)

ja mam proste blby pocit ze to bude osulene a ze tam proste nebude:D co kdyz fakt neni werewolf :D

Pilouš

Pilouš (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nejenom nazev. Soundtrack jsem poslechnul uz minuly tyden a ano, obsahuje jiste konkretni hudebni motivy :) *wink wink*

Ratemus (hodnocení, recenze)

RukiaCZ

Jasně že jsou...dnes jsou herci u Kimmela a určitě něco unikne každopádně název jednoho soundtracku je trochu prozrazuje stejně jako kdo zemře

na příspěvěk reagoval Pilouš

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Dnes ve 2 v noci na Tik-toku světová premiéra, na youtube také bude nějaký stream, takže všichni nespavci a noční sovy, připravte se.

Ratemus (hodnocení, recenze)

yinloveyang

Klidně minto napiš do zpráv, spojlery mi nevadí. Každopádně o nějakých zákulisních info vím kdo by to měl údajně odsrat

Ratemus

No zrovna ten spoiler jsem číst fakt moc nechtěla, ale stejně bych ho asi viděla dříve či později, protože možná do kina kvůli opatřením ani nedorazím, takže bych to vyčetla tak či tak, ale nepřipravená jen tak v komentářích na youtube, no jo, spoilery :) Není to poprvé ani naposled.

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Super, ten spoiler, co jsem četla před pár dny je pravda, připravte si kapesníky, události z Endgame filmu se nám znovu opakují.

Uživatel yinloveyang smazal svůj příspěvek.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Já čekám, až se kamarád vrátí z dovolené, takže asi až 14 dní po premiéře.

Štve mě to, protože vyhnout se spoilerům a fotkám jistých překvapení bude nemožné.

To bych prostě nesměl vůbec chodit na internet.

Třeba u Eternals jsem vůbec nic dopředu o filmu nevěděl, a na jednou na mě na yt vyskočila scéna, kde někdo bojuje proti Makkari (přitom jsem se na yt na Eternals nikdy nedíval). A to mi celkem zkazilo zásadní twist filmu.

na příspěvěk reagoval Wantusch

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Sakra tak až dva dny po premiéře, to abych nechodil na youtube a ani na internet dva dny :D

na příspěvěk reagoval dragon94

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

07.05.2023

Super Mario zdolal 1 miliardu

Super Mario zdolal 1 miliardu

01.05.2023

Snímek Super Mario Bros. ve filmu od společností Nintendo a Illumination oficiálně po 26 dnech od premiéry překonal hranici 1 miliardy dolarů. Dohromady to je 490 milionů ze Severní Ameriky a 532 ze… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)