imperaToor

Po celou dobu sledování tohoto filmu jsem od něj neodvrátil zrak. Proto mě taky naštvalo, když jsem v půlce filmu musel na záchod. ()

Rudinsky

Five stars resort! Prvá za hlasový prejav Kefíra Sutherlanday druhá za ultraréžiu Joela Shumachera, ktorý na nanometrickom filmovom priestore predvádza to, čomu sa hovorí 24 karátové napätie. Tretia za výborný výkon Farella. Štvrtú za to, že tento film neroztiahli, nevsúvali tam to, čo tam byť nemá. Koncentrát, ktorý krátku stopáž potrebuje, pretože aj tak som mal v závere pocit, že film trval omnoho dlhšie. A piatu dávam za to, pretože v tomto filme je KONEČNE(!) inteligentný policajt (ktorý úmyselne nezbrzďuje dej a neslúži ako gradácia napätia), a navyše ho hrá Forest Whitaker (v každom americkom filme musí byť samozrejme strategicky významný černoch, pretože inak by to bol rasistický útok:D). Na dnešné pomery až neuveriteľne odvážny (a extrémne fungujúci) minimalizmus. ()

GeorgeHans

Ďalší z filmov, ktoré sú na ČSFD vskutku nadhodnotené. Podarený thriller určite, no žiadne zarazenie do sedačky sa nekonalo. 70% ()

cachina

Jen jsem kroutil hlavou a zíral s otevřenou pusou, a to hned dvakrát. Poprvé, když dozněly titulky a nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem teď viděl. Podruhé, když jsem se koukl na čsfd a toto, troufám si říci, nejlepší dílo Joela Schumachera nebylo mezi nejlepší dvoustovkou!!!!!!....Mohu napsat pouze samé klady. Film nabírá na začátku smrtící tempo, které si drží po celou dobu. Divák se ani chvilí nenudí ani by neměl kdy, poněvadž film trvá příjemných 80 minutek, což je jenom plus. Celý snímek se odehrává pouze v telefonní budce a Colin Farrell si svým výkonem řikal možná i o oscara. O skvělém scénáři a režii se nemá cenu ani zmiňovat. Minimální prostor, čas a rozpočet, ale za to maximální zážitek. ()

Benedygtus

No je to rozhodne, zajimavy pocin. Colin Farrell to zahral na vybornou, ostatne, marne premyslim, co ne :). Koukal jsem na to s ceskym dabingem, ktery me osobne uplne nesedl, ikdyz postupem casu uz jsem to tolik nevnimal a to je asi jedina chybka celeho filmu, bid se to odehrava v jednom miste, tak to ma dobre tempo a clovek se rozhodne nenudi. ()

wooozie

Pokud vezmu v potaz čas, za který byl tento film natočen, tak to každý musí považovat za absolutní mistrovské dílo. Od první do poslední minuty film chytne a nepustí ani na vteřinu. Scénář je naprosto perfektní, ale do dokonalé výsledné podoby ho dostali dva muži. Joel Schumacher, který tady opravdu dokázal, jaký je pan režisér a hlavně Colin Farell, protože jeho herecký výkon je pro mě jeden z nejlepších, co jsem kdy viděl. ()

BlackTom

Keď si odmyslím, že niekto, kto kedysi natočil homo-popcornovú sračku Batman a Robin sa nás teraz snaží presvedčiť, aby sme srali na konzum a všímali si viac jeden druhého, nesprávali sa povýšenecky a neklamali, že sa nám z papúl práši, tak to nie je že solídna, ale kurevská pecka. 81 minút - málo? Houbeles, akurát! Zbytočné polemizovanie proste vystrihneme, pridáme mrazivý hlas Kiefera Sutherlanda v telefóne, sympatického Foresta Whitakera a hráme sa s charakterom Colina Farrella až na najúnosnejšiu mieru a čo nám z toho vznikne? Poctivý biják, ktorý pobaví, nasadí chrobáka do hlavy (bez kecov) a vzápätí odoznie, ako by som ho nikdy nevidel. A práve pre tento posledný dôvod si ho rád dám znovu. TOTO je Schumacher akého ho chcem. Nečudoval by som sa, keby na konci linky bol D-Fensov dvojník. Bacha, ľudia, tento stařík ešte čosi zvládne. ()

Billie777

Jeden z filmů, který jsem viděla jako malá a na který jsem nemohla zapomenout. Ačkoliv jsem ho viděla už vícekrát, stále jsem přo sledování stejně tak napnutá, jako jsem byla, když jsem ho viděla poprvé. Zvláštní, jak někdo dokáže stvořit tak strhující film, který se celou dobu - od začátku do konce - odehrává pouze na jednom místě, v jedné telefonní budce stojící v jedné ulici na Manhattanu. Zajímavé. Je neuvěřitelné, jak jste od začátku napnutí jako kšandy, chvilkami máte chuť se rozbrečet, jak soucítíte s hlavním hrdinou, koukáte se na obrazovku a nic a nikdo vás nedokáže vyrušit, protože prostě ten film vás pohltí tak strašně moc. A to i po více shlédnutí. Natočit takovýhle thriller, to je kumšt. Tady se to povedlo na výbornou. Doslova herecký koncert Colina Farrella. ()

HiddenDragon

(spoilery) Supr tema, velmi jednoduche zpracovani, ktere ale skvele funguje. Kratky film, ovsem nabity originalnim napetim. Colin Farrell hraje uzasne a podmanivy hlas Kiefera Sutherlanda je jak vystrizeny z hororu. Dialogy jsou skvele napsane. Jen je to trochu rychle, tak musite byt pripraveni byt ocima prilepeni k titulkum. Dabing by asi pomohl, ale netusim, kdo dabuje vraha, jehoz hlas je u tohoto filmu zasadni zazitek:-) Kvalitni thriller... ()

kikakrystof

Nevěřil jsem, že thriller odehrávající se celou dobu v telefonní budce může být až tak dobrý. Nemohl jsem od toho odtrhnout oči a navíc si cením konce, dopadl přesně, tak jak jsem to nečekal. Čekal jsem takovej ten typickej americkej konec a ono nic. Dopadlo to tedy super a to je teda taky + a překvapil mě herecký výkon Colina Farrella. ()

Zagros

Film je výborná ukázka, jak se různými způsoby dá vytvářet a stupňovat napětí. Především bych vyzvedl několikrát použitý obraz v obraze. Tímto zajímavým přístupem se celý film a jednotlivé akce urychlují a i díky tomu celý film trvá jen 81 minut a přesto mu nic nechybí. Mám ale i několik výhrad. Colin Farrell zahrál svoji roli obstojně, ale dalo se z toho vytěžit ještě více. Zbytek spíše nevýrazně sekundoval. Navíc mi film přišel zvláštně ukřičený až uřvaný, raději bych volil další stupňování napětí tichem, něž křičícími šlapkami. Telefonní budka rozhodně není dokonalá, ale pozornost dokáže udržet spolehlivě a já ji s klidem doporučím. ()

Vajonek

Dívala jsem se v ospalém rozpoložení a film mě z něj nějak nedokázal vytrhnout. Což bych čekala, pokud má být skutečně tak napínavý, jak někteří píšou. Možná ale byla moje únava prostě jen o něco silnější, co já vím. Zážitku určitě také v tomto případě nepřispělo, že jsem si Telefonní budku pustila dabovanou, zejména Kiefera Sutherlanda to asi chtělo slyšet v originále. Nápad celkově rozhodně dobrý, asi si budu muset film někdy pustit znovu v čerstvějším rozpoložení a v originálním znění, abych zjistila, zda jsme se napoprvé jen minuli v naladění a nebo si prostě z nějakého důvodu opravdu nesedíme. Zatím tři hvězdičky. ()

Davej

Je to dobře zahrané nic s jedním dobrým nápadem.Na můj emoční systém tohle nic nijak nezapůsobilo a že bych se zabýval tou skrytou (?) myšlemkou taky nehrozí. Možná můj názor ovlivnilo velké plátno, na kterém jsem film sledoval, uvidíme tak za tři roky v televizi- přeci jen je to pro tohle zařízení vhodnější typ snímku. ()

cold

Haló, kdo tam ........, Halóóóóó. Co třeba tvoje SMRT. ------- New York, rušná ulice, budka, zvonící telefon, agent lhář a slibotechna a konečně soudce a vykonavatel v jedné osobě představován démonickým hlasem Kiefera Sutherlanda. Jedno místo a banální prohřešek hl. hrdiny (v dnešní spol.) dává dohromady dechberoucí drama. Sázka na Colina Farella (v té době ne moc známého) a hlas Kiefa byla trefa do černého. Po Volném pádu a 8 mm, další skvost od tohoto režiséra. (Asi po minutě, co se tam objeví ty "lehké děvy" mám stochutí je postřílet - neskutečný kurvy, ale atmosféru dělají bravůrně) !!Po tomto zážitku mám obavy zvedat mobil, když je na něm neznámé číslo!! ()

Hopper

Atmosféra ako hrom, o čo je film kratší o to je dusnejší. Aj keď Farrella až tak veľmi nemusím, tu jednoznačne presvedčil, ale na druhej strane Sutherland, aj keď je na plátne len cca minútu svojim hlasovým prejavom je takmer ešte lepší. Skrátka neuveriteľne dobrý film, ktorý dokazuje, že aj za málo peňazí môže byť veľa muziky. ()

Rssa

Parádní adrenalinový nářez, který jsem si užíval celých 80 minut.Na filmu mě zaujali dvě věci: perfektní výkon Colina Farrella a naprosto úžasný zvučný hlas Kiefera Sutherlanda.Navíc je velmi pozitivní, že režisér Schumacher dokázal stlačit děj na docela málo minut, které jsou ale pekelně napínavé. Nemohl jsem se zvednout ani na minutu, protože by mi utekl nějaký důležitý prvek. Souhlasím s názorem,že Joel Schumacher by měl točit jen nízko rozpočtové filmy, protože ty mu jdou nejlépe. ()

Perry-

Vynikající film a to nejen na první shlédnutí. Ačkoliv se odehrává na 10 x10m, je úžasně napínaví. Rozhodně si ale film pusťte v originále, protože jinak přijdete o výtečného K. Sutherlanda. C. Farrell je taktéž výborný, hodně filmu stojí hlavně na něm. Tento film mě odnaučil zvedat veřejné telefony. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor