She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

• USA She-Hulk: Attorney at Law (více)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvůrci:

Jessica Gao

Režie:

Kat Coiro, Anu Valia

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (více)

V seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička od Marvel Studios musí Jennifer Waltersová – advokátka zaměřující se na právní případy spojené se superlidmi – žít komplikovaným životem single ženy po třicítce, která je náhodou také zelená, dvoumetrová a supersilná obryně. (Disney+)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Knowho

Konečně něco co zmiňuje Tiamuta... obecně celkově má být v She Hulk hromada cameí a Easter eggů

Knowho (hodnocení, recenze)

V epizodě je narážka na Wolverine a Eternals,  konkrétně když se na počítači objeví titulky: ,,Muž s drápy zaútočil v baru" a ,,Proč trčí z oceánu obří socha?"

na příspěvěk reagoval Ratemus

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Ty epizody by mohly být opravdu delší ale aspoň to zatím vypadá nadějně, evidentně ten seriál využijí i k různému dovysvětlení různých událostí a následků.

Pichloza

Tak on byl Peterův děda na začátku prvních Strážců, ne? Vím, že tam byl někdo kdo by odpovídal na jeho dědu.

Pichloza (hodnocení, recenze)

Knowho

Aha to s babičkou ani nevím. Nicméně teď budou skoro všichni stejně tvrdit že Peter je Stevuv vnuk i když je nedokáže napadnout že Peterova babička měla ve svém životě zaručeně i někoho jiného.

Pichloza (hodnocení, recenze)

Inteligenti už začínaj věřit že Steve spal se Star lordovou babičkou a že jsou s Quillem příbuzní. Jenom protože tu se kterou se Steve nejspíš vyspal hrála stejná herečka co hrála Quillovu mámu.😒

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

super pilot..tyjo bavil jsem se jako svine, nechapu ze nekomu prijde maslo nesympaticka naopak - je to sympaticka kocanda! hlavne kdyz je zelena! 😀

scofa

scofa (hodnocení, recenze)

Za prvé strašně nesympatická herečka, Mark Rufalo hraje tak unaveně že to vypadá že ho to vůbec nebaví a první díl byla strašná feministická bžunda a nepovedena rádoby komedie!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Kincl

Ono to snad všechno mělo být až v pátém díle, ale během postprodukce to změnili a celý origin hned šoupli do první.

dragon94 (hodnocení, recenze)

Kincl

To k tomu patří. Chtěli tam prostě ještě narychlo naroubovat, že o její tajné "identitě" teď všichni vědí.

Kincl (hodnocení, recenze)

Za mě první díl super :) sice docela urychlili to, proč má tu schopnost, ale to se dá přežít :D sice je mi fuk jak je to v komiksu, ale jediné co mi nejde překousnout, proč když se promění, tak se jí změní barva vlasů a má je rovné :D CGI u obou postav povedené, jen si je Maslany méně podobná než třeba Bruce. A bez toho konce bych se klidně obešel v té síni.

na příspěvěk reagoval dragon94, PKD, Blackhand47

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak to já jsem celkem ráda, co si budeme povídat většina originů se drží stejné formule až působí jak přes kopírák, hlavně ve filmovém zpracování. Tady to sfoukli během 30 minut a jede se dál :)

Knowho

To byla naka bzunda, ne? Jeste jsem si vzpomel, ze je ci byl nejaky kpt. Britanie ci co. :) A mel na sobe tu jejich vlajku.

dragon94 (hodnocení, recenze)

Za mě docela slušný pilot, který ale trpí snahou vměsnat celý origin i s výcvikem do 30 minutové epizody. Což se sice povedlo, ale zároveň to s sebou přineslo i mírné zklamání, neb mám pocit, že se vše pořádně zaběhne až od druhé epizody. Také to s sebou přináší i určitou zkratkovitost, na což trpí obzvlášť závěrečný "souboj," který trvá sotva 10 vteřin.

na příspěvěk reagoval PKD, W.Dow

PKD

Ale existuje Captain Czechia xD Ne vážně zkus si ho najít, tehdy to bylo na Coolu myslím :D

na příspěvěk reagoval PKD

Knowho

No jasne, jen se smej. 😂🤓😁 A jen pro tebe, kpt. Spojene Staty. 🤣🤣🤣 Kpt. Brno ci Praha, neexistuje. 😥🤓 To by byl teprve naser. 🤣

Ratemus

IW a Endgame. Vecna otazka. No, co se tyce infa z teto miniserie, vec se ma takto, ze uz jsem nejakou dobu vedel, ze zemre nekolik postav a ja zatim nejsem proste pripraven na to, ze uvidim smrt kpt. USA v podani dokonaleho Chrise Evanse. To by me v souc. dobe, asi zabilo. Nedelam si prdel.

na příspěvěk reagoval Knowho, Ratemus

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (více)

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér