Režie:
Zdenek SirovýScénář:
Pavel JuráčekKamera:
Jan ČuříkHudba:
Wiliam BukovýHrají:
Karel Meister ml., Jaromír Hanzlík, Karel Engel, Jitka Zelenohorská, František Hanzlík, Jan Schánilec, Jan Kotva, Miroslav Rataj, Mahulena Kulendíková (více)Obsahy(1)
Dva nudící se mládenci se rádi vytahují, jenže znenadání tragické vyvrcholení jedné rvačky je přiměje, aby se vydali na bezhlavý útěk před zodpovědností... Důraz je položen především na stále zkratovitější chování lidí, kteří se ocitli v mezní situaci. (oficiální text distributora)
Hrají
Karel Meister ml.
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Královská hra (1980) (TV film)
Jak přijít o život (1974) (TV film)
Uzavřený pavilón (1990) (TV film)
Jaromír Hanzlík
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Ikarův pád (1977) (TV film)
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Karel Engel
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Jitka Zelenohorská
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Skřivánci na niti (1969)
František Hanzlík
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Na kolejích čeká vrah (1970)
Slasti Otce vlasti (1969)
Jan Schánilec
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (divadelní záznam)
Petrolejové lampy (1971)
Jan Kotva
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Smrt krásných srnců (1986)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Petrolejové lampy (1971)
Miroslav Rataj
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dukla 61 (2018) (TV film)
Doktor Faustus (2016) (divadelní záznam)
Mahulena Kulendíková
Nejlepší filmy:
Ostře sledované vlaky (1966)
Starci na chmelu (1964)
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Jaroslav Mařan
Nejlepší filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Marketa Lazarová (1967)
Spanilá jízda (1963)
Jaroslav Cafourek
Nejlepší filmy:
Finský nůž (1965)
Táňa Berglová
Nejlepší filmy:
Finský nůž (1965)
Bohumil Heller
Nejlepší filmy:
Finský nůž (1965)
Sáša Neuman
Nejlepší filmy:
Finský nůž (1965)
Karel Slíva
Nejlepší filmy:
Finský nůž (1965)
Adolf Kohuth
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Duhová kulička (1985) (TV film)
Zlá krev (1986) (seriál)
Krajina s nábytkem (1986)