korbitch22

U mě nejkultovnější z kultovních.Geniální dialogy,zvrácený humor,úžasné herecké výkony.S kámošem sme to kdysi sjížděli každej vejkend při alkoholovém a ehm i jiném dýchánku :-) Film,který je dokonalý snad úplně vším,od úvodních tiulků,střihu,hudby až po asitentku co Quentinovi nosila kafe.Film který mě inspiroval asi nejvíc točit vlastní věci a věnovat se filmařině.Do tohodle dal Tarantino všechno a podle mě nikdy nic lepšího už nikdy nenatočí.....posílaš sem Wolfa?kurva negře proč si to neřekl hned??? je ti líp ty zmrde? :-) 100%. ()

marhoul

Kdo by neznal Pulp Fiction? Tímto filmem se Tarantino definitivně zapsal zlatým písmem do světové kinematografie. Mně osobně seděly tyto jeho první počiny nejvíce, (mám na mysli: PF, Reservoir Dogs a Jackie Brown) než-li jeho westernové období, (vlastně ani ke Kill Billovi se nevracím), přesto uznávám Quentin je pán. Historky z podsvětí jsou kultovní právem, myslím že nikdy nevyvanou. ()

Scalpelexis

"Royal with Cheese", "Zed's dead, baby", "Dead nigger storage" a "Do they speak english in what" jsou hlášky, které se nezapomínají. Takový úplně jiný film, kde se moc neděje, ale spoustu napovídá, se stal kultem. Právoplatně a bez jakýhkoliv dodatku. Scénář, S.L.Jackson a Harvey Keitel jsou fenomenální. ()

váca

Pokud jste fanouškem Quentina Tarantina, tak tenhle film je klasika, kterou si nikdo nemůže nechat ujít. Tolik skvělých herců, které se zde vystřídali, snad neuvidíte už nikde a nikdy pohromadě. K tomu jeden z nejlepších soundtracků a je na světě dílo, které řadím do svých Top 10. ()

Yardak

Výborný film, jenž Tarantino podle mě už nikdy nepřekoná. Zajímavé postavy, hlášky mafie, dobrý scénář, dialogy a nejlepší postava jasně Willis :)). ()

heyda

Film, který je pro spoustu lidí kultovním, co kultovním - přímo nejkultovnější záležitostí v dějinách kinematografie, se v mých očích jeví jako úplně průměrný film s hodně drahým obsazením. Ano, musím uznat, že režie je originální a pár slušných hlášek si člověk taky vybaví, ale film jako celek na mě prostě nezapůsobil! Tarantino mi přijde trochu nadhodnocený, tak bacha na to, aby mu to vaše obrovské nadšení pro něj nevlezlo do palice. Bacha na to :-D :-D ()

lola3121

Tak tohle je kultovní film z nejkultovnějších. Co k němu napsat? Hlášky z něj už vstoupily do historie, stejně jako famózně sjetá Uma Thurman, tančící u Mazaného králíčka. Takže bych pietně vzpomněla snad jenom Johna Travoltu a jeho čtvrtlibrák se sýrem a na závěr slibuju, že opravdu, ale opravdu nezapomenu vzít ty hodinky z toho podělanýho klokana. Miluju tě, Hanny Banny. A Quentine, tebe taky samozřejmě :-) ()

VenDulin85

Užila jsem si toho luxusu, že jsem si na Pulp fiction zašla do kina. Po dvaceti letech od jeho vzniku. A v kině jsem ho vlastně viděla poprvé tak nějak celý, v dřívějších dobách se mi podařilo vidět vždycky tak zhruba deset, patnáct minut a jenom jsem si řekla, že to bude hodně švihlé a hodně sprosté. Omlouvám se! Je to hodně švihlé a hodně sprosté, a zároveň je to geniální. Těžko psát komentář, když se ještě pořád musím smát těm hláškám a zároveň žasnu nad dokonalým výběrem hudby, tento film je prostě mimo všechny kategorie... ()

Pejpr

Filmařský vrchol Tarantina, pochybuju, že ještě někdy natočí něco, co by se alespoň trochu přibližovalo kvalitě Pulp Fiction. Za živýho Boha nemůžu přijít na to, koho tady hrál Steve Buscemi. ()

honajz

S tímhle filmem mám pokaždé problém. Některé věci v něm jsou filmařsky geniální, jiné naprosto nudné a o ničem. Takže 2,5*, zakrouhluji nahoru. ()

MontyBrogan

Všetko, čo ste chceli vedieť o filme, ale báli ste sa nabiť zbraň. Spojením viacerých scén z obrovských klasík svetovej kinematografie a pridaním bizarného príbehu, by si vedel každý poskladať jedno vlastné Pulp Fiction. Ale musel by mať TEN TALENT! Mimochodom, toto je pre mňa najviac hladopudná (aké slovo!) scéna ever. A tých naj... scén sa tu nachádza nespočetne. To už len vedieť, z koľkých scén Tarantinov opus magnum pozostáva. ()

Jinny

"Myl jsem se stejným mejdlem a můj ručník rozhodně jako vložka nevypadá." No prosím - a přitom je to o koloběhu násilí. ()

HellFire

Tarantina sem nikdy nemusel a proto sem se ani nedivil, kdyz sem si po shlednuti rekl: "A co ma byt na tomhle kultovniho?" ()

eraserhead666

Pět hvězdiček jsem střelil bez přemýšlení hned, jak jsem se na csfd zaregistroval a ještě nemohl komentovat. Tak jsem si nedávno Pulp Fiction pustil znovu. A mám chuť alespoň jednu ubrat. Poprvé jsem film viděl v kině když měl premiéru, o Tarantinovi jsem neměl ani páru a ani o filmu samotném jsem toho moc nevěděl, do kina mě nalákal čistě a jen Bruce Willis a scéna v traileru jak si v obchodě vybírá zbraně. Tak jsem na to šel a určitě jsem zklamaný nebyl. Nejen ve své době (ale myslím i teď) na první podívání je film parádní. Já s ním mám ale ten problém, že čím víckrát ho vidím, tím méně mě baví. Mizí překvapení, dialogy už zná člověk nazpaměť a myslím si, že zcela nepochybné je, že je film zbytečně moc dlouhý a místy nudný a strašně (až přes míru) ukecaný, což je případ např. úvodního rozhovoru Jacksona s Travoltou a minimálně dvě třetiny povídky s Thurmanovou a Travoltou. Naopak, Christopher Walken a Harvey Keitel podávají vynikající výkony. Takže, zůstanu u pěti, protože na poprvé se mi to strašně líbilo a nepozoroval jsem žádné vady na kráse, ty se objevují až s každým novým shlédnutím. Takže je možný, že pro uchování krásy filmu, si ho už nikdy nepustím. ()

poz3n

Každej o Pulp Fiction mluví ve spojení s kultovním snímkem a podobně. Nevim proč tomu tak je. Já jsem se slušně bavil, ale tim to asi tak ňák končí. Nijak dokonalej mi tenhle film nepřišel. ()

Roman.Ticka

Tak tenhle filmík mě hooodněěě potěšil. Fakt paráda. Nejdřív to vypadalo na pouhé konverzační přestřelky a fuckové hlášky, no ale velmi brzy došlo i na skutečné precizní akce s výbornými Julesem a culíkatým Vincentem. (Ne že by konverzace ubylo.) Ale že mě tak rozesměje scéna s toustovačem aneb jak poslat Vinciho zpět do jeho vlastních sraček, jsem nečekala ani náhodou. I tak lze vyložit trapné ticho. Směju se ještě dnes. :-) Další pecka - Butch se samurajským mečem a Marsellus u úchyláků! (Jsem pěkně rozmrdanej) Hi (pozdrav). A také akce náhodný výstřel Vincenta a čistič Winston, nebo sám velký Jimmie a jeho problém svatebního povlečení...Quentin je naprosto ujetý génius, nelze hodnotit jinak, jen rozhodně výš. Kool & The Gang!! ()

jonyyy

"Mám před domem snad ceduli sklad mrtvejch negrů?" Pulp Fiction je jeden z těch filmů, do kterých člověk musí dozrát. Excelentně natočená konverzačka s dokonalým obsazením. Ale herecky, stejně jako vždycky, nejvíc vyniká sám Tarantino :D Po druhé projekci 85% ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra