Nádherné mladé ženy s fantastickými postavami. Krásní svalnatí muži. Hodiny aerobicu, posilovny, šatny, sauny, bar. Všechno, co bychom mohli očekávat v každém moderním kalifornském sředisku pro zdraví. To naše je stejné, avšak poněkud se liší jeho podstata. Zde lidé necvičí, aby se cítili lépe. Zde umírají... (Multi Home Video)

darkrobyk

Podle názvu by se mohlo zdát, že ty krásné děvečky se za doprovodu diska ucvičí k smrti, ale ne, od toho je tu maskovaný vrah s obří sichrhajckou. Na začátku je opékačka v solárku, což je asi nejlepší vražda, a pak už postavy kapají jako mouchy, ale žádné výživné gore se nekoná. A to došlo i na podříznutí krku. Jo, Italové, ti by ukázali nůž projíždějící střechou auta a hlavou pěkně v detailu. Takže OK, průměrný slasher, kde mi ze všeho nejvíce vadily nesympatické postavy. Alespoň že vše šťastně skončilo. Tedy chápu, že na podobnou hudbu se cvičilo, ale osmdesátá léta nabízela i v disku lepší kusy....tohle bylo otřesné. Jen titulní skladba, co lehce převzala motiv z Halloweenu, docela ušla. ()

Campbell

Slasher od Priora? To jsem si nemohl nechat ujít. Čekal jsem šílenost ale nakonec se mi dostala docela vážná kravina. Abych byl upřímný spíše jsem zklamaný. Ne film není rozhodně špatný jen je zbytečně nudný a třeba takový scény s posilováním mě extrémně nebavily. Krve tu nijak extra není a tak člověk prostě sedí a čeká na konec který taky nebyl nijak záživný. ()

Karamanlis

Pohodová osemdesiatková vyvražďovačka, odohrávajúca sa vo veľkom športovom centre, plnom vyšportovaných kočiek, frčiacich na aerobicu a svalovcov, závislých na činkách. Zábery na plné zadočky dobových fešánd v horlivom tréningovom nasadení potešia, rovnako ako občasné šatňové či sprchové scénky, alebo početné mordy, v ktorých vrah používa netradičnú slasherovú zbraň - veľkú zicherku. Killer Workout je jedným z prvých filmov béčkového režiséra a scenáristu Davida A. Priora, ktorý sa tu pokúsil aj o šokujúce rozuzlenie a za seba môžem povedať, že sa mu to svojim spôsobom aj podarilo. Do jednej z hlavných úloh pochopiteľne obsadil svojho brata - akčnú "skorohviezdu" Teda Priora, ktorý tu s radosťou predvádza svoje napumpované bicepsy a zhruba každú polhodinu si dá pästný súboj s nejakým iným fitnesákom :) ()

ricci.s

Celkom fajn slasher. Nie je síce veľmi krvavý a vraždy boli dosť nenápadité, ale od druhej polovice sa sypali ako na bežiacom páse. Film má dve veľké výhody: Hudbu a prostredie. V hudbe sa často striedal rockové a popové šlágre 80. rokov. Hralo tu množstvo vyšportovaných sexy kočiek s peknými prsiami, čiže na scénky, kde pekne pokope cvičili aerobik v obtiahnutých oblečkoch, bola radosť pozerať. ()

honajz2

A já jsem si myslel, že tu ty krásné mladé ženy budou vraždit cvičením, že je prostě ucvičí k smrti a ono ne, je to jenom obyčejnej slasher, akorát se odehrává v nějakém sportovním centru. Na rovinu, je to strašně hloupé, nedává to ani pořádně smysl a všichni se tu chovají jako idioti, navíc celý ten film působí hodně levně, ale ono to je díky všemu tomu špatnému dost zábavné. Především v těch hloupých dialozích, navíc ten detektiv byl řádný idiot, takže o zábavu bylo postaráno. A ty bojové scény! No nic, jako horor tohle fakt nefunguje, jako komedie to však obstojí celkem dobře. 3* ()

• Natáčelo se v Los Angeles v Kalifornii. (Epistemolog)