Texaský masakr motorovou pilou

• USA Texas Chainsaw Massacre

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. (Netflix)

bmx6

Já teda nevím,ale mě to teda moc neuchvátilo.Začátek vypadal slibně,ale bohužel jen začátek.Potom už to moc dobré nebylo.Já vím,že máme jiný rok a nechtěl jsem nic porovnávat,ale to prostě nešlo.Texaský masakr motorovou pilou z roku 1974 je jen jeden a tak to prostě je.Všechny ostatní filmy zkrátka nejsou tak dobré a tento patří k těm nejhorším.A co teprve návrat Sally.Ten se opravdu moc nepovedl.Ani autobus žádná sláva.Jediné co se mi líbilo,tak byl drobný masakr v dodávce se šerifem a blondýnkou. ()

veverysiak

Zostal som príjemne prekvapený, lebo som čakal len bohapustú priživovačku na kultovej klasike, nie je to síce žiadna prevratnosť, ale prívrženca hororu celkom poteší, a tak dokážem prehltnúť nejaké tie nezmysly a hlúpe konania, takže 55%. ()

Lucienne6

Spoiler...............................Ale notak........Rozřízne ženskou napůl, mává s ní ve vzduchu kdy má ona motorovku v břiše,ona padne a za pět minut po dalších dvou scénách s jinou postavou po něm zase začne střílet ?! ()

Sharlis

Prva polovica je super, temna hororova atmosfera a nemilosrdne gore. Druha polovica je strasny trash bez akehokolvek napadu. Ten koniec som nepochopil. ()

Hellscuboy

Masakr to byl no,v MHD..to jo,ale to je všechno tvl..ty dvě krutopísně neshymphatický ségry by člověk pohledal možná tak v Masacru 18+ a ani nevím jestli bych potřeboval ubrousky...Devlinovi by měl Kožotvář uříznout pracky,aby už nikdy nic nenapsal,páč jsem už pak fandil dřevorupci,protože takhle debilní skvadru postav jsem dlouho neviděl a všichni chcípnout zasloužili..howg....jo a přejmenujte to na "Tupci a masakr v MHD". ()

Ace.A.T.L.

Opět a zase ACH JO. Divím se, že tohle ještě někoho baví točit a někoho baví se na to koukat. Vždyť je to ímrvídr to samý. Stupidní chování lidí, nesmyslný chování lidí, naprostá a brutální odolnost hlavního zlobidla je až trapná. V některých scénách se muselo vyplnit časový místo nějakou vraždou, tak tam dali lidi, co dělali hovno a jen se nechali nakrájet. Tohle byla stejná hovadina, jako předchozí "filmy". Blbost a zbytečnost. Nic hororovýho, jen klasická krvavá slintárna. Za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

Matonny1012

Tak toto bol najhorší Texaský masaker všetkých čias . Absolútne nelogické chovanie postáv. Zbytočne zábery ktoré tam boli asi len preto aby natiahli čas aspoň na tú hodinu 20minut . Jediná hviezdička za to ako tá scéna v autobuse pripomína dnešnú dobu v ktorej keby prišiel na zem aj reálne thanos z armádou tak prvé čo blbý ľudia si zapnú kamery na telefónoch.  Po minuloročnom Halloween som myslel že nič debilnejsie nepríde . Mýlil som sa. ()

Necrolock odpad!

Proboha to byla NUDA. Tento film si absolutně nezaslouží 45 %. Horory nepatří mezi nejlogičtější a narativně nejvyspělejší filmy, ale tenhle počin je scénáristicky pod úrovní YouTube sketchů. Jediné co mě bavilo bylo hádat, co se stane v další scéně. Trefil jsem se vždycky. Předvídatelný, stupidní a nudný film. Roky jsem nenapsal recenzi, ale tohle je skutečně odpad. ()

pepan9135

No doháje...to je zase průser. Popravdě ani nevím co si o tomhle filmu mám myslet. Texaský masakr mě vždy hrozně bavil a postavu leatherface mám dost rád, tak kde tady mohla nastat chyba? Netflix. Jo, to je ta chyba. Totálně nezkušené, nudné a trapné herecké výkony. Celkově, obsazení selhalo. 83 minut mého života pryč. Ach jo :/ . Dvě totálně nesympatické sestry, a nějaký random nudný pár. Leatherface tady sice je celkem fajn...no ale pár ,,wtf,, momentů tady je. Ale alespoň ta brutalita byla fajnová. 35% maximálně! ()

bonovox

Nové spracovanie slávneho hororu je dosť slabým kúskom. Síce je to dosť brutálne a gore efekty fungujú, hrozný scenár, výber hercov a stupidne chovanie postáv všetko zhadzuje. A pomstychtiva babička je riadne WTF. ()

JesterKruger odpad!

Už mě štve, jak lidi pořád vynechávají díly předchozí a navazují na ten první díl. Tenhle díl je jedna velká nuda. Naprosto o ničem. Navíc je tam spousta chyb. Děj se chvílemi od původního texasáku hodně odpoutává (tím chci naznačit to, že tento díl jako kdyby nenavazoval). Jediná pozitivní věc na tomto filmu je, když ta holka někde ke konci filmu na Koženou tvář zavolá: ,, Kožom*de!" ()

Saxos

Béda Trávníček zahltil venkov Texasu plným kolem Mountfield slev. Kladiva, sekery, klasická 25 let stará, zrezlá motorovka a další nářadí v akci. A taky to tak dopadlo. Levný brak. Závěr: nedoporučuji. ()

pollstro

První oficiální přímé pokračování legendárního zástupce slasher hororu Texaský masakr motorovou pilou, který bere v potaz minulost příběhu a s odstupem delšího časového horizontu na něj přímo navazuje. Moderně současné zasazení příběhu do woke společnosti dnešního světa působí jednoúčelově zalíbit se mladší generaci, přičemž věrného fanouška a obdivovatele původního dílu záměrně odkládá na druhou kolej. Ačkoliv kompetentní, rutinně inscenovaný slasher horor může působit místy zábavně, jeho ignorace logickému vyznění již tak hloupého scénáře jednoznačně reprezentuje fakt, že pokračování nebylo vůbec potřeba, jelikož nepřináší absolutně nic nového, zároveň si nedefinuje žádné další cíle, a navíc vrhá na hlavní hrdinku originálního dílu neblahý pohled, který fanoušci těžko snáší. Přesto je z některých momentů cítit provokativní střet prohnilé Ameriky a nové mladé generace, který je radost sledovat. Brutální scéna s autobusu je s největší pravděpodobností nezapomenutelným momentem. ()

Modular

Nevím, co jsem od tohohle čekal. Jedná se o typický krvák s nulovou hodnotou scénáře a dost mizernými hereckými výkony. Realističnost ani neberu v potaz, protože to bych u tohohle typu filmu ani nemohl očekávat. Postavy byly k smíchu, rozhodnutí postav bylo k smíchu, jedná se prostě jenom o týpka, co s motorovou vraždí lidi v Texasu. Což by odpovídalo názvu, ale to neznamená, že by se to jakýmkoliv způsobem drželo horrorového prvku. Je pravda, že jsem se nad pár momenty pousmál, protože jako bezduchá zábava to asi poslouží, ale na víc ne. Znovu bych se na to nepodíval a doporučil bych to jenom lidem, co vyhledávají tenhle ten styl filmů. Prostě jen krvák. ()

Rogamko

Sériu Texaský masaker motorovou pílou mám prezretú na komplet, na prvý film sa nič nechytá to bola lahôdka z roku 1974 a ten film bol spravený úchvatne, ešte by som povedal že aj Texaský masaker motorovou pílou z roku 2003 by mu mohol konkurovať ale poďme k filmu. Myslel som si že tým že sa vráti nejaká známa postava že to dostane oživenie ale bohužiaľ nebolo tomu tak. Dej nič moc, napätie tiež nič akurát Leatherface si to s motorovkou užíval do sýtosti. Autobus plný blbých tínedžerov ktorý prídu do mŕtveho mesta si Kožená tvár vychutnal poriadne, krvi bolo veľa až moc. Neviem čo by som viac napísal do recenzie, veľa scén je tak blbých a nelogických že až. Naozaj mám pocit že slasher filmy upadajú aj keď sa snažia oživiť film s postavami dávno minulými ale to veľa krát nestačí. Stále dúfam a verím že príde nejaký slasher film napríklad aj konečne normálne spracovaný Piatok 13 ktorý nás fanúšikov slasherov naplní tými správnymi očakávaniami. 3/10 ()

Mangano

Tiše vrnící stará bezzubá motorová pila, kterou už nikdo nedrží, nikdo ji neovládá. Prostě si jen tak sama škytá v prázdnotě na poslední výpary benzínu, co v sobě ještě má. ()

Lilith03

Nevím co tedy vadí ostatním komentujícím, ale za mě to je nejlepší za posledních několik předchozích verzí. Tohle je povedený texaský masakr, kvalitní herci, napínavé, fajn relax prostě. Sarah Yarkin se mi líbila už ve všechno nejhorší 2, tady zářila ještě víc. Po dlouhé době kvalitní horror! ()

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru