Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

Leptictidium

Normálně bych jásal radostí z kvalit nové Ahsoky, ale vzhledem k událostem to neudělám. Seriál mega kvalitní, atmosféra/postavy/prostředí k tomu nemám jedinou výtku (upřímně při závěrečných titulcích u každé epizody jsem trchu zadržoval slzu z dojetí). Ale trochu cítím, že se SW opět dostaly do tzv. „Dějové pasti“ jako po epizodě VIII: The Last Jedi (kdy je samotné dílo výborné, ale nedovedu si představit, kde dějově navázat). To ovšem není vůbec nic vzhledem k tomu nejhoršímu problému. Je to opravdu k pláči, když odejde zrovna ten nejcharismatičnější, nejsympatičtější a vlastně i nejtalentovanější herec, který by měl velkou budoucnost v budoucích SW-projektech 😭. Přeobsazení postavy se zřejmě v budoucnu stane, to už ale podle mě nebude ono. Zvěsti o tom, že by Baylana mohl hrát Sean Bean (Boromir) sice zní už o něco lépe, ale zase to srovnání Bean/Stevenson, kde za hercem stál celý fandom, tak mě ještě více děsí, jak bude přeobsazení přijato. Jinak se jedná o další fantastický počin v galaxii (nebo dvou galaxiích 😊?) Star Wars a vysněná 5. série Rebels jako kdyby se stala. 10/10 Nejlepší epizoda – Fallen Jedi, Nejlepší postavy – BAYLAN SKOLL, THRAWN, SHIN HATI. ()

Flashback

Mizerné herecké výkony, špatně napsané a často protivné "silné ženské charaktery", hodně špatné akční/soubojové scény a směšně laciné CGI. Jen další z řady Star Wars woke odpadu který na nás dál Disney zvrací. Pro nenáročné dospívající diváky asi fajn, ale pro ostatní no-go. ()

trompax

No tak "Ahsoka" byla docela zklamání. Čekal jsem, že to bude úplně něco jiného, ale nakonec to bylo jen takový průměrný sci-fi. Jasně, bylo tam pár pěkných momentů, ale celkově to bylo docela fádní. Ahsoka byla sice fajn, ale nějak se to nevyvíjelo tak, jak jsem čekal. Místo toho, aby to bylo o ní a jejím vnitřním boji, bylo to spíš o nějakých divných vedlejších příbězích a akci. No nic moc, doufám, že další Star Wars seriál bude lepší. ()

Petbrab

První sezóna potěšila. Je to propracované, nikam to nespěchá. Super SW. I když tedy trochu poplatné době, že hlavní hrdinky jsou především ženy. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023