Režie:
Robert StevensonKamera:
Frank V. PhillipsHudba:
Buddy BakerHrají:
Dean Jones, Tim Conway, Suzanne Pleshette, Keenan Wynn, Jo Anne Worley, Dick Van Patten, Vic Tayback, Jonathon Daly, John Fiedler, Hans Conried, Richard Lane (více)Obsahy(1)
Pokračování známé komedie z produkce Walta Disneyho Shaggy Dog o chlapci, který se silou magie čas od času proměňuje v psa. (Hans.)
Hrají
Dean Jones
USA
Nejlepší filmy:
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
Tea and Sympathy (1956)
Zatracená kočka (1965)
Tim Conway
USA
Nejlepší filmy:
Scooby-Doo a piráti (2006)
Vánoční stromeček (1999)
Gang jablkových knedlíků opět zasahuje (1979)
Suzanne Pleshette
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Ptáci (1963)
Columbo (1971) (seriál)
Keenan Wynn
USA
Nejlepší filmy:
Jo Anne Worley
USA
Nejlepší filmy:
Kráska a zvíře (1991)
Goofy na výletě (1995)
Hlava (1968)
Dick Van Patten
USA
Nejlepší filmy:
'Weird Al' Yankovic: The Videos (1996) (video kompilace)
Charly (1968)
Spaceballs (1987)
Vic Tayback
USA
Nejlepší filmy:
Motýlek (1973)
Charlie: Všichni pejskové jdou do nebe (1989)
Muž, o kterém nic nevím (1963)
Jonathon Daly
USA
Nejlepší filmy:
The Strongest Man in the World (1975)
Poklad na ostrově Matecumbe (1976)
John Fiedler
USA
Nejlepší filmy:
Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)
A Raisin in the Sun (1961)
Není král jako král (2000)
Hans Conried
USA
Nejlepší filmy:
Diktátor (1940)
Písně z Broadwaye (1949)
It's a Wonderful World (1939)
Richard Lane
USA
Nejlepší filmy:
Hellzapoppin' (1941)
Leopardí žena (1938)
Vzdušné zámky (1938)
Benny Rubin
USA
Nejlepší filmy:
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
Občan Kane (1941)
Letiště (1970)
John Hayes
USA
Nejlepší filmy:
Poklad na ostrově Matecumbe (1976)
End of the World (1977)
Ronnie Schell
USA
Nejlepší filmy:
Dobrák Rover (1991)
Scooby-Doo and the Ghoul School (1988) (TV film)
Love at First Bite (1979)
Herb Vigran
USA
Nejlepší filmy:
Pan Verdoux (1947)
Sestup Orfeův (1960)
Připoutejte se, prosím! (1980)
Iris Adrian
USA
Nejlepší filmy:
Konvoj do Murmanska (1943)
Our Relations (1936)
Mighty Joe Young (1949)
Karl Lukas
USA
Nejlepší filmy:
Tora! Tora! Tora! (1970)
The Trap (1959)
Vládce severu (1973)
John Myhers
USA
Nejlepší filmy:
Quo Vadis (1951)
1776 (1972)
History of the World: Part I (1981)
Richard O'Brien
USA
Nejlepší filmy:
Columbo: Výkupné za mrtvého (1971) (TV film)
Kmen Andromeda (1971)
Únos naruby (1976)
Richard Bakalyan
USA
Nejlepší filmy:
Čínská čtvrť (1974)
Okamžik rozhodnutí (1962)
Von Ryanův Expres (1965)