Reklama

Reklama

Dlouhá cesta

  • USA A Walk to Remember (více)
Trailer

Obsahy(1)

Pokaždé, když do malého přístavního města Beaufort v Severní Karolině zavítá jaro a vítr zavoní piniemi a mořem, vzpomene si Landon Carter na svůj poslední rok na střední škole a na dívku, která změnila celý jeho život. Na Jamie Sullivanovou. Byla vážná a konzervativní, její otec, reverend baptistické církve, ji vychovával přísně a bohabojně a Jamie jako by vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají. Zato Landon byl tehdy bezstarostný větroplach, který se potloukal s kamarády, vymýšlel klukoviny, nedělal si žádné plány do budoucna a upřímně řečeno si příliš nevěřil. Přesto se jednoho dne život těchto dvou mladých lidí osudově protnul a mezi Jamie a Londonem se zrodila láska. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (350)

klerik 

všechny recenze uživatele

Ak sa vám páčila JESEŇ V NEW YORKU a NOVEMBROVÁ ROMANCA a teraz to chcete v teenagerskej forme, nech sa páči... Otrepaný príbeh o frajeríkovi a slušňáčke, ktorí si k sebe hľadajú cestu. Romantika celkom fajn, herci prekvapivo dobrí... ale to klišé!!! Film sladký a výchovný až to zabolí, kde všetko poukazuje nato, že treba veriť a treba sa polepšiť... Nájdete to aj pod názvom (asi nie moc oficiálnym) Škola pocitov... ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

A další romantika od velkého Nicholase Sparkse. To je ten spisovatel, co má na svědomí předlohy ke snímkům "Talisman" nebo "Bezpečný přístav". On se chlapec snaží a vy si budete myslet, že sledujete opravdu romanci, kde je něco trochu víc, ale když se nad tím s odstupem času zamyslíte, zjistíte, že vás zase jenom opil rohlíkem a vůbec nic navíc vám nenabídl. Jen hezký film, který vypadá dobře a kde si vaše přítelkyně - a možná i vy - na konci pobrečí. ()

Reklama

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Veľmi krásny príbeh, kde sa zlý chlapec Landon po čase zaľúbi do reverendovej dcéry Jamie, ktorá chodí a spieva v kostole a oblieka sa obyčajne. Aj tak medzi dvoma rozdielnymi ľuďmi splanie láska. Jamie ma rakovinu, ale nič im nebráni k tomu aby sa zobrali. Jamie zomrela, ale skvelý príbeh medzi dvoma ľuďmi pretrval. Reverend ktorý ich láske najprv nebol nadšený, ale potom si Landona veľmi obľúbil. Zdajú sa vám tieto slova presladené, hádam aj sú, ale mne to neprekáža. Je to úžasný film a keď tam prirátate veľmi dobrý výkon Mandy Morre, tak nemôžem dať iné ako 5*. ()

GILLWANDER 

všechny recenze uživatele

No dobre, bolo to miestami dojemné, niekto by povedal, že mu to až srdce trhalo (v mojom prípade nie) no stále je to len láskou ovenčaná tínedžerská zlátanina, ktorá vábi diváka akousi vierou do života, vierou, že sa napraviť charakterovo dá hocikto aj najväčší hulvát na škole. A to už nevravím o deji, ktorý bol tak strašne presladený, že by ste z neho mohli vyrobiť hektolitre sirupu. Hlavný aktéri boli celkom slušný, no občas zo seba robili debilov. Na štyri plné hviezdy to nie je, tri a pol už len kvôli tomu, že to bolo pozerateľné a len sem tam ma nuda škrtila. Na druhú projekciu to žiaľ nevidím. 65% ()

gilmore_girl 

všechny recenze uživatele

Ustredni dvojice je vazne skvele vybrana, vypadaji spolu uchvatne. Zvlast Shane se predvedl a ty jeho zamilovane pohledy jsou srdcervouci (bez debat jeho nejlepsi herecky vykon). Je to pribeh o prave, ciste a nevinne lasce, takze to pro dnesni pubertaky asi moc nebude. Na muj vkus je Mandy az moc zbozna, ale stejne me to dojalo, klise neklise. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (12)

  • Pro natáčení bylo použito několik lokací ze seriálu Dawsonův svět – jmenovitě škola, nemocnice a dům Landona. (HellFire)

Reklama

Reklama