Reklama

Reklama

Jen pro tvé oči

  • Česko Přísně tajné! (více)
Trailer

Obsahy(1)

James Bond neztrácí dech, ať už má zdolat alpský ledovec nebo Středozemní moře. Roger Moore v hlavní roli britského akčního filmu. Britská špionážní loď Svatý Jiří najede u albánských břehů na starou válečnou minu a potopí se. V tom okamžiku jsou v nejvyšší pohotovosti jak britská tajná služba MI6, tak sovětská KGB. Na palubě Svatého Jiří byl totiž supertajný kódovací systém A.T.A.C., používaný pro komunikaci s jadernými ponorkami. A obě strany železné opony jej chtějí za každou cenu získat. Britský agent James Bond se napřed vydá vypátrat kubánského nájemného zabijáka Gonzálese, který v albánských vodách zavraždil námořního archeologa Havelocka se ženou. Havelock totiž v hlubinách pracoval pro Brity právě na hledání Svatého Jiří. Bond požádá o spolupráci bohatého řeckého magnáta a spolupracovníka MI6 Kristatose. Zatím netuší, že Kristatos je dvojitý agent, který se chce zmocnit zařízení A.T.A.C. a prodat je Rusům. Než se s ním James Bond bude moci vypořádat, musí zvládnout zabijáky Locqua a Krieglera, stejně jako rychlou jízdu na lyžích, skalní stěnu nebo mořskou hloubku... (Česká televize)

(více)

Diskuze

Leno

Leno (hodnocení, recenze)

Jeden z filmov , kde ústredná melódia sa krásne hodí aj do jednotlivých scén počas filmu. 

donkocicak

donkocicak (hodnocení, recenze)

Tento film je podle knizni predlohy. For Your Eyes Only je povidkova kniha a cast filmu v knizce najdeme. Dobre, treba Agent, ktery mne miloval, to je uplne neco jineho nez kniha. Ale napr. Zijes jenom dvakrat nebo V tajne sluzbe... se knihy trochu drzi. Ale jaky film se drzi knihy na 100% ? Vinnetou take ne.

LeG!oN

LeG!oN (hodnocení, recenze)

alzoo: tak tohle je nemalej kec. Ztrácíš se mezi těma co srovnávaj knihu a film..........

alzoo

alzoo (hodnocení, recenze)

jen škoda, že všechny Bondovky podle knížek jsou úplně bezceny! Filmy jsou úplně o něčem jinym, Bond v nich vypadá jako nepřemožitelnej drsnák a děj se vytrací. Az z knizky sem se vzdycky docetl wo co go! Jinak je to proste klasika! James rulezz!

Související novinky

Zemřel původní Boba Fett Jeremy Bulloch

Zemřel původní Boba Fett Jeremy Bulloch

18.12.2020

Ve věku 75 let zemřel herec Jeremy Bulloch, původní představitel námezdního lovce Boba Fetta z Impérium vrací úder a Návrat Jediho. Stalo se tak jen týden poté, co zemřel jiný herec ze Impéria, David… (více)

Reklama

Reklama