Před pěti lety prováděl jaderný fyzik Bruce Banner společně se svou přítelkyní a kolegyní Betty Rossovou výzkum pro americkou armádu. Její otec, generál Ross, jim řekl, že jde o experiment, jehož výsledkem bude odolnost člověka vůči záření gama. Bruce si byl výsledky svého výzkumu tak jistý, že sérum aplikoval sám sobě. Látka však zapříčinila, že se změnil v obrovské zelené monstrum, zničil laboratoř a zranil několik lidí. Po návratu do lidské podoby uprchl a generál Ross po něm začal všemi možnými prostředky pátrat. V současnosti se Bruce ukrývá v Brazílii. V Hulka se změní vždy, když jeho srdeční tep překročí hranici 200 úderů, proto se snaží rozvíjet sebeovládání. Zatímco se Bruce snaží vyléčit svůj stav, na obzoru se objeví nepřítel s podobnými schopnostmi, který naopak nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby se z člověka přeměnil v monstrum Abomination. (TV Nova)

Grimaldi

Hulk má mnoho problémů, ale tím největším je zkratkovitost. Když už se jeho origin odbude v rámci úvodních titulků , tak bych očekával o to našlapanější ,na místě nepřešlapující film! Herecky překvapivě naprosto zoufalá ústřední dvojce a slabý, dementní motivací poháněný záporák. Aspoň teď s čistým štítem můžu říct, že přeobsadit Nortona Ruffalem bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v rámci celého MCU. ()

Predator77

40 procent, Tenhle film by si měl zasloužit daleko lepší péči než jakou dostal přeci jenom se jedná o mojí oblíbenou postavu a v tomhle filmu z mého pohledu vyloženě zprasily !!! ()

CID7

Film určitě velice zajímavý, triky skvělé, má to děj a letos zatím patří mezi to lepší co jsem viděl. Dávám 5* a kdo viděl Ironmane tak ho tam také uvidí, ale musí počkat až na úplný konec. ()

Elissabet

Musím říct bravo. Jestli se letos povedl nějaký film tak je to právě nový Hulk. Zelený obludy a akce,akce a akce...co chcete víc? Prostě úžasná podívaná kterou jsem zkoukla jedním dechem. Kouzelné na filmu je že nevíte co přijde, nevíte co se stane nebo kdo už se tam neobjeví. Musím taky pochválít střih a režii, a herce...a znáte to prostě všichni udělali svou práci a vzniklo z toho něco incredible... ()

Allein4 odpad!

Přímo strašné!!! Neustálé ticho (jen hudba), do toho pořád jen řev Hulka, naprosto bezduchý děj a špatná režie. Obvykle bych dal alespoň nějakou hvězdičku za herecké obsazení, ale z tohohle filmu mám tak špatný pocit, že prostě dávám odpad a to může být tenhle počin ještě rád :o)) ()

Mrazo

Když jsem kdysi dávno viděl prvního Hulka, byl to první film, u kterého jsem litoval peněz, které mě stál lístek na něj. Z toho důvodu jsem k novému počinu zeleného monstra přistupoval částečně skepticky, ale také jsem věděl, že horší už to být nemůže a tím jsem se řídil. Osobně musím říct, že i ta určitá dávka skepse a nízké očekávání nakonec pomohlo. Film sice není "bůh ví čím", jednodušše napsaný scénář stylem velká zelená příšerka se skrývá, po roce a půl najednou udělá chybu, zlý panové ji najdou, ale ona uteče a vrátí se do USA, kam už nikdy nechtěla, aby se mohla svého prokletí zbavit, když se o to ale pokusí, tak je mezitím vytvořena hnědá příšerka a zelená příšerka musí porazit hnědou příšerku, aby zachránila svět..což se jí nakonec povede, ale následně stejně opět uteče a naučí se ovládat své prokletí..navzdory tomuto však musím také přiznat, že efekty jsou zase o krok dále, příšerka už nevypadá tak zeleně a tak kresleně jako ta od Ang Leeho a souboj hlavních monster taky nebyl z nejhorších..:) Původně mělo být hodnocení 2*, ale vzhledem k jedné hvězdě předchozího zelenáče, vzhledem k fantastické první scéně (záběr na brazilské slumy byl opravdu úchvatný) a vzhledem k Nortonovi jsem dal nakonec 3 kousky a rovných 60%. ()

Arren

No, já nemám co vytýkat. Hulka mám rád. Dokonce tak, že jsem kdysi v aukci bojoval o jeho originální kresbu. V tomto pojetí mi rozhodně sedl více, než předchozí. Sice tu je Hulk vykreslen snad až moc jako dobrák, přesto jsem se u filmu bavil. Jak u akčních scén, tak i při propojovací linii. Nicméně je pravdou, že děj se ubírá takovým zvláštním tempem a rozhodně by se dalo vytlačit i více pointy. Jako předvoj The Avengers je však film více než perfektní a Hulk bude v budoucí super partě rozhodně vynikat. Snad Thor, Ant-Man a Captain America naberou stejný dech, ať se máme v roce 2011 na co těšit! Já pevně věřím, že zklamáni nebudeme. ()

MIHLIK

Myslim že tento Hulk je vážně jiný takový lepší, propracovanější co se akce týká se nemuže nic vytknout myslim že se komixově vyrovmá i Spidermanovy aspon teda trojce... dobrej film a dobrej Edvard Norton 82%..... ()

snupko13

Omnoho lepšie ako tohtoročný Ironman, omnoho lepšie ako predchádzajúci hulk s Ericom Banom a omnoho lepšie ako som čakal. No to je tak všetko. Prvú tretinu filmu by som takou záhadnosťou a temnosťou prirovnal dokonca k novým batmanovkám, potom to však šlo klasickým otrepaným a predvídateľným scenárom. Obsadenie Loua Ferrigna do krátkej scény aj s dialógom ma pobavilo, aj keď mohli vymyslieť niečo trefnejšie, vzhľadom k tomu, že on ako prvý prebudil Hulka v Tv. Snáď za tie roky sa mohol naučiť aj lepšie anglicky :) ()

shinlove

Neznám předchozí filmové verze tohoto komiksu, ale tady dávám tři hvězdy především za výkon (i když jen asi 50 minut byl na plátně :D) Edwarda Nortona, také za pěkné efekty, ale ve výsledku to byla hodně průměrná podívaná. 3* ()

Špinič

Pre mna asi o trošíčku lepšie ako Leeho Hulk, predsa len je to komicksový hrdina, tak preto je lepšie zobrazenie v mainstreamovej akčnej zábavke ako v nejakej dráme. Ale aj tá dráma mala niečo do seba :P ()

Ramesse

Normálně se na filmy tohohle rázu nedívám a ani tento snímek nebyl výjimkou, ale přesvědčil mě, že se na to dá dívat jako večerní oddychovka, když chce člověk vypnout. A líbí se mi, že i když jsem neviděl první díl (zatím), jsem v obraze díky pár úvodním minutám, které fungují jako "v minulém díle jste viděli". ()

Kvico

kým nie je Hulk "v zelenom" tak je to na 4 hviezdičky, lenže potom príde na obraz pre mňa značne komincky vyzerajúca beštia, akčné scény ktoré sa podľa mňa nedaju označiť inak ako zlé, no a na konci kde sa vzal tu sa vzal objavil sa Hulkov "kamarát"...s týmito faktormi ide kvalita pre mňa podstatne dole...záverečný rezultát= 50 percent ()

james11

Film samotný je pěkný, chytlavý a opravdu to srší akcí, ale příběh se moc nepovedl. Myslím, že začátek je moc jednoduchý (a hlavně ve srovnání s Hulkem z roku 2003) a konec, kdy se zas utkají "dobrej" a "zlej" hulk mi příde už jako slabota. Asi kvůli tomu mi příde, že Iron-man a Hulk jsou dva stejné filmy jen s jiným hrdinou... Pokud by někdo váhal mezi Hulk (2008) a Hulk (2003) - doporučuju toho staršího. ()

THORasgard

Verze s Ericem Banou se mi velice nelíbila a Hulk jako (komiksová) postava jde mimo mě. Tohle byl prostě akční nářez s perfektními triky. Hummery pronásledující Hulka parkem udělali boží scénu, stejně tak se mi hodně líbil závěr (myslím ten úplně ultimátní závěr). Asi bych si měla dát další projekci, protože nechápu, co se na tom všem tak nezdá. ()

sashator

První díl jsem neviděl a ani to neplánuju. Na dvojku jsem koukal především kvůli mému oblíbenci Edwardu Nortonovi a celkově film hodnotím kladně. Určitě se najde několi lepších zpracování komiksů, ale pořád patří mezi ty povedenější. 65-70% ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (více)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt