Epizody(24)
-
Vražedná série (S03E01)
-
Vražedná série - část 2. (S03E02)
-
Původ (S03E03)
-
Špión (S03E04)
-
Provoz (S03E05)
-
Outsider (S03E06)
-
Výpadek proudu (S03E07)
-
Baseball (S03E08)
-
Ochrana přírody (S03E09)
-
Projekt Brutus (S03E10)
-
Vražedný chat (S03E11)
-
Devět manželek (S03E12)
-
Honba za pokladem (S03E13)
-
Vybít si vztek (S03E14)
-
Konec hlídky (S03E15)
-
Soupeři (S03E16)
-
Jedna hodina (S03E17)
-
Demokracie (S03E18)
-
Pandořina skříňka (S03E19)
-
Míra spalování (S03E20)
-
Zúčtování (S03E21)
-
Pod tlakem (S03E22)
-
Snadný výdělek (S03E23)
-
Janusův seznam (S03E24)
Hrají
Titus Welliver
USA
Nejlepší seriály:
Mandalorian (2019) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
David Clennon
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Prváci (1993) (seriál)
Tina Morasco
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Co děláme v temnotách (2019) (seriál) - vypravěč
Castle na zabití (2009) (seriál)
Matt Nolan
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
Rhys Coiro
Itálie
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Nevyšetřeno (2018) (seriál)
Montae Russell
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
José Zúñiga
Honduras
Benny Nieves
Nejlepší seriály:
Oz (1997) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Toby Holguin
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Banshee (2013) (seriál)
Will Patton
USA
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
Na Západ (2005) (seriál)
Silo (2023) (seriál)
Hassan Johnson
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Lovci zločinců (2011) (seriál)
David Warshofsky
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Lance Reddick
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
The Corner (2000) (seriál)
Steven Culp
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Waco (2018) (seriál)
Svět podle nás (2022) (seriál)
Gbenga Akinnagbe
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Arye Gross
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Bruce McGill
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Michael DeLorenzo
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Head of the Class (1986) (seriál)
Zbrojnice (2017) (seriál)
Vincent Laresca
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Jedna noc (2016) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Maximiliano Hernández
USA
Nejlepší seriály:
Takoví normální Američané (2013) (seriál)
Živí mrtví (2010) (seriál)
Mr. Mercedes (2017) (seriál)