Ant-Man

WickedFey

Od tohoto nového "superhrdiny" jsem očekával veliké zklamání, protože jsem si prostě neuměl představit jak to všechno bude vypadat. Trailer byl jako vždy nic neříkající a to byl důvod, proč mě film začal velice zajímat. Ačkoliv jsem to vůbec nečekal, tenhle nápad "mravenčího" hrdiny mě neskutečně nadchl. Opravdu parádní zážitek, vidět vše z pohledu hmyzu. Samozřejmě jediné, na čem si film neskutečně zakládá je vtipnost... já však musím uznat, že jsem se několikrát zasmál a to často upřímně. Hlavním člověkem, který se o to měl postarat byl parádně zvolený herec Michael Peňa, na jehož hlášky se prostě nedá zapomenout a jsem za jeho působení ve filmu velice rád. Doufám, že Ant-Man zapadne do Avengers a vůbec by mě nevadilo, kdyby se natočila další jeho sólovka. No co.. já jsem s tímto dílem spokojený a už začínám mít tyhle "marvelovky" v oblibě čím dál tím víc. Nový hrdina mě překvapil ale i tak už by měli trošku brzdit. Od minulých Avengerů je těch hrdinů přecejen o něco více a tak bych to nepřeháněl. Chtěl bych jen upozornit na to, aby jste přečkali zdlouhavé titulky, protože je na konci ještě jedna docela zásadní scéna.... ()

Deleo

Pokud nemáte přemrštěné očekávání vstupte do kina a odreagujte se. +humor +plynulost děje +jiný přístup k super hrdinskému tématu (viz. strážci galaxie) -nezajímavý antagonista -obecné začlenění do Marvel universa ()

Spek1978

Marvelovky miluju. Jsem Fanda komiksu a filmu. Ant-Man je ale slabý. Dlouhý začátek od půlky uz se to lepší. Doufám ze je to bráno jenom jako představení ant-Mana do Avengers a nebudou pokračovat v sólo jízdě. ()

Dhanill

Pro mě osobně velmi milé překvapení - navíc v IMAXU s dokonalým obrazem a povedeným 3D. 85% za dobrou zábavu! ()

Ivetka1993

Tak Vám musím říct, že tohle byla pro mě nejlepší marvelovka, kterou jsem viděla. V kině jsem se tak nenasmála skoro u žadné marvelovky. Sarkastický humor, který předvádí hl.postava byla super, teda jako u strážců jsem víc žrala Starlorda, ale to je spís jen hercem. Jsou tam i super akční scény, BACHA SPOILER : super byla rvačka s mašinkou, jak to ukázali v té zmenšené verzi, vlastně všechny ty scény zmenšené se mi moc líbili. Film doporučuju, není žádná ztráta času :) ()

Kolda.o

Tu postavu mam uz dlouho moc rad, takze obavy jak dopadne jeji premiera mimo stranky komixu byla na miste. No bal jsem se zbytecne. ()

Socirel

Nový přírůstek do MCU se povedl, čekal jsem od něj hlavně mix zábavných hlášek a svižné akce, těmto očekáváním mravenčí muž téměř bezezbytku dostál. Ant-man a jeho kámoši srší jeden vtip za druhým v dost povedeném dabingu, mám na mysli hlavně Michaela Peñu, nejspíš jde o zatím nejzábavnější Marvelovku. Akce je na poměry Marvelu poměrně málo, stejně jako nějakých těch vizuálních orgií, každopádně tady mi to ani moc nechybělo, když už se nějaká akce vyskytne je pojatá spíše zábavnou formou. Záporák tuctový a ne moc zajímavý, jak je od Marvelu až na pár světlých výjimek zvykem. Příjemný bonus je povedené cameo Falcona. ()

tennis.rules

Vyborny film pre vsetky deti a dospele deti!:-) Ako velmi trefne poznamenal kamarat, s ktorym som bol na tom v kine - filmy sa uz daju tocit zrejme uplne o hocicom. Komiksakom sa to lubi, ostatni si radsej vyberte nieco dospele. ()

viewer

Přišel jsem, viděl jsem a rozhodně chci vidět znova. Hektolitry zábavy, ač zaměřené spíše na vtipné momenty, než na akci, stříkaly skrz celou dvouhodinovku, a mravenčí hrdina mi prostě nedal šanci odletět myšlenkami jinam. Dostal jsem od Ant-mana naservírováno přesně to, co jsem od něj očekával. Vtip, vtip, akci, špetku stylu a ještě vtip. Soutěž o největší počet vystřílených kulek tenhle snímek sice nevyhraje, za to však byla každá akční scéna skvěle propracovaná a měla navrch trochu toho koření. (Bitka v padajícím kufříku, nebo ta na konci, nad kterou jen Tomáš nevěřícně kroutil očima.) Marvelovská sebeironie se zkrátka posouvá na další level. Děj nebyl nikterak složitý a každý asi tušil, jak to všechno dopadne, ale o to tady přece nejde, ne? Vše krásně a bez zaškobrtnutí propojeno s hlavní avengerovskou linií. I u sebemenší narážky na tuhle partičku superhrdinů musel bezpochyby každý komiksový fanoušek tak trochu pookřát. Paul Rudd je sympaťák a veselá kopa, která věrně následuje podobné charaktery většiny marvelovských heroes, a tak snad nemá ani možnost předvést něco extra. Spokojenost. Pokud jde o Michaela Douglase, tak ten tady rozhodně nehrál, já na plátně viděl jen a pouze dr. Hanka Pyma. Evangeline Lilly je kost, záporák byl trochu lost a Michael Peňa se svými mexickými kumpány dokázal, že hrdinou večera můžete být i bez super schopností. Dle reakcí v sále je mi jasné, že marvelovský seriál úspěšně pokračuje, těží a bude těžit nejen z fans, ale i z těch, kteří doteď nevěděli, o co vlastně běží. Možná mi chybělo více scén z mravenčí perspektivy a třeba taky nějaká ta identická hudba, přesto této akční-double komedii neváhám dát *****. Ps: Pozvánka Ant-mana mezi partičku protřelých superheroes měla prostě styl, a tak už se nemůžu dočkat, až se mravenec Scott pustí do ironií nabroušené pranice s klukama od Áček. ()

pohadkaceska

Asi zatím nejlepší z Avengerů. Když mi ti mravenci někdy přišli přehnaní, bylo to originální a plné fantazie. A ta poslední scéna s investigativní novinářkou byla nejlepší :) ()

BIDY

Těžko říct jak by vypadal film od Edgara Wrighta, nicméně Peyton Reed z toho natočil průměr co neurazí. Méně výrazná Marvelovka, která má problém s tím, s čím většina Marvelovek - s výrazným záporákem. K plusu je určitě komornější pojetí filmu, které zase narušuje vnucenené cameo jednoho Avengera a násilně nucené propojení s universem. Už od začátku se dalo předpokládat, že to bude menší film, ale není v něm nic nového a ani nic co by překvapilo. ()

mad.dog

Jak Guardians of the Galaxy byla super komediální a akcí nabitá sci-fi, tak Ant-man byla komediální a velmi dobrá heist akce. Michael Douglas v roli mentora byl ve svém živlu a dodal Pymovi neskutečné charisma. Rudd mě velmi překvapil, jak dobře zvládl vážnou roli. Jsem velmi spokojený. ()

movie_fan

Výborný, zábavný a tiež akčný film, ktorý rozširuje univerzum ale zároveň poznávame tajomstvá microsvetov. Paul Rudd zapadol do filmu super, Michael Douglas bol pre starého Hanka Pyma perfektná voľba a Evangeline Lilly ma veľmi zaujala. Pribeh je pútavý a má čím zaujať. Už teraz sa teším na Ant Mana v CA: CW. Stan Lee nemohol chýbať :D. ()

Jardavorel

Toho, kdo dělal účes Evangelíně, bych doživotně nechal česat Sloního muže. Jinak čirá radost a zábava, nystagmus Mašinky Tomáše mě znepokojoval vždy a co teprve po shlédnutí tohoto filmu! ()

Smtrax

Věřím tomu, že spousta lidí se na tento film dívala už od začátku skepticky. Já jakožto oddaný Marvel fan jsem si nechtěla připustit ani jeden stín pochybností a od začátku jsem se na film upřímně těšila. A výsledek? Zatím dvě kino návštěvy, což je můj Marvelovský průměr :-) Antman je perfektně vyváženou směsicí akce a humoru, Paul Rudd v roli hlavního hrdiny nezklamal a já věřím, že z něj bude jeden z nejlepších Avengerů hned po Iron Manovi (Downey Jr. rulez). Doufám jenom, že Marvel do budoucna nezapomene i na Antmanovy parťáky, zejména na nejlepšího vypravěče všech dob - http://9gag.com/gag/aXXvOg9/-ant-man-the-best-storyteller :-) ()

PORTER44

Průměrná komiksová podívaná směřovaná víc k dětským divákům za začátku to je klasika vědec který se svůj vynález snaží uchránit před zneužitím a na druhé straně padouch.Tak si starý vynálezce najde svého vyvoleného který má zničit padoucha a zachránit svět.Vynález spočivá v tom že jaký si super oblek dokáže člověka zmenšit do velikosti mravence a mravence které si dokáže ochočit jsou jeho pomocníky.Občas to bylo docela směšný zvětšený mravenec nebo obří mašinka Tomáš.Průměrné herecké výkony tak i vizuálně průměr. ()

BlackJoker

Film byl další z řady úžasných Marveláckých filmů, podobně jako Strážci Galaxie nebo Druhý Thor odlehčených velkou dávkou humoru a mnoha akčními scény a nevidět všechny předešlé Marvelácké filmy přijde mi tento film naprosto úžasný ALE já předešlé filmy bohužel viděl a chybí mi spíše nějaký vážnější námět s dávkou dramatu a hlubším dějem, prostě něco spíš podobného Iron Manovi 3 či Kapitánu Americe 2, zkrátka něco nad čím by se člověk alespoň trochu zamyslel. Marvel tu prostě opět vsadil spíše na pojetí zaručeně úspěšného komedy žánru, místo aby museli riskovat možný neuspěch s něčím vážnějším.. A to je podle mého názoru velká chyba.. ()

Bixbi

Rudd a Douglas jsou hlavní tahouni tohoto filmu. Rudd podává hrdinu velice sympaticky a celkem s přehledem hází jednu hlášku za druhou a Douglasovi bych asi vážně věřil, že zmenší člověka na atomy. Vtip je hlavní postavou, vážně jsem se bavil když autoři v jednu chvíli ze závěrečné bitvy udělali v podstatě nezávažnou a komickou strkanici v dětském pokoji, ale za minutu z baráku vyjede obrovská mašinka Tomáš a zadním vchodem vyběhne obří mravenec. Svižný, vtipný a sympatický film pro mě je to 80% a těším se na další setkání s Ant-manem. ()

Lubess.Knopp

Omg tohle má být superhrdinkský BADASS film ,ale místo toho je tu neotřepaná komedie ,která musí zařadit Ant-Mana do Avengers i přestože měl být před Avengerama . Jako komedie se na to dalo dívat ale se superhrdinským filmem tohle nemá nic společného . Ty filmy od Marvelu přestávají mít kvalitu a je to furt to samé . Těším se na nějaké filmy jako je Temný rytíř či Muž z Oceli . Za mě 75% ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě