Thor

Vládci bohů Odinovi trvalo dlouhou dobu, než ve své říši nastolil mír. Když probíhá korunovace jeho syna Thora, je přerušena vpádem ledových obrů, kteří se pokusí získat skříňku, s jejíž pomocí by mohli dobýt devět světů. To se jim nepodaří a za trest jsou pohřbeni zaživa. Thor prahne po odplatě a Odin krotí jeho zápal a útok odmítá. Horkokrevný nástupce trůnu neuposlechne otcův příkaz a nechá se vyprovokovat k trestné výpravě, jež znovu rozpoutá válku. Odin však nehodlá dál jeho zpupnost tolerovat. Odebere mu veškeré božské schopnosti a za trest ho svrhne mezi pozemšťany, kde má dojít nápravy. Zavržený Thor lidmi zpočátku opovrhuje, postupně se mu ale začnou dostávat pod kůži, zejména sličná vědkyně Jane Fosterová. Thorovi ale není dopřáno užívat si pozemského klidu. Nově nastalé situace se rozhodne využít jeho mladší bratr Loki, který začne připravovat zradu. Nikdy neměl lepší možnost ke zničení Thora než teď, a rozhodne se proto rozpoutat za pomoci svých věrných ničivou zkázu na Asgardu i na Zemi. (TV Nova)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Arbiter:  nejak na tebe Taanstari zapusobil..uz jsi mu poslal pm na rande?

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Yangus: Co ty víš, jak vypadaj... Já si třeba celou dobu myslel, že to jsou skrčkové s malýma šedýma prdelkama :D

Trisstes

Trisstes (hodnocení, recenze)

mne je jedno ci to je hlavna alebo vedlajsia alebo ze to v komikse bolo inak...mna stve ze seversky  boh (moj oblubeny) je cierny... to proste nedava zmysel...

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Změna rasy hlavních postav by mi taky vadila, ale u vedlejsich postav mi je to fuk

Pugo

Pugo (hodnocení, recenze)

cernoch mi tam nevadi, ale na druhej strane, momentalne nie som fanusik thora, cize chapem vsetkych rozcarovanych fans. tiez by sa mi nepacilo, kebyze je napr peter parker cernoch v novom reboote ( o com aj kolovali nejake kacice OMG) :)

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

No Hogun byl i v komixech asiat a když už Odin vládne Marvel Cinematic universu, tak proč nepřidat i černocha, že? Mě ten černý Heimdall ani moc nevadí

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Chris Hemsworth alespoň vypadá jako Severský bůh ale černoch a asiat rozhodně ne.
Ale jelikož je 21té století a jsou moderní prošli nějakou multireformací či co aby byl Asgard globální.  :-)

Web-Head

Web-Head (hodnocení, recenze)

Nemá Thor v traileru 2 daleko světlejší vlasy a vousy než v předchozím?

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

tak to je divné,Odin má mať len jedno oko,možno oň vo filme príde

Pugo

Pugo (hodnocení, recenze)

trailer je super, dufam ze na konci filmu si opat navliekne svoj kostym z asgardu :) jedina mala chybicka - veta: "this´s going on facebook" - nejak mi tam nesedi. na druhej strane vtip s rozbitim pohara je namakany :D

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: s paličkou na maso :D Enem ten srp mu chybí

Příspěvek byl smazán administrátorem.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

hm, asi jsem se neměl dívat, protože tentokrát vyčerpali pravděpodobně všechny epic záběry, ale pravda, dosáhli tím, že film náhle vypadá o dost lépe.. I když stále chybí záporák a nějaká lepší zápletka či umístění. Nejlepší bude část (resp. části) v Asgardu :) a Natalie zase září

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

tak druhý trailer vyzerá o dosť lepšie...a vyzeráto tak, že aj starý pán Hopkins si trochu zabojuje

Geriel

Geriel (hodnocení, recenze)

podle druhého traileru to vypadá, že si především užijeme i jednotlivé scény a záběry

(hodnocení, recenze)

podla mna je to multikulturne obohatenie tohto sveta (vselijaky cierny a sikmooky vo Valhalle)je to uplny nezmysel no a v dalsom poracovani(ak este bude) mozeme vidie v hlavnej ulohe napr will Smith ako Odin dalej jackie chan ako Thor a adam sandler ako teply Loki

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

A druid by měl být mladý statný kulturista s pořádnou bojovou kosou a kyrysem. A v sandáli by měl mít schovanou 45. magnum

(hodnocení, recenze)

a vubec ja bych vsechny zrzaty vikingy predelal na ty afroamericany...sak co on to nikdo nepozna zrzek nebo cernoch ..to je vlastne uplne stejna rasa..tak proc by si hollywood lamal hlavu :D

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Captain Marvel 2 našla režisérku

Captain Marvel 2 našla režisérku

06.08.2020

Pokračování komiksové Captain Marvel nakonec natočí režisérka Nia DaCosta, jež má za sebou například čerstvě remake Candymana nebo snímek indie drama Little Woods. Střídá tak předchozí dvojici Annu… (více)