Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Diskuze

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Má Hawkeye ještě nějaké schopnosti nebo jen dobrou střelbu z luku či čehokoliv jiného?

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

TaanStari: Asi ne, což je zřejmě důvod, proč se tolika lidem líbil Constantine...

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Greenpeacak: ako na tej policajnej stanici v komixe,to by bolo super,ale toho sa si nedočkáme

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Ach :) ....ja tam chcem scénu, kde Hawkeye vytrhne zo svojich prstov nechty a každého v miestnosti s nimi oslepí :)

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Z Marvelu mám najradšej Spider-Mana a Kapitána Ameriku (superhrdinovia). Z agentov potom Black Widow a Nicka Furyho (hlavne v komiksoch, kde pôsobí drsnejšie a je viac v akcii, zatiaľ čo vo filmoch je viac v ústraní, ale to sa pravdepodobne v Avengers zmení a bude konečne v akcii).
U DC jednoznačne Batman, ktorý má naozaj pestrú ponuku zločincov a potom ešte Superman a Watchmeni.
U Dark Horse určite Hellboy, asi tá najvtipnejšia komiksová postava vôbec. A možno, že aj najsympatickejšia :)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

A ke komu patří Želvy ninja? Na těch jsem vyrůstal. A ještě kromě čtyřlístku a Disnyho něco málo Spider-mana, jinak jsem neznal žádnej komix.  Pak leda ty v ABC

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

DC - jednoznacne batman, ktory prevysuje aj hrdinov z marvelu, najma pre perfektnu psychologizaciu postav. jeho protivnici nie su iba sasovia v obleku ,ktori prakticky bezdovodne lupia a vrazdia. MARVEL - vedie spiderman, ale dycha mu na paty punisher, ktory je pre mna nieco ako druhy temnejsi a vysinutejsi batman.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

DC je jasný - Batman a jeho záporáci (Joker vede samozřejmě).. ti prostě převyšují zbytek supehrdinů, jak z DC, tak z Marvelu o pěkný kus.. A nejen kvůli Nolanovi. Další by byl Superman, jinak DC sleduji jenom kvůli výborným záporákům, hrdinové oproti Marvelu nějak zaostávají.
A Marvel, tam je už výběr těžší, všichni Avengers jsou super, X-Meni jsou super, Fantastická čtyřka sice zaostává, ale stále je velmi fajn a záporáci taky dobří.. Jednoho hrdinu fakt nedokážu vybrat.. a ani zloducha

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

sankacoffee: že bych znal jenom filmy se bát nemusíš, četl jsem s ním spoustu komiksů. A neřekl jsem že ho nemám rád, jenom že ho mám v Avengers rád nejméně

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

StrYke: Nechápu jak někdo nemůže mít rád Spider-mana (teda za předpokladu, že neviděl jen filmy), ten mi přijde vtipnější i osobitější než takej Iron man. Jinak nejvíc nezajímavý mi přijde Daredevil.

jurama525

jurama525 (hodnocení, recenze)

StrYke: dik moc . No ja z dc mam nejradši asi supermana - Kal Ela jeho alter ego no a u marvelu to asi bude iron man

Scourge

Scourge (hodnocení, recenze)

StrYke: Flash když už tak, a zapomněl jsi na nejznámějšího z DC a to Supermana t.t

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy