Upíří deníky

• USA The Vampire Diaries (více)
Drama / Horor / Romantický / Fantasy / Mysteriózní / Thriller
USA, (2009–2017), 120 h 1 min (Minutáž: 40–43 min)

Předloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino, Matthew Davis, Sara Canning (více)

Příběh dvou upířích bratrů, kteří jsou posedlí krásnou dívkou z městečka, mezi jehož obyvateli žijí nadpřirozené bytosti. Na začátku seriálu se Stefan a Damon Salvatorovi vracejí do rodného města Mystic Falls ve Virginii, oba z velmi odlišných důvodů. (HBO Max)

Diskuze

O´Neill (hodnocení, recenze)

Jop, to máš pravdu, jak s tím vyvrbením, tak s Candici. Každopádně, Klaus je perfektní záporák, a i po tom, co předvedl v posledním díle, nějak nevěřím, že by dokázal cítit natolik, že by byl zranitelný kvůli někomu. Každopádně by to bylo velice zajímavé, a rozhodně bych to uvítal :)

novoten (hodnocení, recenze)

O´Neill: Líbilo by se mi, kdyby se to vyvrbilo tak, že bude Klaus kvůli Caroline zranitelný a parta se mu nějak dostane na kobylku. Protože vzhledem k tomu, že nám Candice Accola roste každou sezonu do krásy, bych to považoval za uvěřitelnou zápletku :))

O´Neill (hodnocení, recenze)

novoten: Naprosto souhlasím, jestli jsem dvě a půl sezony čekal na jednu pusu (teda tu na "smrtelné loži" nepočítám), a potom prostě není to správné a adios, tak už na celé sledování seru :D

Jinak teda Klaus & Caroline myslím budoucnost nemá, ale pokud se to v ostatních dílech více vyvrbí, mohlo by to být zajímavé...

Serpencis

Serpencis (hodnocení, recenze)

rockstorm: Ten úvod dílu byl naprsto perfektní... to jsem se opravdu zasmála... ten Damonův spokojený výraz... :-D A na Caroline a Klause jsem hooodně zvědavá :)

kika771

kika771 (hodnocení, recenze)

Mě by se docela aj líbilo, že by se Caroline dala dohromady s Klausem. Zvlaštní, ale přesto mě ta představa chytla :)... a jak Damon řekl, že je to správné, ale v nesprávnou dobu... tak si tak říkám ty se do hromady nikdy nedaj :D:D..copak tam byla někdy nějaká vhodná doba klidu? :D plus.. sakra co je v těch rakvích?!!!!!!!! :D

novoten (hodnocení, recenze)

rockstorm: Tak pokud by zamotali Delena couple do kuličky a odfoukli to s pouhým "this isn't right..." tak u mě klesnou velmi hluboko :) Nečekal jsem dvě a půl sezony na jednu pusu.

rockstorm

rockstorm (hodnocení, recenze)

novoten: Tayler je Tayler, ale něco tam v tom, jak na sebe Caroline s Klausem koukali, bylo.....apřiznám se, že jsem na to docela zvědavá...

Jinak úvod posledního dílu mě pobavil....někdo se culí ve sprše a někdo se snaží zabít boxovací pytel :D Jen doufám, že to mezi nima nebylo všechno, to by mě zklamalo.

novoten (hodnocení, recenze)

Carolaus je hrozný antiship.. Tím spíš, když je vidět, že Caroline má pořádnou chemii fakt jen s Tylerem.

ArNEtis

ArNEtis (hodnocení, recenze)

O´Neill: Až na poslední větu se všim souhlasím a ještě bych vyzdvyhla novinku a to Klaus & Caroline, z toho já osobně jsem paf a těším se jak se to vyvrbí, víc než třeba Damon a Elena. :D

O´Neill (hodnocení, recenze)

Tak co se mě týče s 11. dílem naprostá spokojenost; Stefan, tedy konkrétně Paul Wesley se mi po dnešním díle zalíbil více než za celé tři roky Vampire Diaries. Už jsem začínal i pochybovat o jeho hereckém umění, ovšem dnešní díl mě nádherně vyvedl z omylu. Jako padouch je totiž naprosto úžasný, a jak May_tee podotýká, výměna roli Klause a Stefana byla zajímavé, a já říkám perfektní. Co bych v díle naopak uvítal bylo více Alarica, ale zejména více Elena x Damon. Jediná společná scéna na konci mě trošku naštvala tím Eleeniným "It's not right" - proč by proboha, kór po tom co Stefan v tomhle díle ji udělal, by na něj už nemohla zapomenout? Bohudík za úžasnou Damonovou odpověď "it's right, just not right now"... A budu se opakovat - jestli scénaristi vážně budou takoví kreténi, že po tom všem dají opět Stefana a Elenu dohromady, tak to snad přestanu sledovat ...

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

ono je taky možný, že jak ta práva koupili na určitej rok, tak se třeba sekli v číslech a teď musej čekat :D

novoten (hodnocení, recenze)

O dabingovém obsazení jsem snad už i slyšel, ale nějakou dobu už to je, proto se divím, že ještě na obrazovkách nic není.

O´Neill (hodnocení, recenze)

Je to tak, práva už mají, ale zatím není jisté kdy to začnou pouštět, a zda již vůbec začali dabovat.

?otazník

?otazník (hodnocení, recenze)

mám otázečku, kdesi sem se dočetla, že nova má koupený práva. ušlo mi něco,nebo to ještě nedávali?

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Spoiler: 3x11-YouTube diskuze

Teda to jsou všichni takoví šílení ohledně vztahů, no jo, já jim to nezazlívám. Ono jim není co, tvůrci to hrají krásně na obě strany. Ale ačkoli mám moc Damona a Elenu ráda, tak je jasný, jak to asi dopadne. No ono je zbytečné se o tom hádat. Hlavně prosím, nenechte, aby mi Stefan zase šíleně připomínal někoho z jisté ságy (někdy se nenávidím, že tu ságu mám nějakým způsobem ráda a stejně ji zároveň nesnáším) :))

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Díl byl takový lehce nadrůměrný, nic extra i když scéna (Spoiler) s ovlivněným Jeremym na silnici byla docela adrenalinová, ale konec, to bylo něco :)) Nečekala jsem to a byla jsem hrozně ráda, že se to stalo. Měla jsem při tom nádherný pocit.

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

Tak já už mám taky ten ponovoroční díl za sebou... a nevím nevím, odvařená jsem z toho nebyla. Připadalo to jako nějaký mišmaš tohohle a tamtoho. Škoda, doufala jsem, že si to po pauze vychutnám. Aspoň, že ten závěr byl povedenej! :)

O´Neill (hodnocení, recenze)

To "You had me" mě docela irituje, na druhou stranu záběr na Elenu objímající Damona (leč oba jsou namaskování nějak zajímavě) mi to celé vynahrazuje...Jenže se bojím, jestli to není Katherine, když sekundu před tím, kdy ho objímá, leží v posteli Stefan s Elenou/Katherine...Pokud ta s Damonem je Katherine, a ta se Stefanem Elena...tak už vážně řeknu, že ti scénaristi jsou totální kreténi...:/

novoten (hodnocení, recenze)

Jsem rád, že jsou zpátky, ale na první díl těžké zklamání. SPOILERY:

Bonnie stále trpitelský výraz, Klaus jakožto největší frajer široko daleko jen přichází na návštěvu, tváří se svůdně a neudělá vůbec nic (!), Jeremy jako Slayer taky nevydržel a Tyler je v nové roli absolutně na zabití. Ano, těch posledních pár minut hrálo na city dost úspěšně (a co si budeme povídat, na ty poslední vteřiny jsem čekal přes dva roky), ale díl jako celek hrozná nuda. Snad to konec nakopne trochu výš.

O´Neill (hodnocení, recenze)

Možná je to tou pauzou, možná je to tou natěšeností, možná je to jednoduše proto, že to je pravda - díl byl úžasný! Perfektně gradoval, Stefan stále stejně chladný, Damon stále stejný machr, Elena pořád stejná kočka, a Klaus pořád stejný záporák...Řeknu vám, bude to ještě hoodně zajímavé, jak to všechno dopadne, a čekat každý týden na nový díl mě ubíjí :/ Proto jedu opět (už po třetí :D) všechny díly repete, alespoň si tak zkrátím každý den čekání na další díl :)) !SPOILER! Konec dílu, tím myslím ten úplný konec Damon & Elena...KONEČNĚ! Damonovi respekt, udělal to naprosto nejlépe jak mohl, a Elena se tomu bohudík nebránila :)) Teď jen poprosím scénaristy, aby Stefan zůstal chladný, a dali ty dva dohromady :)) Jako v reálu :o)

O´Neill (hodnocení, recenze)

Zajímavé. Já, stejně jako většina lidí (viz. hodnocení), Twilight ságu řadím mezi odpad, naopak Deníky mezi špičku. Vážně vykrádačka? ;) + viz. Janie.

Batwoman míří do televize

Batwoman míří do televize

18.07.2018

Bývalá producentka Upířích deníků Caroline Dries chystá ve spolupráci s televizním magnátem Gregem Berlantim (Arrow, The Flash, Supergirl) nový komiksový seriál od DC, tentokrát zaměřující se na… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)