Na Oscara nominovaný Harrison Ford se ve snímku Indiana Jones a nástroj osudu naposledy vrací ve své ikonické roli pohotového a rafinovaného archeologa, aby prožil své poslední napínavé dobrodružství, které ho jako tradičně zavede do nejrůznějších koutů světa. (Falcon)

Diskuze

LexMurphy

LexMurphy (hodnocení, recenze)

jim_clark65

Neblázni. Až tak škaredá, ako Banášová a Polívková tá Fýbý Valér-Mostová zase nie je. 🤣 Pozrel som nejaké jej fotky na Googli a na fotkách, kde sa nerehoce a neukazuje tie svoje konské zuby, je celkom použiteľná. Pri prípadnom sexe by možno ani nebola potrebná igelitka z Tesca cez hlavu. Kdežto u Banášovej a Polívkovej by nepomohla ani tá igelitka cez hlavu, pretože Banášová má okrem škaredého ksichtu ešte aj kostnaté telo, ako Krakovská smrť a Polívková zase vyzerá, ako preoperovaný chlap.

Nesmieme zabúdať, že bude hrať dcéru Toby Jonesa, tak je logické, že tak škaredý záprdok nemôže mať dcéru nejakú alfa samicu, pri pohľade na ktorú sa bude chlapom v kine plašiť cicina.

LexMurphy

LexMurphy (hodnocení, recenze)

Ja tú herečku nepoznám, ale podľa traileru to vyzerá, že sa do "Jonesovského" filmu skvele hodí. Určite viac, ako nesympatický Shia LaBeouf, alebo ukričaný a tiež nesympatický Ke Huy Quan.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mě tam naopak sedne velice dobře a na její ko-operaci s Indym/Fordem jsem velice zvědavý, ale myslím že to bude stát za to :)

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

JUWA

Čert vem, jestli je škaredá nebo nesympatická, mně tam každopádně absolutně nesedí castingově. Ona je ten typ, který by měl mít ve filmu roli nějaké knihovnice, se kterou bude mít Indy nějakou vtipnou pětiminutovou scénu, ale z mého pohledu  jako sidekick celého filmu je totálně mimo Jonesovský ... zase musím použít cizí slovíčko - feeling. I Blanchet do čtyřky skvěle seděla. PWB ne.

JUWA

JUWA (hodnocení, recenze)

Prečo furt riešite u žien len vzhľad ?  To je také detinské, podľa mňa vyzerá PWB primerane dobre svojej postave.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, meti

EricNor

EricNor (hodnocení, recenze)

PWB je skvělá. Viděl jsem jí ve "Fleabag" a asi proto jí mám rád. Pro mě sympatická Angličanka. No a ten trailer ve mě vzbuzuje velkou naději.

Castrator (hodnocení, recenze)

Aby nedošlo k mýlce, tak ještě totéž doslovně: Filmová postava není totéž co společnost, která má film na svědomí.

Castrator (hodnocení, recenze)

Nechápat rozdíl mezi společností, která produkuje film, a postavou z filmu, je jako se divit tomu, že archeologa a vysokoškolského pedagoga hraje vyučený truhlář, který v civilu nosí náušnici.

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Moc se mi líbí tenhle koment pod trailerem, hezky to sesumarizovává:

Pan Kaszkieciorz
4 days ago
I love when multi-billion dollar companies criticise capitalism. It's so honest

Plus bych ještě dodal, že Phoebe W-B je fakt těžce nesympatická už jen z těch pár scén v traileru...

TheDarKnig

Krása musí být i objektivní, protože se týká objektu, objekt je nositelem. Subjekt pak hodnotí, co je pro něj krásné, takže subjektivní.

na příspěvěk reagoval meti

TheDarKnig

Pozri sa na to sám, kde hrala, prečo si väčšinu partov písala sama, a hlavne vo veľkých filmoch nie je skoro vôbec a taktiež nemá na konte ani veľa filmov, väčšinu jej tvorby tvoria seriály práve ňou napísané. Ok ver si, čomu chceš, ale mne to príde dosť naivné.

Krása nie je subjektívna, PWB je škaredá, keby vyzerala, ako De Armas, písal by som opak, ale jednoducho to tak je. To je normálny názor, keďže zovňajšok je jedna z vecí, ktorá je súčasťou hereckého prejavu, a nie, nie je to len o talente, je to o súhre viacerých vecí a vzhľad k tomu patrí taktiež, však to nie je nejaká rádio-hra, v ktorej na vzhľade naozaj nezáleží, kinematografia je primárne vizuálne médium a vzhľad v tom hrá určitú rolu.

TheDarKnig

Ok, a na čom presne chceš práve ty zakladať svoj názor, že je "slušná herečka"?

"O ničom herečka" ešte neznamená, že je úplne najhoršia, ty si to pomaly hneď formuloval tak, akoby som jej dal za každú rolu zlatú malinu, čo nie je vôbec tak, ako sa môže zdať, len jej neprisudzujem nejakú veľkú váhu, ako herečka je dosť priemerná a napríklad neustále sa nevie zbaviť svojho kubánskeho prízvuku, to už ti o tom jej "herectve" niečo povie.

Castrator

Nechaj to tak, mne išlo o to, že si to nebol schopný priznať a neustále sa vyhováraš na to, že som to hneď určil za sarkazmus, ktorý smeroval na to, že som práve ja tým ovplyvneným.

Nie, nenapísal si to priamo ale napísal si to s dávkou sarkazmu, ja som to hneď určil za to, čo to naozaj bolo a to tvrdenie o tom, že som ja tým ovplyvneným.

na příspěvěk reagoval Castrator

Můj komentář:

Určitě nejsi ovlivnitelný. Proto ti stačil věk hlavní postavy k tomu, abys měl jasno o konečné podobě filmu, a teď ti stačí trailer k tomu, abys už dělal rozbory neexistujícího filmu. Člověk, který by snadno ovlivnitelný byl, by něco takového nikdy nedělal.

Tvůj o komentář o doslovnosti:

doslova si napísal, že ja som taktiež ovplyvniteľný resp. ovplyvnený.

Takže kde konkrétně v tom mém komentáři doslovně píšu, že jsi ovlivnitelný? Neokecávej to a jasně uveď, kde jsem to napsal.

Pokud to neuděláš, je to důkaz (další), že si pleteš dojmy a fakta, kterými se tak rád oháníš.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

jim_clark65

To nejsou fakta, jen tvůj ojedinělý názor, který nic neznamená. Já mám poslouchat tebe, protože ty máš pravdu, ale nemám se spoléhat na hodnocení a názory většiny ostatních diváků i kritiků... Víš jak směšně a strašně namyšleně zníš? Už s tím prosím tě přestaň :)

A ne, PWB není objektivně škaredá, zase... je to tvůj subjektivní názor. A co to vůbec je za úplně odporný a dementní zaostalý názor, že všichni herci musí nějak vypadat, u herectví jde o herecký talent, o nic jiného.

TheDarKnig

"LoL", no nemám, De Armas je "overglorified bombshelf", ktorá ide na nejakom "hypetraine", kvôli tomu, že je "cute" a to je asi celý "štyk" okolo nej.

TheDarKnig

Tak dobre, ver si im, keď si to ani zjavne sám nevidel a musíš sa spoliehať na slovo druhých a hlavne kritikov, ktorí sú veľmi rozporuplný ukazovateľ kvality. Ja som ti udal normálne fakty jej vizitky "herectva", ktoré poukazujú na to, ako je tvrdenie o jej herectve do istej miery skreslené.

Však dobre, keď ti je sympatická, ja len zakladám môj názor na viacerých zhliadnutiach jej osoby v rôznych médiách a nielen na tvojom zjavne prvom dojme, ktorý tiež nechápem, pretože vyzerá nie veľmi sympaticky (herci/herečky by mali aspoň nejak vyzerať, PWB je objektívne škaredá) a pôsobí dosť otravným dojmom ale tak asi "proti gustu žiaden dišputát". :)

Megalopolis staví kampaň na negativních recenzích

Megalopolis staví kampaň na negativních recenzích

21.08.2024

Jak všichni jistě už víte, legendární režisér Francis Ford Coppola (Rozhovor, Vyvolávač deště) na letošním 77. ročníku Festivalu v Cannes uvedl svůj dlouho chystaný opus magnum pod názvem Megalopolis… (více)

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí